Maca - zázračný prášok, ktorý nám pomôže k tehotenstvu

lea1333
10. jan 2012

ahojte kocky pridajte sa k nam tie ktore uzivaju MACU dufame ze nam pomoze k tehotenstvu a tie ktore MACU brali a otehotneli nech nam napisu svoje pribehy 🙂

jania023
10. jan 2012

@lea1333 u mna to neprejde ja jak otvorim macu a ten prenikavy zapach no hroza...ja mam Macu v tabletkovej forme

lea1333
autor
10. jan 2012

@jania023 aha ja mam prasok ale napr ja som nemohla jest femi kvapky mna s toho napinalo cize kazdemu sadne nieco ine!

jania023
10. jan 2012

@lea1333 to vazne ja ich zboznujem 😀 pripominaju mi haslerky ale z viac alkoholom 😀 kkedze ja som zaryty abstinent tak to je moj jediny zdroj alkoholizmu 😀

lea1333
autor
10. jan 2012

@jania023 no ani ja alkohol neznasam tak pre to mi nechutia asi 🙂

jania023
10. jan 2012

@lea1333 ja si ich davam na cukor...ako male mimino 🙂

lea1333
autor
10. jan 2012

@jania023 aj ja som to skusala ale nepreslo to!!! ☹

jania023
10. jan 2012

@lea1333 no vidis kazdy mame nieco 😀 Ale co sa maci tyka treba vyskusat zato nic nedas...i ked treba zistit ako si natom hormonalne,priechodnost vajecnikov atd..lebo ked mas nieco bloknute tak mozes cakat na zazrak aj 10 rokov cudovat sa ze preco to nejde 😖

lea1333
autor
10. jan 2012

@jania023 no ja som uz raz tehotna bola a to pred rokom teraz cakame na spermiogram a potom snad pan lekar so mnou uz bude nieco robit 🙂

vrabciatko
10. jan 2012

my sme sa s manželom snažili o dieťa viac ako 2 roky. Ako poslednú možnosť a možno viac z recesie ako z presvedčenia, som si v marci kúpila prípravok multi-maca (aloe) v tabletkovej forme. Zjedla som 50 tbl, manžel 10 a o necelý mesiac rodím. 🙂 Neviem či to malo nejaký vplvy, či to bolo skôr o psychike, neviem. Nech si každý urobí názor aký chce, pravdou je, že počas užívania sa zadarilo...

jania023
10. jan 2012

@lea1333 ja mam tiez jednu slecnu a aj tak mi idu robit prefuk...vraj to co bolo pred 4 rokmi uz neplati ak som mala zapaly tak tie sposobuju vzrasty-vraj

lea1333
autor
10. jan 2012

@jania023 aha no ja chodim na ult pravidelne a este mi nic nenasli!som zvedava ako dopadnem! 😉

meatfly24
10. jan 2012

baby inak taka vec... jedna kocka tu nieco pisala ze je to nahrazka viagry atd ... POZOR... na trhu je vela roznych druhov tejto rastliny alebo ako to nazvat.... odporucam pouzivat len tento prasok pretoze fakt su aj tabletky aj hocico ale zato fakt nerucim... takze moje odporucanie 🙂 :
http://www.sypanecaje.sk/?110,Sk_amazonsky-caj-...

meatfly24
10. jan 2012

juj preco mi neulozila ten moj siahodlhy prispevok o mojej skusenosti s macou :/ ? no nic napisem zajtra este raz 🙂

vargovka
11. jan 2012

@meatfly24 presne tento uzivam aj ja 😉 pijem ju z čajíkom. dam vediet v piatok ako som dopadla,nakolko mam dostat mrchu. inac poznam osobne jednu babu ktora tiez po jej uzivani otehotnela a z pocutia asi tak tri baby. žeby nahoda? 🙂

meatfly24
11. jan 2012

@vargovka inak ja som mrchu dostala ale bola posledna a takto to prebehlo aj u ostatnych bab co ja poznam.. jednoducho vybrali cely jeden cyklus cize aj s mrchou a klasicky po mrche v case ovulky otehu... 🙂 takze aj ked mrcha pride potom by uz nemala 🙂

vargovka
11. jan 2012

@meatfly24 tak ja uz silno verim ze uz bud mi nepride,alebo bude posledna 🙂

lea1333
autor
12. jan 2012

inak baby co uz papate macu vam vystaci to jedno balenie na 1mes?lebo ja mam pocit ze mi to nevide!

lea1333
autor
12. jan 2012

@meatfly24 no dufam ze mas pravdu ze teraz dostanem poslednu mrchu a potom uz nie 🙂)))

janulka54
12. jan 2012

ja odporúčam, žačala som brať a hneď som otehotnela, predtym sme sa snazli skoro rok 🙂

jankavladkova
12. jan 2012

kočky aj ja my sme to začali s drahým brať tak som zvedavaaa či to pomôže 🙂 my sa snažíme už skoro dva roky (teda od jari 2010) a mám presne ten prášok čo sem pridala @meatfly24 🙂

meatfly24
12. jan 2012

ja si myslim ze ona mozno ta maca ani tak nepomaha konkretne otehotniet ale mozno je to o tom ze tak vie upravit vsetky tie vnutorne veci ze maximalne pripravi cele prostredie na prichod aktivnych bicikovcov a ked to beru aj chlapy tak im maca dodava silu a hned je to tam 🙂))
inak babulky, teraz dalsia kamoska mi pisala ... brala macu myslim ze dva mesiace alebo mesiac a pol a dnes videla srdiecko na UTZ 🙂 takze este raz vam vsetkym drzim prsty aby ste vsetky dojednej ktore si to prajete aby ste zazili vsetky tie krasne pocity spojene s babatkom v brusku 🙂 VELA STASTIA 🙂

kemonka
12. jan 2012

ahojte, ja o tomto počujem prvýkrát, ale zaujalo ma to, a keďže by som chcela otehu, už som skusila veľa vecí, tak asi si to niekde objednám 😉 čo vy nato?

katarina822
12. jan 2012

ahojte baby ja som si prave obj. tak som zvedava ci pomoze 😉

kemonka
12. jan 2012

@katarina822 a ktorú prosím ťa, ako tak hladam je vela druhov, ja som aj toto našla, hmmm
http://www.bio-obchod.sk/bioprodukt.php?product...

kemonka
12. jan 2012

@katarina822 aha dik, tak tento je ovela lacnejší ako som ja našla 😉

adriana_13
12. jan 2012

@kemonka aj ja idem do toho 🙂

cichovicova
13. jan 2012

ahojte baby,pridam sa k vam. 🙂 .ja o tom pocujem prvy raz od vas,a kedze su nato take dobre ohlasy,tak to vyskusam aj ja...da sa to kupit aj v lekarni,alebo len cez net? jak dlho sa to mat brat a to staci jedno balenie? 🙂 kedze chcem ponuknut aj manzela 😝

eleonora100
13. jan 2012

No ako dlho sa to ma brat by zaujimalo aj mna bola by to pre nas uzitocna informcia.Dakujem

made
13. jan 2012

tak od dnes uz papkam macu,ale uuufff musim s niecin inac sa to nedaaaa,strasny pach to ma,tak hadam coskoro budu kolajnicky 🙂 🙂 🙂 🙂