Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
20. júl 2009

no len horšie je, že ja tu mám šéfa a vždy keď ide okolo, tak sa musím tváriť, že pracujem 😀

anjelinka
20. júl 2009

no, to je problem 🙄 , ja to iste mam, ked tu niekto pride...ale teraz leto je pre nas take oddychovejsie, akurat nejake projekty doriesit, ale to je nic..

zacina byt horuco, rano strasna zima, som myslela, ze bundu beriem jarnu a teraz sa idem roztopit, este som aj tak horuco oblecena.

alex
20. júl 2009

anjelinka u nás opačne, ráno slnko a teraz je zamračené, ale zima asi nie je.

vierka
20. júl 2009

anjelinka - dobre sme sa pochopili... to je fotka este z 10 tt - teraz to vyzera uz uplne inak 😀

alex
20. júl 2009

vierka a kočík sa ti aký páči?

anjelinka
20. júl 2009

vierka, ja som si este raz potom precitala tvoj prispevok a pochopila som, uz je tu horuco, to preto kecam 😀 😀

alex
20. júl 2009

a inak ten Dumbo je krááásny, aj mne prídi takého nakresliť 😉

anjelinka
20. júl 2009

ano, je krasny, ja som si ho uz minule pozerala...este ho vymalovat a nadhera 😉

katika82
20. júl 2009

ahojte lásky,
no konečne sa tu po víkende rozbehla debata 😀
ja som si práve pokecala so záchodovou misou stršne som grcala neviem z čoho, ale ráno som jedla salámu včera sme ju kupili v tesku asi už nebola dobrá, lebo teraz ked som sa vygrcala už je dobre, ale bolo mi hrozne.

alex
20. júl 2009

fúha katika, nezávidím.

anjelinka
20. júl 2009

caaau katka,
to mi je luto, dufam, ze je uz fajn. inak, ja som na tesco pocula nie velmi dobre veci co sa tyka masovych vyrobkov, aj som zazila na vlastnej kozi, prechadzaala som okolu pultu, kde vyslovene smrdelo maso, ale kazdy sa tvaril, ze sa ho to netyka, predavacky, sbskari, atd....

vierka
20. júl 2009

alex - no nad kocikom som veru este neuvazovala 😅 chceme len dvojkombinaciu - kocik a kara, lebo vajicko budem mat od segry...

anjelinka - v pohode, ja s mojou momentalnou tehu demenciou som si aj tak myslela, ze som to domotala ja 😀

Dumba by som chcela vyfarbit teraz niekedy, tento tyzden by som si chcela uz kupit farby a pomaly ho davat dokopy.. lebo pride mi este postou predloha Macko Pu s kamaratmi, tak na opacnu stenu budem kreslit este to 🙂

Katika - tak to nemas bohvie co... najlepsie je kupovat salamy v masiarstvach, lebo to v tescu nie je bohvie co 😅

anjelinka
20. júl 2009

vierka, vraj tehu demencia 😀 😀 😀 ...to som ja domotala...a to nemam ani tehu demenciu 😀

inak, ja mam tesco celkom rada pre oblecenie, ale to je tak vsetko, maju tam super ceny a da sa fajn nakupit...

anjelinka
20. júl 2009

neskutocne ma boli od rana brucho a vajecnik, dufam, ze je to ovulka, nie nejaka cysta 🙄

alex
20. júl 2009

moji svokrovci nakupujú mäso jedine v Terne ( Coop Jednota ), majú tam známu a tá im vždy odloží pekné mäso.

anjelinka
20. júl 2009

ano, my tiez mame jednu oblubenu masiaren, kde maju vzdy vsetko cerstve, aj co sa masa tyka aj vyrobkov, len niekedy je tam nepodareny masiar a da tam take maso, ze vyzera fajn zvonku, ale potom, ked ho muz kraja, tak nadava, ze vyreze len polovicu sliach...ale to je len jeden masiar, ostatok su fajn. kym sa este oplatilo ist do madarska, tak sme nakupili dva mraziaky masa, lebo moj muz proste den bez masa nebude..a bolo fakt kvalitne.

alex
20. júl 2009

no mne teraz mäso vôbec nechýba 😝

vierka
20. júl 2009

anjelinka - no vazne sa u mna zacala prejavovat tehu demencia... tak som v poslednej dobe blondinka a este k tomu dementna 😀 😀 😀

anjelinka
20. júl 2009

ja vseobecne velmi maso nemusim, skor take cestoviny s omackou brokolicovou, to by som jedla kazdy den...

vierkaaaaa, to je dost blba kombinacia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...sa tu rehocem sama ku sebe, esteze som tu sama...

anjelinka
20. júl 2009

budeme mat stranu 100 😉

asshanti
20. júl 2009

Vierka - chodila som na sv. Cyrila a Metoda, na masmedialnu komunikaciu. 🙂

Anjelinka - tak do tej Optimy rozhodne musim. Od nas je to sice nejakych 90 km, ale nevadi... 😉

Alex - chvalabohu dnes je moda taka, ze baby nosia tuniky a tricka co rozsiruju, aj ked nie su tehu... Ja mam dnes este obtiahnute, ale take dlhsie, no uz som vo vyklade videla riadny pupok... 😀 Uz len cakam kedy mi kto povie ako som zas pribrala... 😲

anjelinka
20. júl 2009

asssss, ved je to prijemne pribratie 😉 😉 , take babatkovske...

a do tej Optimy skoc, maju dobre zlavy, aspon vcera tomu tak bolo... 😉

asshanti
20. júl 2009

Aj ja sa tesim, ze bude strana 100, musime dobehnut ostatne temy... 🙂 Baby s Vami sa tak super keca... Len ja som dnes ani neprelozila krizom slamku, teda prelozila... Zo styroch kop som si spravila jednu veeeeelku, zoradenu podla datumu... 😝 Sa mi nakopilo za tyzden a neviem sa k tomu dokopat... Snad od zajtra...

Katika - dufam, ze to bolo ojedinele, ze uz nebudes zvracat. Mna rano poriadne naplo, ale predychala som to, iba som si tak odpluvla a nastastie to preslo... 🙂

Ja maso mozem, ale salamu teraz asi nie... Predtym som ju normalne jedavala, ale teraz v sobotu som na ranajky chlapom robila misu z asi 5-6 druhov salam a myslela som si, ze je vsetko skazene, tak mi to strasne smrdelo... A pritom to bolo cerstvo narezane... 😅

anjelinka
20. júl 2009

ass, a co vlastne robis, ak to nie je tajne? Ja som dnes neurobila fakt nic, o tretej mi konci pracovna doba, uz len pocitam minuty, ale idu tak sakra pomaly 😠 😠

vierka
20. júl 2009

anjelinka - tak to sa tu uz ani nic neoplati zacinat 😀 lebo najlepsie zcnes robit a budes koncit 😀

ja pre dnesok v praci koncim, idem s kamoskou z ciech na kavu, prisla na SK, tak ideme trochu poflakat 😀

asshanti
20. júl 2009

Ja robim na katastri, v kancli, stranky nevybavujem, takze robim len kedy sa mi zachce... Ale psssssssst... 😵

katika82
20. júl 2009

no tak už som bola na obedíku tak to prešlo ale až som sa zľakla ked som takou žlčou grckala.
no my máme masko ostatné domáce z nášho prasiatka a kravičky čo starké chovajú takže to nekupujeme.
a táto saláma ma dorazila. my vačšinou kupujeme v kauflande tam mávajú fakt dobré aj čerstvé. a toto tesko no včrea sme už nemali kde večer ale už tam teda nikdy nekupim salámu.ja som ani nechcela kupovať ale nemala som čo iné.
assanti tie ranné nevoľnosti môžu byť. ja teda som mala poriadne fakt do konca 3 mesiaca som pravidelne ráno grcala.nemala som síce čím ale naťahovalo ma požehnane

anjelinka
20. júl 2009

katka, tebe tak rychlo rastu tie "tt"...velmi rychlo ten cas uteka.

no kym nasa babka chovala prasiatka, tak sme tiez nekupovali, potom sme zvykli akoze kupit uz zabitu a porozoberat, ale nakoniec sme prisli na to, ze sa nam to neoplati

alex
20. júl 2009

no ja sa poteším keď aj mne tam už bude svietiť aspoň 20tt.

katika82
20. júl 2009

anjelka no my to tak robíme terza ked starká nechová že si kupime živé a tak zabijeme sami a porobíme si všetko a oplatí sa to zatiaľ.a hovädzinu zasa manžel chovajú jeho rodičia kravičku robia korbáče a ked sa otelí že je býk tak ho zabijú tak máme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre