Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

snecka
17. feb 2009

ďakujem alex, ja ťa sledujem na Ferticente, aj ja tebe držím palčeky aby im to tam netrvalo dlho, my máme zajtra aj pohovor k IVF a vypisujeme žiadosť, takže možno budeme stimulovať s Tebou. 🙂

alex
17. feb 2009

fííha, no teda, tak to je super. Ale ja ti držím palce, nech IVF nepotrebujete 😉

nellie_
autor
18. feb 2009

Snecinka dneska na teba myslim.... 😵 😵 jej 3 foliky to ake super...to ja som este tolko nikdy nemala.... 😅
som zvedava co dneska a hlavne aka bude sliznica ked sa nalievam tym datelinovym cajom to som fakt zvedava a aj jej poviem ze do leta ma neuvidi..ze toto bude posledne sono... 😀 😀 😀 😀
uz vidim ako sa oduje, lebo ma nuti stale do centra nech ideme.....ale my mame svoj plan, teraz budeme okolo prerabania domu a ked sa v auguste nastahujeme, tak v septembri pojdem do centra... 😎 😎 😎
to uz vy budete davno tehule...ale ja vas potom dobehnem... 😉 😎 😎 😎

ja dnes vypadam takto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

alex
18. feb 2009

nellie ideš dnes na sono? Potom daj spárvičky 😉

nellie_
autor
18. feb 2009

ano alex idem....a uz mam traumu, lebo ked mi to robi takto v case pred ovu, mna to tak boli normlane tam trpim vzdy...ale som zvedava dneska aky bude "nalez" 😅 😅 😅

alex
18. feb 2009

no to poznám aj ja. Tiež ma to občas zabolelo, keď zatlačil na vaječníky.

Držím palce, aby tam boli krásne folíky, teda aspoň jeden.

nellie_
autor
18. feb 2009

dakujem alex...som fakt riadne zvedava...ale hlavne na vysku sliznice to ma zaujima teda fest....
a tento mesiac som neuzivala ani femigard, ten mi na sliznicu pomahal, ale davam si pauzu od neho teraz, takze sa dost obavam ze zasa ma riadne vydepce tou sliznicou... 🙄

alex
18. feb 2009

nellie tak ako?

sneci, ty si ako dopadla, čo povedal doky, dúfam, že tentokrát ťa to až tak veľmi nebolelo.

vierka
19. feb 2009

ahojte babulky...

snecka - druhe IUI - drzim strasne moc palceky a verim, ze tu ziadost na IVF ani potrebovat nebudete... v akom centre si si ju vlastne vypisovala?

nelie - tak ako si dopadla vcera, aky si mala "nalez" 😀 a to je super, ze uz mate korunky schvalene, tak uz sa mozete pustit do prerabky, no super 😀

alex - zajtra drzm palceky na pohovore, potom musis napisat co ste vybavili 😉

snecka
19. feb 2009

Ahojte zlatinka moje,
tak som po druhej IUI, už ma to bolelo menej, asi som mala viac krcok otvoreny, kvoli ovulácii, keby to vyšlo prosímmmmmm,
Vieročka ja chodím už 5 mesiac do Heliosu Martin a včera sme podpisali žiadosť na IVF, a dohodli sme sa uz aj na liekoch, budem mať dlhý protokol a budem pichať Gonal, keď mi príde schválená žiadosť ma zavolajú na pohovor a začíname. 😉

vierka
19. feb 2009

snecka - prepac mojka som si nezapamatala, ze tebe uz tu IUI riesia priamo v centre 😅 zasa som za blondinku 😀
tak to je super, ze si mala ine pocity ako pri prvej - to beriem ako dobre znamenie 😀
a aku mas poistovnu? ako dlho to asi bude trvat to schvalenie? ja som mala velmi rychlo schvalene 😀

snecka
19. feb 2009

Vieročka neviem ako dlho to bude trvať povedali že do 5 týždňov, mám všeobecnú, ty začínaš kedy?

vierka
19. feb 2009

snecka - ja mam tiez vseobecnu a mala som to o tyzden a pol hotove, ale mozno pri tych dlhych protokoloch je to inak... ale ved dovtedy si este aspon odpociniete... 😀
no ja mam 3 mesiace pauzu... teraz mi zacal prvy mesiac, to len vegetim, cez druhy mesiac si pojdeme vypisat dalsiu ziadost na poistovnu a potom kym to schvalia a vyfasujem injekcie mi pekne prejde aj treti mesiac a pojdeme na to 😀

snecka
19. feb 2009

Vieri a zase budeš stimulovať tým istým, je vôbec niečo zaručene lepšie pri stimulácii?myslím injekcie po ktorých je viacej vajok, kvalitných?

nellie_
autor
19. feb 2009

ahojte takze vcera som sa u zenskej nevybavila bolo to tam hrozne ked som dosla bola som 15-ta a ani objednat sa nedalo no des...
tak som bola dneska a som uz hotova baby....zasa mam cystu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 4x3 cm, mna uz porazi v pravom vajecniku je...ale povedala ze mala by sa MS odplavit tak ze nebude ju rozpustat injekciami a ze dame teraz pauzu od vsetkych liekov, ze mam dojst az na konci marca na sono ci cysta zmizla..teda keby zacne krvacat mam dojst hned, ale ze nemala by....
vravela ze uz tam mam len folikularnu štrbinu či čo, takze ovu asi bola ale je to divne podla teploty este nie, alebo mi vyskoci neskôr neviem.... 😅 😅 😅
ja som bola taka mimo ze mam zas cystu, ze ani som sa na foliky poriadne nepovypytovala..... 😔 😔
no co uz, takze tento mesiac je zas strateny.... 😔 😔

Snecinka tebe drzim palce... 😵 😵 😵 😵

snecka
20. feb 2009

Nellie dakujem,
co sa to v tebe robí, ved také krasne si mala mesiace. A možno že nebude nič stratené, neviem či sa pamätáš na sorayu, tej tiež doktor povedal že tento mesiac z toho nič nebude, že tam má maličký folikul a vidíš otehotnela, že bola úplne v tom že tento mesiac nič a podarilo sa, takže hlavu hore a užívaj si to s manželíkom ako sa len dá. 😉

nellie_
autor
20. feb 2009

Sneci, no ved jasne..vcera som sa zosypala aj som si poplakala, ale tak nevadi, co narobim...teraz si fakt budem len uzivat, budem uplne bez liekov a tesim sa aspon toho, ze prerabame nas bytik a ze v lete sa stahujeme....a mame zajednanu dovolenku na makarsku do chorvatska v juli, tak sa hrozne tesim, lebo minuly rok sme nikam nesli,pretoze som stale vravela, ze "co ked budem tehu" a samozrejme nebola som a trcali sme doma, takze tento rok pekne pojdeme....a v septembri to centrum.... 🙂 🙂 🙂 🙂

vcera bol aj manzelik zlaty, ze nech sa netrapim, ze nechame tomu volny priebeh a ze nech na to nemyslim a vyberam si radsej akej farby chcem kupelku a aky nabytok a tak... 😎 😎 😎 😎 😎

snecka
20. feb 2009

Nellie to je super postoj, neboj všetko bude, a teraz naozaj len plánuj aká bude kuchyna a kupelka a tak...

vierka
20. feb 2009

snecka - ahojcek... tak ja budem stimulovat tym istym, kedze som teraz dobre reagovala a mnozstvo mi asi tiez zostane nezmenene... lebo baby hovoria, ze nie je rozdiel moc medzi tymi injekciami, ze na kazde sa reaguje rovnako, len je rozdiel medzi dlhym a kratkym protokolom... vo FC skor prliadaju na kratky protokol, takze tam na dlhy asi nikdy nepojdem...

nelie - neboj sa, cysta sa prekne odplavi s MS ako to spravila mne a tvoje telo si po tych hormonoch pekne oddychne a uz ziadnu mat nebudes... to je super postoj, pekne si spravte hniezdocko lasky, uzite si dovolenecku - to je mnoho krat lepsie ako nejaky lekar 😀

nellie_
autor
20. feb 2009

ano baby musim tento postoj k tomu zabrat, nech mi nadobro neprepne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Sneci ty aj merias tento mesiac?????

vierka
20. feb 2009

vierka - urcite... a tu dovolenku ti zavdim,... asi na nejaku aj ja mangela spracujem 😎

nellie_
autor
20. feb 2009

vieri ano treba treba... 😉 😀 😀 😀 ja sa uz tak hrozne na tu dovolenku tesim...

inak toto je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
ktovie ci predsa len ovu nebude, dost ma boli lavy vajecnik... 😒

vierka
20. feb 2009

nelie - tak u nas je to tazko sa s manzom dohodnut... doteraz sme nemali peniaze a tento rok ich uz duplom nebudeme mat... uz ako keby som ho pocula 🙄

nellie_
autor
23. feb 2009

ahojte, posuvam nas hore...nejak sme zapadli az na tretiu stranu.

baby takze aj napriek tomu ze mam cystu a nevidela ziadny folik, tak ja mam pocit,ze som mala ovulku aj teploty tak tomu nasvedcuju....alebo zeby to robila ta debilna cysta?? no neviem, som z toho jelen.....

nellie_
autor
24. feb 2009

co je s vami vsetkymi...? :(

alex
24. feb 2009

ahoj nellie 🙂

nellie_
autor
24. feb 2009

no ahoj..ja som ze uz ste vsetky nadobro stratene....

alex ja som mala ovuuuuu...som z toho mimo a to nemala vôbec byt..a prvy krat mi ju fertility vyznacil hrubymi ciarami tak sa vytesujem.... 🙂

alex
24. feb 2009

no super, gratulujem 😵

tak mne to zase nejako blbne... minulý týždeň v nedeľu večer som cítila ľavý vaječník a potom aj v pondelok, podľa teplôt to bola ovu, v piatok som bola vo ferti, tam mi robili sono, tiež lekár povedal, že som po ovu, aj my to wunsch vyznačil, no a už druhý deň som namerala teplotu 36,3... takže mi aj ovu v grafe zrušilo...
som zvedavá, kedy príde mršisko...

alex
24. feb 2009

jéééjda, to sa mi podarilo... že mY to... to čo som napísala... opravujem:

MI to wunsch

nellie_
autor
24. feb 2009

tebe jak tie teploty moc klesaju...neskusali ti nasadit nejaky utros?? to tusim znamena zlu funkciu toho zlteho telieska nie? ze ti neprodukuje progesteron a vlastne on drzi teploty hore...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre