Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
3. jún 2009

vierka pokiaľ sa nebudeš namáhať, tak určite s tým problém nebude.

Ja ešte uvažujem nad imunom v Prahe, ale to až po IVF, ak nevýjde.

vierka
3. jún 2009

alex - ved ja sa nenamaham odkedy to viem 😀 😀 😀 ale este dva dni pred testovanim som bola na aerobiku, pila vino a sexovala o dusu 😀 😀 😀
no ved uvidis co povie a navrhen zajtra lekar... ved teraz mate genetiku hotovu a az keby to nevyslo, tak skuste aj tu Prahu... ale to vide 😉

alex
3. jún 2009

no doky nie je moc za tú imunológiu, vraj to je zbytočné. Možno sa dohodnem s mojím gynekolóogom, či by mi nemohol predpísať ten prednison on. Na základe toho, že vytváram tie protilátky na spermoše.

soni1
3. jún 2009

Ahojte, tak bola som dnes u dr. a opäť mi predpísala clostil, takže od ďalšieho cyklu začínam. Chcem sa váa ešte spýtať, vyvolá aj clostil ovulku? Alebo je na to určený pregnyl? Ďakujem.

alex
3. jún 2009

soni clostil je len na rast folikulov, ovulku nevyvolá. Folikul by mal prasknúť sám, ak ti to lekárka kontroluje mala by vidieť, že folikul praskol. Ak vie, že nepraská sám, tak by ti mala pichnúť pregnyl, alebo choragon a do tuším 36 hodín by mala byť ovulka.

soni1
4. jún 2009

ano viem, len som na príbalovom letáku čítala, že clostil stimuluje ovuláciu či také niečo

nellie_
autor
5. jún 2009

Ahojte... 😉
tak dnes som konecne nacupitala ku ženskej (po mojom zapovedani ze skorej ako s tehu testom tam nejdem 😀 😀 😀 ) a mam môj prvy obojstranny zapal vajecnikov 😒 😒 😒 😒
a ten vytok co som mala taky silny tak mam z toho 😖 😖 😖
takze som nafasovala injekcie a tabletky na vkladanie..tak sa idem kurirovať teda 😎 😎 😎

doktorka az nechapala ze nemam bolesti 😅 😅 😅 ze pri takom zapale...ale mna len sem tam pichlo troska, nic nezvyčajne 😀 😀
no som ja ale železná žena 😀 😀 😀 😀

vierka
5. jún 2009

nelie - no gratulujem k tomu tenkrat poprve... ale nabuduce si take tenkrat poprve radsej uzi s niecim prijemnejsim 😀
tak to nemas veru bohvie co, teraz sa pekne liec, nech si fit, lebo dneska budu cestovat tabletky k tebe 😀

jeeeeeeeej, my tu mame nejakych jastrabov mladych pri firme, nam tu lietaju a byju sa o mysku... jaky su zlaty 😀 to je krajsie nez taky bocian 😀

nellie_
autor
5. jún 2009

vieri to ake hororove sceny tam pozeras 😀 😀 😀 😀
fuj normalne krvaky 😀 😀

jej super budem tabletky tuzobne ocakavat 😎 😎 😎 😎
a po mrsine sa budem napchavať 😀 😀 😀

no inak nemam šajn kde som to chytila... 😅 😅
ale najlepsia bola moja švagrina..ze vidis to - 27 rokov bez zapalov, kramy si nemavala a az tento rok konecne fungujes ako treba, ze mas pravidelny cyklus a zapaly - že konečne si žena 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vravim jej, že no tak dik teda 😀 😀

vierka
5. jún 2009

nelie - ale nahodou boli zlaty, ale aj tak dobre, ze su za oknom 😀 😀 😀 este by aj mna napadli 😝
ja som ti tam nabalila tak, aby si to mala asi tak na dva cykli 😉
ze by z portugalska???? 😕 😅 tak odkaz svagrinej ze nie kazda zena ma zapaly a bolesti... tuk, tuk tuk, ja som taka neni 😀 a som zena, ved mam prsia 😀 😀 😀

nellie_
autor
5. jún 2009

no veru moc sa im neukazuj..lebo este ostanes bez oči 😀
ako v horore od Hickoka (ci jak sa to pise) - to ked som videla jeho film Vtaky tak som sa bala aj von vyjst 😀 😀 😀 a pritom to bolo tak fušeracky natocene sak film stary jak praha 😀 😀 😀

jéj takze na 2 cykly??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no ved uvidime co to so mnou urobi 😉

ved aj ja si myslim, ze nie kadza zena musi mat zapaly... 😉 ja dufam ze toto je môj prvy aj posledny 😅
no o tom ze si zena veru nepochybujem 😀 😀 momentalne mozno teoreticky 2 ženy v 1 😀 😀

vierka
5. jún 2009

no este ich budem sledovat, ked tu budu este pred odchodom z prace, tak si prekryjem tvar a budem utekaaaaaat z budovy kym mi budu nohy stacit 😀 😀 😀
no zabalila som ti ich 26 - tak to mas na ten jeden cyklus tak 13 - to by malo byt tak akurat, podla mna 😉 😀
no to aj ja dufam, ze sa ti tato pliaga uz neobjavi 😉
no teraz som take kinderko 😀

a o snecinke nic nevieme??? ta by mala tusim uz aj stimulovat, nie??? 😅

alex
5. jún 2009

ahojte lásky moje 🙂

no snecka sa nám neozýva a ja som taká zvedavá...

vierka
5. jún 2009

no ja neviem co je s nou, stale na nu myslim, ze ako sa mojenko ma a ako je na tom 😔

vierka
5. jún 2009

prepac Alexinka, aj som zabudla pozdravit 😅

Ahooooooooooooooooj laaaaaaaaaaska naaaaaaaaaaaaaasa 😀

alex
5. jún 2009

máš to prepáčené 😉

sa mi urobil herpes na puse, resp. na spodnej pere sa mi urobila taká bublinka 😒

nellie_
autor
5. jún 2009

ahoj Alex 🙂 🙂
coze si sa s kym boškavala, ked mas herpesa??? 😕 😀 😀 😀
ale verim, je to neprijemne....ja som mala raz herpesa a na nose..to bolo tak nechutneee 😖 😖 😖 😖

inak snecinka sa fakt riadne vytratila... 😕 😕
ja verim, ze ona sem nabehne uz ako riadna tehula 😉 🙂 😵 😵 😵

nellie_
autor
5. jún 2009

inak viete co je na tejto teme super??? 😀 😀
ze je taka "komorna" a mam o vas riadny prehlad, nikoho si s nikym nemylim 😀 😀 😀

a nasa druha tehulka Katika sa ako ma??? ta je hadam uz v predsvadobnom švungu 😎 😎

alex
5. jún 2009

nellie práveže s nikým... sa mi to včera večer vyhodilo, keď som papala big mac. Asi mi do neho napluli 😅

hej, aj ja som rada, že tu mám prehľad 🙂

nellie_
autor
5. jún 2009

že napluli 😀 😀 😀 😀 😀
no pri fast foode nikdy nevies 😀 😀 😀 😀

a aj mas nieco osvedcene co ti na to zabera??? lebo moja mamina skusa vseliake gebuzinky na to a aj tak to ma vzdy aj mesiac.. 😅

nellie_
autor
5. jún 2009

alex vsimla si si, ze sme boli v snazilkach posledne 2 co nie su tehu?? 😅 😅 😅

alex
5. jún 2009

nellie ja si dávam zubnú pastu, ale nie je to také hrozné, takže teraz to mám len tak.

nellie, no ale ešte je tam aj gio, aj keď ona má aspoň Alenku.

vierka
5. jún 2009

alex - no mne sa vyhodil taky hnusnyyyyy herpes, alebo co to bolo zac na puse zrovna v obdobi ked som otehotnela 😉 a ja som to nikdy v zivote nemala 😕

nelie - takze "matros" odoslany 😀 😀 😀

sme mohli viest teraz kludne taku debatu, ze:
"Mas matroš???"
"Mas prachy???" 😀 😀 😀

alex
5. jún 2009

vierka, no možno by to aj sedelo, lebo som v období ovu 😉

Volali mi z jednej firmy, bola som na pohovore, potom som tam bola ešte raz a odvtedy sa neozvali a teraz mi volali, že či mám ešte záujem o prácu tam, tak asi to vyšlo. V pondelok tam idem 😵

vierka
5. jún 2009

alex - no supeeeeeeer, ze sa ti ozvali... vidis aka si sikulka 🙂 a co by si mala asi tak robit? nemusis konkretne firmu, ale aspon napln prace 😉

snecka
6. jún 2009

Caute moje zlate babuliatka 😎

nebojkajte sa o mna som v poriadku ale mala som strasny mesiac, mala som skuskove a chcela som si rýchlo porobit skusky lebo od utorka začínam brať Proveru. Teraz sa ma už nezbavite budem tu pri Vas stale, sice sa vobec napozname ale strasne to pre mna znamená že ste na mna mysleli a dokonca ste sa o mna bali, fakt Vam dakujem ste kamošky, do teraz som žiadnu kamosku nemala a keď som mala tak ma furt osrali, dokonca jedna mi prebrala frajera 😀 Som strašne rada že Vás mám, joj tak by som Vás vystískala, juj
Vieročka no a teraz ty 😵 , si tu pekne babulky ponatahovala , moje zlatko posielam pussinku na brusko, som strasne rada ze ti to takto vyslo, vlastne vsetkým Vám želam aby Vam to takto vyšlo. Vieročka samo posielam pusku aj Tebe cmuk 😵
Nellie no ty si jasna po dovolenke bude fazulka isto v brušku. 😉
Alex a ty sa pozri okolo seba vidiš že zázraky sa deju tak dúfam že ten zázrak narazí aj do Teba.
Katika tvoja babulka sa držká a ty tiež?
Tak zatial pa, ale uz som tu, sa ma nezbavite sľubujem 😉
Doobeda sa mi nedá písať, lebo v robote idú po každom, potrebuju vyhodiť 20 ľudí a nevedia koho, tak sa trošku bojím 😒 Ale zase kde by našli takú píp, no nie, za málo peňazí veľa muziky.

soni1
7. jún 2009

Ahojte, tak ja som sa pustila do varenia, už som strašne hladná a ledva čakám na 12:00 hod., aspoň dúfam, že dovtedy navarím. Včera som bola vo volebnej komisii, no niečo strašné, veľmi nízka účasť, len 8%, ale aspoň spm si niečo zarobila.
Snecka ahoj.
Zajtra už nastupujem do roboty po tej laparoskopii, tak uvidíme, tak trocha sa už aj teším, ale moc sa mi nechce, aj doma bolo dobre troška vylihovať.

nellie_
autor
7. jún 2009

ahojte 😵 😵 😵

snecka - "stratena dcera" hlasi navrat 😀 😵 😵 😵 som taka radaaaaaaaaa ze zasa budes tu s nami 🙂 😵 😵
takze uz je z teba vlastne ani neviem čo - 😅 isto mas nejaky titul ale veru nemam sajn aky 😅 😀 😀
ale hlavne ze uz mas po stresoch a konecne nas nebudes zanedbavat 😉

alex - super, ta robotka ma velmi velmi tesiiii... 😵 😵 😵 😵 😎 😎

vieri - budem tužobne očakavat "matros" - sme fakt jak drogove dilerky 😀 😀 😀 😀 😀
nie ze nas zavru 😝 😀

soni - aj ja dneska stale futrujem piate cez deviate 😀 mala som rano parku, potom džemovy chleba, teraz banan a uz sa neviem dockat vyprazanych kuracich prsičok a majonezoveho šalatu 😀 😀
ale ja mam PMS tak to preto take žrave nalety 😀 😀
No verim, ze sa ti nechce do roboty - na dobre sa rychlo navykne, ja som po laparke bola doma cely mesiac 😎

soni1
7. jún 2009

Aj mňa chcela dr. ešte vypísať, ale vravela som jej, že ja už musím ísť, lebo tento posledný mesiac máme veľa roboty, ale potom bude zase 2 mesiace pokoj! Už sa teším

vierka
8. jún 2009

dobre raaaaanecko 😀

sneciiiiiiiiiiiii - ahoooooooooj, ty zijeeeeeeeeeees 😀 no jak super, ze ta zase citame... na teba mi budmee mysliet stale, ved sme kamky a neboj sa, mangela ti nepreberieme 😀 jedine ze by si mala cernocha 😝 😀 to by som asi neodolala 😅 😀 tak v pohode staci ked sem budes chodit kazdy vecer podavat info - ja tu byvam pravidelne cez televizne noviny, tak mozme pokecat aj potom 😉
a dakujeme za pusinky, teda v prvom rade som sa zlakla, ze na mna sa tu uz nepozera, ale potom si poslala aj mne 😝 😀

ved ja to tej nasej Alexinke hovorim stale ze zazraky sa deju 🙂

nelie - tak matros v piatok poslany, dufam, ze ti to nejaka postarka nevyšňupe ked to zbada 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre