Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nela00
7. jan 2009

alex na fol. chodim, len teraz mam prestavku az do laparky. nemala som s nim problemy.

alex
7. jan 2009

nela myslela som tento mesiac že nechodíš, takže nie si pod kontrolou, ale ak si s ním nemala problémy, tak sa podľa mňa nemusíš báť.

vierka
7. jan 2009

alex - ja pevne verim, ze to pojde aj bez neho... aj ked su tam skvely odbornici, ale verim, ze tebe bude stacit na babatko mangel 😀 😀 😀

nelka - ako pisala alex, pokial vies ako tvoje telo reagovalo, tak to nebude take zle, ved ty si uz stara clostilka... tak drzim palce aby boli ukazkove folikuly 😉

idem ja teraz na preventivku na gyndu, tak hadam bude vsetko ok... majte sa zatial pekne, pa pa pa 😀

alex
7. jan 2009

vierka no to by bolo super, ale musíme si pomôcť minimálne IUI, lebo ten môj blbý hlien na krčku zabíja potvorky. Ale toto bude posledný pokus, už tretí, viac to nechcem skúšať. Pri IVF je väčšia šanca a mne sa už nechce čakať.

quiquo
7. jan 2009

Ahoj holky, můžu se přidat do klubu? Jsem po třech cyklech s clostilem a nezadařilo se....a ovulka se za tu dobu neukázala 😠 Tento měsíc neberu žádné prášky, tak jsem zvědavá jak to dopadne, aspoň doufám, že dojde mrcha sama, když už nic jinýho 😒 Dle BT OVU stejně neproběhla. Jsem asi nějaká jiná....vždy tak kolem půlky cyklu místo aby teploty stouply, tak mě naopak klesnou a mám je kolem 35,8 - 36....nevíte co by to mohlo znamenat??

alex
7. jan 2009

quiquo vitaj medzi nami 🙂

No asi ide o anovulačné cykly. Ako berieš clostil, len jednu tabletku?

nellie_
autor
7. jan 2009

nelka ja si myslim ze nie...ved co za pokus nic nedas a ked uz vies ako ti telo na ne reaguje...len ako to urobis s uzv, aj budes chodit, ci ti rastu foliky???

Alex aj ty musis mysliet pozitivne.. 😉 ja si hovorim ze na valentina vycikam //...teraz sa uz tesim ked skonci madam mrchata a ideme na to... 😀 😀 😀

nellie_
autor
7. jan 2009

Inak ja sa troska bojim toho vysledku co mam z tej histologie co mi brali vzorku z maternice...uz ho mam doma, ale prd tomu rozumiem v piatok idem ku mojej doktorke, lebo mala dovolenku.....
tak som zvedava....lebo bolo tam pisane ze nalez zodpoveda 12-15 DC a mne laparku robili 20DC tak asi to nebude moc dobre.... ☹ 🙄

pajaa26
7. jan 2009

ahoj holky, tak já se taky přidávám. Tento měsíc mám první s clostylem, ovulaci mívám pravidelnou, jenže jsem bez jednoho vejcovodu a protože hooodně moc mimi, tak mi paní doktorka clostyl předepsala. Souhlasila s tím, že takhle aspoň tu jedinou (snad) funkční stranu podpoříme. Dnes jdu na kontrolu foliků, a mám celkem obavy abych na tom pravém vejcovodu neměla cystu, protože mě nějak pobolívá ☹

alex
7. jan 2009

nellie no ja tiež trošku dúfam, že IUI výjde, po tej laparke je predsa väčšia šanca 😉

nela00
7. jan 2009

nellie mam prist az po laparke 😉

alex
7. jan 2009

nellie, neboj sa. Inak mne nič také nerobili 😒

alex
7. jan 2009

pajaa mne tiež dal doky clostil, aj keď som ovulovala, ale ovulka mi skákala, raz bola 18DC, inokedy 25DC, tak sme sa rozhodli mať to pod kontrolov.
Držím palce, aby bolo všetko OK.

quiquo
7. jan 2009

Ahoj Alex, díky na přivítání 🙂 ....jj anovuláky mám, to je jasný....jen mě zaráží, že mi klesne tak moc ta teplota.....clostil jsem brala 2x1 foliky krásně rostly, sliznice krásná, vše bylo super až na to, že nepraskly, tudíž žádná ovu 😒 ...Dr mi pregnyl nepíchala, nějak se k tomu neměla...tak teď nevím co s tím....takže buď laparka nebo CAR, kam se mi teda vůbec nechce 😠

nellie_
autor
7. jan 2009

Nelka a kedy ides na laparku??

No mne povedala ze laparka dopadla dobre, ze nemam ziadne zrasty, endometriozu ze vsetko priechodne no fakt sa bojim tohto ze co to znamena....

Inak ja uz ani neviem ze na nejakej laparke som bola...a tak som sa bala.. 😀 😀 😀 😀

Paja ahoj..nemusi to byt hned cysta a boli ta z toho ze tam rastie folik 😉

pajaa26
7. jan 2009

alex já uvidím, vzala jsem ho jen na zkoušku, protože můžu otěhotnět každý druhý měsíc, tak jsem to chtěla pojistit. Taky jsem koupila ovulační testy, tak budu testovat a uvidíme
Držím všem palečky 🙂

alex
7. jan 2009

aha, takže reaguješ na clostil, len ti foliky neprasknú. Určite by ti mohla doktorka pichnúť pregnyl, za to nič nedá, keď to skúsi. A laparky sa neboj a ani CAR, veď to ti len pomôže a budeš o krok bližšie k bábätku.

pajaa26
7. jan 2009

nelie, jenze me boli ta strana, ze ktere bych tento mesic teoreticky nemela ovulovat, to me mate 😨 a jestli tam roste, tak je mi na prd, protoze nemam vejcovod a neprojde. No uz at jsou 3 a vim co se tam deje

alex
7. jan 2009

pajaa daj potom vedieť ako si na tom, držím palce.

alex
7. jan 2009

pajaa mne sa pri clostile vytváralo viac folíkov na jednej aj na druhej strane, tak uvidíš, zatiaľ sa zbytočne nestresuj 🙂

pajaa26
7. jan 2009

alex, v to taky doufam, ze tam bude milion foliku, popraskaji a otehotnim 😉

alex
7. jan 2009

no milion je veľa, stačia dva na tej správnej strane a budeš mať rovno dvojičky 😉 😀

pajaa26
7. jan 2009

tak to by byla sranda, dvojcatka 🙂

alex
7. jan 2009

no aj keď sa obávam ako by som to zvládla s dvojičkami, nielen finančne ale aj psychicky a fyzicky, tak by som aj dvojičky prijala, ale dvojvaječné, chlapca a dievča 😀

pajaa26
7. jan 2009

alex, chtela jsem napsat ze je mi to jedno, ale behem vteriny to smazala 😉 ja bych chtela jednovajecna a taky holcicku a chlapecka 😉
neboj, vsechno se da zvladnout. Znami maji syna 14 let, chteli druhe dite a narodily se jim dvojcatka. Taky na tom financne nejsou moc dobre, ale zvladaji to

alex
7. jan 2009

one je to určite veľká záťaž na peňaženku, ale dá sa to zvládnuť, každý pomôže, babky, tetky, kamošky 🙂

tinpet
7. jan 2009

Ahojky hokly, s některými z vás jsem se setkávala v léčbe clostíkem, na čas jsem se odmlčela, potřebovala jsem vypnout. a te´dmám problém, psala jsem i hokám v léčbě, ale víc hlav víc ví... asi to sem moc nepatří, ale několik měsíců beru Utrogestan na srovnání MS, poslední dva cykly jsem měla clostík. Vždy mám cyklus 28 dní, nyní jsem 31 DC bez menstruace. Dnes ráno jsem si udělala test - Gravitest, citlivost 25, výsledek negativní. Od soboty (27 DC) mě pobolívá podbřišek, jako bych to měla dostat, ale stále nic, včera jsem dostala hustý bělavý výtok. Čím může být zpoždění způsobené, když je test negativní? ani náznak druhé čárky? jsem z toho nervózní.... díky moc 🙂

snecka
7. jan 2009

Vitajte nové babule,
quiquo - neviem, nemáš niečo so štítnou žľazou, vtedy sú teploty také nízke?
Pajaa - no uvidíš čo ti povie doki, ale mne počas brania Clostilu sa mi urobili foliky na obidvoch stranách len raz, ostatné razy som mala len na pravo, môjmu ľavému vaječníku sa akosi nechcelo.
MOJE zlaté staré Clostilky, ja viem ze musim myslieť pozitivne, už koľko mesiacov som myslela pozitívne a nič 😠 , teraz skúsim nemyslieť nijak 😀 ak sa to dá.
Alex určite ti to už vyjde, druhé IUI sú úspešnejšie.😉
Vieročka - ty určite vylepšíš štatistiku IVF na prvý krát. 😉
Nelly takže Valentín to istí, sa teším 🙂

alex
7. jan 2009

tinpet asi bola ovu neskôr, počkaj ešte pár dní.

snecka
7. jan 2009

Tinpet ahojky, mne osobne menzes nemeškal brala som Duphaston, ale keď si brala Utroš tak aj tebe by mala prisť od vysadenia, neviem kde môže byť problém, skús ešte počkať poprípade o také dva dni spraviť znova test, inak taký výtok som mala aj ja, aj bolesti bruška a vždy tá opica dorazila, fufuľa jedna. 😠 , ak budeš mať test negatívny choď na gyndu nech ti pichnú vyvolávačku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre