Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
30. mar 2009

Ahojte dievcata,

ja som vypila v sobotu flasku pomaly cerveneho a moja mrcha nikde....je 32DC, co uz na 27DC ju mam 😠 😠 😠

nellie_
autor
30. mar 2009

anjelik a ty kde mas fotku zasa?? 😕 😕

ty a 32DC, to sa na teba teda nepodoba...ty mojenka a testik neskusis?? 😉 😉 😉 😉 😉
ved vies ze // sa po vacsine objavia ked to najmenej cakas 😉 😉 😉 😉

anjelinka
30. mar 2009

Nelusik, uz by sme sa tu mohli stretnut a pokecat, ale ja od stredy idem zasa na vzdelavanie, tentokrat na tri dni, do piatku, takze sa tu zasa neobjavim.

A mas pravdu, ze to sa na mna nepodoba, ale tak ja som tento mesiac nemala ani ovulku, teploty o nicom, takze jasne, ze nie som tehotna 😀 😀 😀 . Ak vsak nedostanem do nedele, skusim zo srandy test, no a ak nic, tak si nasadim Duphik, mam este jedno balenie doma, no a dufam, ze mrchana pride.

Idem spat, tak dobru nocku...........

😵 😵 😵 😵

PS: Fotku som dala prec, pretoze nejako sa zacali v mojom okoli sirit reci, ktore sa nemal kto dozvediet a odkial, jedine, ked som sa niekde tu zmienila, takze radsej inkognito.
Ale ty si sa vratila ako pozeram k starej klasike 😉 😉 😉

anjelinka
31. mar 2009

Dobre ranko 😉

nellie_
autor
31. mar 2009

čože by ma nezaujimalo, len som nepostrehla ze si sem napisala 😉 😵 😵 😵 😵 😵

Anjelik podla mna niekedy je priroda mocna carodejka takze preco by to nemohlo byt tehu 😉 😉 😵 😵 😵
kedze ti tolko meska mrsina jedna....

to s tou fotkou chapem... 😉 mna prekvapilo vcera ze ma podla tejto mojej co som tu teraz nasadila nasli baby co som s nimi pisavala na mojej svadbe 😅 😅 😅 a to som zmenila nick ked som presla sem.. 😅 😅 😅

nellie_
autor
31. mar 2009

Anjelik videla si môj grafik???? ja som z neho taka vytesena...mne uplne staci ze ovulujem aj bez clostilu, ale myslim, ze to len tento cyklus lebo este asi aj tak pôsobia hormony v mojom tele... 😅
som zvedava ze ako to bude buduci cyklus... 🙄

anjelinka
31. mar 2009

Uz som tu, volala sefka, davala mi ulohy cez telefon 😖 .

Ano Nellik, ty mas krasny grafik, fakt. A to nielen tento, ale vsetky. Ukazkove. Uz by bol cert v tom, zeby sa to nepodarilo a jeden z nich nebol vitazny.

Ja si nemyslim, zeby to mohlo byt tehu, uz dnes v noci som dostala strasne mrchovske bolesti brucha, aj cicuse ma bolia poriadne, sa nemozem na posteli ani prevratit, tak verim, ze mrcha coskoro dobehne. Sice, teraz, co idem na tie tri dni prec by prist nemusela.

Vies, dopocula som sa od jednej znamej, ze ma tu vymakli ludia od nas z dediny, chapes to?????? 🤐 🤐 🤐 Takze som dala foto prec.

alex
31. mar 2009

ahojte 🙂

Takže vyznačenú ovu, mi už odznačilo...presne ako som to čakala. No čo už.

anjelinka
31. mar 2009

Ahojky alexik,

poznam to, najprv mi oznaci a na dalsi den odznaci 😔 😔 😔 .

alex
31. mar 2009

ja som to čakala,keďže sa už trošku poznám. O chvíľu idem k šéfke, dohodnúť sa 😔 😖

anjelinka
31. mar 2009

Drzim velmi palce, a ako to vyzera? 😕

alex
31. mar 2009

Sama netuším... to že končím, je už viac menej isté, len neviem kedy. Zajtra mám aj jeden pohovor. No uvidíme...

anjelinka
31. mar 2009

Budeme na teba vsetky mysliet, dopadne to dobre a verim, ze coskoro si najdes novu a ovela lepsiu pracu 😉

alex
31. mar 2009

Ďakujem, aj ja dúfam. No najradšej by som išla na materskú, žiaľ, nie vždy výjdu veci tak, ako chceme.

nellie_
autor
31. mar 2009

alex myslim na teba 😉 😉

anjelik len co z toho, take pekne grafy mam aj tak prd z toho...radsej keby ani take neboli, lebo to ma potom fakt riadne stve ked sa neukoncia // ...
neviem dokedy este budeme cakat... 😔 😔 niekedy ma pochyti taka beznadej, ale potom si zas poviem, ze sak co este aj tak prerabame a pojdeme na dovolenku ale aj tak ma to trapi podvedome, ze preco sa stale nedari.... 😔 😔 😔

katika82
31. mar 2009

no babule ako vidím musím vam dodať trošku odvahy a nádeje do bojovania 😉

nellie-dôležité je že ovu už bola bez clostylu neboj ked to budeš najemenej čakať tak to príde.ja viem že sa to hovorí ľahko ale treba skúsiť na to nemyslieť,skúsiť sa milovať len tak z lásky.ja viem ja tiež ked mi to všetci hovorili tak so si však mi sa z lásky milujeme a tak a snažila som sa na to nemyslieť ale každý mesiac som aj tak čakala že mrcha nedorazí ale proste to nieje ono.viem to podla seba že tento posledný mesiac som ani len netušila totálne som na to kašlala dokonca som bola asi dva dni po predpokladanom otehotnení trošku viac pripitá lebo sme oslavovali "dúfam že na mimčo to nebude mať vplyv a nenarodí sa s poldecákom v ruke 😀 " ale to som chcela povedať že naozaj iba tento posledný mesiac bol taký že som myslela na všetko ostatné len nie na to že by som mohla otehotnieť a vidíte stalo sa.

anjelinka - ty určite skús test tak za pať dní.ja som mávala cykly nepravidelné od 28-32 ale ked už bol 37 DC a ja stále nič aj tak som stále čakala mrchu lebo podbruško ma bolelo totálne tak ako na mrchu ale ked neprišla ani po týždni skúsila som test ale bol zlý tak som čakala dalej za dna dni som skúsila mama test a boli tam dve.
takže skús počkať a uvidíš.a tie prsia tak ak si tehu tak to je uplný príznak.to ako mna teraz bolia to je príšrné nemôžem ani spávať v mojej obľúbenej polohe.

nellie_
autor
31. mar 2009

katika ahoj 😵 😵 😵 😵 aku mas krasnu fotecku 😵 😵 😵

dakujem za povzbudive slova 🙂 🙂 ja viem ze pomaha odosobnit sa, ale ked mne to stale nejak nejde...je to proste hlboko vo mne..mozne ked sa zacne u nas cirkus s nakupom oblkadov, nabytku a stahovanim tak sa mi to podari 😉 😉 😉 😉 ja este vkladam nadej, ze si prinesieme nejakeho maleho chorvatika po dovolenke 😀

ale ano utesujem sa, ze moja ovu je prvy krok ku tomu ze sa nam coskoro podari 😵 😵 😵

a anjelik niekedy baby ovuluju aj pri nizkych teplotach, takze ja si myslim ze aj u teba je nadej zeby to mohli byt ///....pretoze ty take dlhe cykly nemavas 😉 😎 😎 😎

katika82
31. mar 2009

dakujem nellie už som si vrátila fotku už o tom vedia aj naši tak preto som si ju dala už naspať.ale tiež som mala vymazanú lebo ma tu objavili kamošky a hned mi volali že ty si tehu tak som si ju dala zatial preč kým naši nevedeli.

alex
31. mar 2009

uff, mám to za sebou. Takže už zajtra nemusím prísť do práce, musím sa len rozhodnúť, či ešte zostanem, alebo nie. Je to na mne. Dva mesiace odstupné dostanem. Len teraz neviem, ako to je, keď tu v apríli zostanem, či dostanem aprílovú výplatu a májové odstupné, alebo aprílovú výplatu + odstupné za dva mesiace.

katika82
31. mar 2009

alex je to tak že si musíš vybrať buť skončíš hned a dostaneš za dva mesiace odstupné alebo nedostaneš odstupné a tie dva mesiace normálne odrobíš a dostaneš za ne výplatu

nellie_
autor
31. mar 2009

alex hej, je to tak ako pise katika 😉
no ja osobne by som sa na to tam uz vykaslala ked vies ze odchadzas 😉
takze je to na tebe ako sa rozhodnes 😉

alex
31. mar 2009

no odrobila by som si už len apríl, s tým, že ak by som si niečo nové našla, môžem kedykoľvek odísť.
Ešte si s ňou pôjdem pokecať a uvidím. Možno už zajtra budem oddychovať doma, len teraz mám také rozporuplné pocity, či sa mám tešiť, že si oddýchnem, alebo smútiť, že budem nezamestnaná 😀 😒

katika82
31. mar 2009

alex neviem či sa to tak dá že mesiac odrobiť a mesiac odstupné musíš si vybrať bud jedno alebo druhé.podla mna je lepšie tak hovorí nellie zostať doma a okrem toho že si oddýchneš si môžeš hladať aj novú prácu.čo ak ťa zavolajú na nejaký konkurz a ty by si nemohla ísť lebo budeš ešte pracovať v apríli v tej firme

nellie_
autor
31. mar 2009

alex no zasa sa priklanam ku nazoru katiky 😉 lebo ak sa rozhodnes tam ostat v tom aprili tak potom asi budes môc odist az ku 1.5. nie? a ak by si si nasla novu robotu tak neviem ci by si mohla len tak odist....

alex
31. mar 2009

To boli jej slová, takže mohla by som odísť kedykoľvek. Ale asi od zajtra zostanem doma. Pôjdem na ÚP...veď ja som tam nikdy nebola...

nellie_
autor
31. mar 2009

alex verim, ze sa ti podari rychlo sa zamestnat nech nie si na urade dlho 😉

alex
31. mar 2009

ja som aj rozmýšlala, že by som si spravila cez úrad nejaké kurzy, to by bolo celkom fajn.

nellie_
autor
31. mar 2009

Hej alex aj to jedna z moznosti... 😉 ale podla mna ty si šikulka a zamestnas sa rychlo 😉

katika82
31. mar 2009

alex a čo si robila doteraz v tej firme?

alex
31. mar 2009

účtovala som...
Hádam si niečo nájdem, ale potom už sem ani nenakuknem počas prac. doby.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre