Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
22. júl 2008

lubi tak sa ukaz 😵 hod foto semka do albumu co uz mas aku postielku ake brusko ake vecicky nech mozme opkukovat a zavidiet 😅 🙂

katkaajurko
22. júl 2008

no prave mi manzel povedal ze zaves nie je dobry napad..lebo v zime sa zatvarame pri sprchovani - lebo predsalen tam je chladno ak by sme dvere nezatvorili 😒

droby
autor
22. júl 2008

no tak to jedine, ale ak mate vykurene nemalo by to vadit
ale tie dvere co sa roluju alebo zasuvaju tiez moc netesnia na to su najlepsie klasicke dvere.
mozno nake kvalitnejsie rolovacie a su take systemy otvaracich ze nie su napant ale na taky mechanizmus ze sa neotvaraju tak nasiroko, ale v podtatate do polovice, lebo sa tak ohybajy pri otvarani.

katkaajurko
22. júl 2008

no droby - tie polovicne co myslis - tie sa daju tiez ale to su z tych co stoja tych 15tisic... 😒

taketo si myslela,nie?

http://www.sapeli.sk/index.php?module=dvere-skl...

lyubka
22. júl 2008

no Samka vymyslel moj manzel, jemu sa strasne paci a ja som len suhlasila 🙂
este nemam ziadne fotky, ale budem musiet uz pofotit vecicky 😉
a postielku sme kupili tuto
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/8010...

droby
autor
22. júl 2008

jej ta postielka je super celkovo detska zostava leksvik je paradna.
no pekne pofot tesim sa.
ako sa inak dari tehulkovat?

jaj jati to je zas vela, este je jeden system kde sa tie dvere neskldaju len su hore ne takom systeme ze sa neotvaraju cez pant, ale akoby sa otocily a cez zarubnu otvorene su vlastne polka vona polka dnu, ale to vziera este drahsie, neviem to teraz najst pri hladani posuvnych som na to narazila.

katkaajurko
22. júl 2008

mne sa ta ikea neotvorila 😒

no neviem co s tymi dverami...nejako vela moznosti nie je...

lyubka
22. júl 2008

dala som tu postielku do albumu
no to bola jedina postielka ktora sa nam pacila a jedina ktora sa nam hodi do spalne, lebo mi mame celu seriu aspelundu z ikea
tehulkovat sa dari, krpca uz vyse tyzdna citim ako sa hybe, tak vzdy ked si lahnem tak sa vytesujem, lebo vtedy to citim najlepsie 🙂

droby
autor
22. júl 2008

lubi vy mate tu spalnu? ja patram po niekom kto ju ma chceme si ju kuopit velmi sa nam paci, len neviem co je to za kvalitu>
aka je> nevrzga postel? to je vraj casty problem pri ikea posteliach.

jeej pekne sa uz hmiri 😵 musi to byt uzasny pocit

katkaajurko
22. júl 2008

juu velmi pekna je ta postielka 🙂

a aku sadu spalnovu to mate?

katkaajurko
22. júl 2008

hm :( mne tu nejde otvorit voobec ikea stranka

lyubka
22. júl 2008

lubi ja uz ju mam rok a pol a zatial nevrzga, tak snad ani nezacne 😀 aj ked to nie je masivne drevo ako leksvik ale ucel plni

a mas pravdu je to uzasny pocit citit pohyby toho maleho nic krajsie som necitila 🙂

lyubka
22. júl 2008

a spalnovu zostavu mame tuto
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/I...
snad ti to pojde otvorit

lyubka
22. júl 2008

oops nejak som natiahla stranku
ospravedlnujem sa som netusila ze je to take dlhe 😅

droby
autor
22. júl 2008

lubi super diky. tu chceme.
najprv som chcela leksvik, ale uz nepredavaju tu postel co sme si vybrali 😒
tak sa mi potom paci tato, len som chcela skusita dat k tomu stoliky a komodu od leksvika, musim pozriet nazivo ci sa to hodi a nekrici.
celu tu zostavu mate? lebo by som chcela vsetko aj stoliky aj komodu, len neviem ci dve skrine alebo dat radsej vstavane

katkaajurko
22. júl 2008

a nejde mi to :(

droby
autor
22. júl 2008

neviem mne to ide aj normalne otvorit ikea stranku
tu je v mojom albume ta aspelund zostava
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

bezim ja na obedik na hodku 🙂

lyubka
22. júl 2008

no my z tej zostavy mame vsetko okrem nocnych stolikov a my sme to vyriesili dvoma skrinami, lebo ked sa budeme stahovat, tak mame hned nabytok 🙂
a ma to trosku iny otien, ale zas moc to nekrici
a dobru chut

bambulka82
22. júl 2008

lubka..pekna postielka..a aj spalna 😉

lyubka
22. júl 2008

dakujem
ale pre tu postielku som si isla az do rakuska, lebo u nas ju uz nemaju, ale stoji za to 😎

katkaajurko
22. júl 2008

pekne 🙂

droby
autor
22. júl 2008

lubi a tie zrkadla su uz tam alebo sa pridavaju? bo ja nechcem velke zrkadla v spalni mat a vobec nie oproti postele, preto som rozmyslala radsej nad inou skrinou, mono leksvikovou, je aj vacsia.
jaj ja uz som poobede ani dezert som nezvladla jak som sa dobre najedla, uz len kavicku a spat

bambulka82
22. júl 2008

no kocky, ja som uz doma z prace a rozmyslam, ci idem upratovat, alebo spat 😅 😅 😅

droby
autor
22. júl 2008

moni ani jedno ani druhe ostan pekne tu s nami 😉
dame pekne kavicku.
nic sa mi nechce radsej s v duchu prerabama zariadujem.
aj sme teraz prisli na to ako idelane najlacnejsie prerobit kuchybnu aby bola ok bez velkj investicie, bo cela je nova v pohode aj ked biela frezovana aku by som ja nechcela ale nevizera to zle, tak by sme len vymenili dolne skrionky prehodili tak umyvadklo na opacnyu koniec a dali novu pracovnu dosku a tym by sa bez velkej investicie a roboty poriesil problem v kuchyni na uplne novu ajk tak neostanu korunky a radsej usetrim na detsku.

bambulka82
22. júl 2008

no dobre teda..ukecala si ma 😀 😀
ale idem aspon zvesit pradlo zo susiaku, lebo som dala prad dalsie, tak nech to tam potom mozem vyvesit..

inac lubi, pekne ste si to vymysleli..aj moja jedna kamaratka to tak spravila..linku mala dobru, len dvierka vymenila za ine a hned to inak vyzeralo 😉 super riesenie 😉

lyubka
22. júl 2008

tie zrkadal su uz tam, ja som mala tiez ten isty problem ale vymysleli sme to tak ze ziadne zrkadlo nie je oproti skrini feng shui to nedovoluje 😀

bambulka82
22. júl 2008

lyub..aj moja sestra caka koncom novembra chlapceka 😀 😀 😀

katkaajurko
22. júl 2008

droby to sa robieva..aj svokor vymenil dvierka a pracovnu dosku a korpusy zostali -to je podla mna super riesenie 🙂

lyubka
22. júl 2008

nejak sa to s tymi chlapcami roztrhlo aj moja svagrina caka chlapceka, vsak doteaz v rodine mame same dievcatka tak to musime trosku pomiesat 🙂

bambulka82
22. júl 2008

no my sme tiez so sestrou len 2 baby, tak moj tato sa z toho riadne tesi..ze uz ked nemal syna, tak aspon vnuka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre