Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
29. jún 2009

ten moj sa este ani ozrat nestihol... vobec si na to este nevypil... 😀

alex - tak knizku ti zavidim, aj termin ti uz povedali... mne este ani ten nepovedali, tak ale hadam v stredu uz doki povie toho ovela viacej a uz aj knizka bude, aj obrazok 🙂 a ani krv mi este nebrali 😅

alex
29. jún 2009

vieri, tak tá krv, to nie je nič závideniahodné 😖
Termín mám, ale je to +- 2 týždne, takže aj tak prd z toho 😀

vierka
29. jún 2009

no ja som si termin vyratala sama 😀 ked to pojde takto dalej, tak ani tusim doktora potrebovat nebudem 😅 😀
a mozno aj mne budu brat krv, len asi netreba bit pritom nalacno... a aj keby mi doktor povedal, ze pridite nalacno, tak by som musela vstavat asi tak 5 minut predtym, nez k nemu pojdem, lebo dlhsie by som nalacno asi nevydrzala 😀

alex
29. jún 2009

vieri neboj, aj ty si tým ,,darovaním krvi,, prejdeš.

vierka
29. jún 2009

no som teda zvedava na stredu 😀

vierka
30. jún 2009

dobreeeeee raaaaaanko 😀

nellie_
autor
30. jún 2009

no dobre rankoooooooo 😀

vierka
30. jún 2009

no veru dobreeeeeeee... ako dneska nelie? 😀

nellie_
autor
30. jún 2009

uplne ze supeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀

a u teba????

alex
30. jún 2009

dobré ránko 🙂

nellie_
autor
30. jún 2009

ahoj 🙂

ja si tu zacnem pripadat sprosto medzi vami.. 😅 sama tehula len ja vecna snazilka 😅 😅 😅

alex
30. jún 2009

nellie ja dúfam, že nebudeš musieť už dlho čakať a pridáš sa k nám. Veľmi ti to prajem. Viem, aké to je toľko čakať, preto prajem každej babule, čo si bábo želá, aby sa to čím skôr podarilo.

vierka
30. jún 2009

nelie - neboj sa, my stare vykopavky a konecne tehulky tu, ta k tomu tehotenstvu proste nejako dokopeme... a je na tebe ci si vybereis metodu po dobrom, alebo po zlom 😀 😀 😀

a co je s nasou Katikou??? tak tusim stale svadbuje ked sa neozyva 😕

alex
30. jún 2009

no, to by aj mňa zaujímalo, čo je s katikou 😕

nellie špeci pre teba:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵
super čerstvé

nellie_
autor
30. jún 2009

inak ozaj ano pani mladomanželka sa nam este neozvala... 😕
este ma svadobne dozvuky asi 😀 😀

no ja dufam ze to pojde aj po dobrom...a aka je ta varianta po zlom, vieri?? 😀 😀 😀 😀 😀
aby som vedela co ma caka 😀 😀 😀

vierka
30. jún 2009

nelie - no asi su na svadobnej ceste 😝 😀 alebo este stale maju svadobnu noc 😝 😝 😝
zla cesta???!!! no to chytim spermose tvojho manza do ruky (pripadne inu vzorku ak budes mat zaujem - sused, postar, jadrovy technik, alebo kozmonaut) a napcham ti to tam vlastnorucne 😀 vies ako ked sa krmia husky 😀 😀 😀

nellie_
autor
30. jún 2009

vieriiiii prave som si oplula monitor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak to teda radsej po dobrotky 😀 😀 😀 😀 😀

no oni mozno nemaju svadobnu noc ale svadobny tyzden ktovie co je teraz moderne, predsa len su to dva roky co som sa ja vydavala.. 😀 😀 😀 😀

alex
30. jún 2009

vieri ty si expert 😀 😀 😀 takto by si nám nellie nakŕmila odspodu 😀

nellie_
autor
30. jún 2009

no ja som si to predstavila no sodoma gomora 😀 😀 😀 😀
hned som nohy prekrizila 😀 😀 😀

vierka
30. jún 2009

len prekrizuj!!!..... aj tak ti to uz nepomooooooooze 😀 😀 😀 😝 😝 😝

nellie_
autor
30. jún 2009

no dobre tak cakam v polohe Vé teda 😀 😀 😀 😀
som otvorena vsetkych moznostiam 😀 😀 😀 😀

vanesska
30. jún 2009

no baby som sa dobre zasmiala to su teda ine plany... hm nellie mas sa na co tesit 😀 😀
a nebooooj vecna snazilka som aj ja... hm u mna su to uz 4 roky... zasluzila by som si nejaky "rad zasluzilej snazilky" 😉
inak uz som objednana do centra na vyplnenie ziadosti ale termin mam az 11.8.... hm doki ma dovcu a potom vsetko obsadene... co uz... 🙄
ale chcela som sa spytat babule ktorym vam schvalovali ziadost ako dlho to trvalo a v ktorej ste poistovni??

nellie_
autor
30. jún 2009

vanes vidis aku habaďuru tu na mna našila ? 😀 😀 😀 😀
musis chodit castejsie medzi nas 😉 aj na teba isto dačo vymyslia.. 😀 😀 😀 😀 😀

vanesska
30. jún 2009

no verim ze by vymysleli... napady maju skvele 😎
a vidim ze su odhodlane dokopat ta k tomu tehu akymikolvek prostriedkami 😀 😀 ci chces alebo nie 😀

nellie_
autor
1. júl 2009

jeeeej ja to tu dnes otvaram.. 😎 😀 😀 😀 😀

tak dobre ranečko 🙂

alex
1. júl 2009

nellie dobré aj tebe. Dnes som konečne mala aj čo robiť. Musela som urobiť dochádzku a nejaké veci, tak mi to doobedie strašne rýchlo utieklo.

vierka
1. júl 2009

no caute baby.... tak ja som sa este len teraz dovalila z poradne, vyse hodiny som tam cakala, ale doki bol super, aj sestricka, vzali mi asi tak tri litre krvi babatko je v najlepsom poriadku, mame dve rucicky, dve nozicky, jednu hlavicku 😀 ... sme pekne po maminke 😝 babo sa pekne predviedlo pre dokim, kopkalo ako sialene a stale sa vrtelo, ze ho doki nemohol ani pomerat 😀 mame krasnu tehu knizku, krasnu fotecku (ale tu oskenujem asi az doma a pridam do albumu) a termin je stanoveny na 23.1. 2010 😀

anjelinka
1. júl 2009

Ahojte babulky,

ste tu niekto????

nelllusik?aleeeex?vieriiii?? 😉

anjelinka
1. júl 2009

Vierocka, blahozelam ku knizocke a hlavne k tomu, ze babatko je v tom najlepsom poriadku, tesiiiim sa s tebou...bude to asi chuligaaaan 😉

alex
1. júl 2009

vieri tak aj ty už si knižková 😵 ja mám knižku od včera. Ale 1.poradňa bude až 10.8. a až vtedy uvidím bábo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre