Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
22. júl 2008

ved to..mne tak strasne padaju vlasy a neviem, co s nimi..a ani ziadne vodicky, alebo kapsule mi nepomahaju
tak mi vsetci radia, aby som sa dala viacej ostrihat..
no a toto sa mi fakt paci 😀

drahy o tom nevie..ani nevie, za idem zajtra ku kadernicke..a ani mu nic nepoviem, ked pride v piatok domov, bude mat prekvapko 😀

droby
autor
22. júl 2008

len ci mu to vydrzis nepovedat, ale to bude fajn prekvapko a tebe to prospeje a uces je superny strasne sa mi paci tak napostupno dopredu, podla mna ti to aj bude pasovat, tak sup na to a potom nam ukaz foto 😵

bambulka82
22. júl 2008

musim este nejake obrazky pohladat, aby kadernicka vedela, ako to myslim..
no bude to zajtra riadna sranda 😀 😀 😀
aaaaaaaaaaaaale..ja som niekedy riadny tajnostkar, takze si myslim, ze s tym nebude problem..
len dufam, ze sa aj drahy z toho bude tesit, ako ja 😀 😀

droby
autor
22. júl 2008

ja zas neviem byt tajnostkar, ja musim vswetko hned vyklopit tak sa vzdy tesim, ale co treba to uchovam 🤐 😉
o postielke ale zatial nic nemuknem by si potukal po cele az potom kled uz das vediet co a ako sa moze cudovat co to prislo 😀 😀
co vsetko uz mas vlastne nakupene? by si aj ty mohla mat album ze co uz mas pre babatko 🙂
jaj ja by som dnesl len kukala co kto ma a robila albumi s vecickami 😵 😅

bambulka82
22. júl 2008

no lubi..mam kadeco uz kupene..od hrkalok, cez babiky 😀 😀 😀
ked budem mat doma fotak, tak pofotim a spravim album..len teraz ho ma drahy..
vidis, tak ani odfotit sa nebudem moct 😒

droby
autor
22. júl 2008

jaaj no to sa nam ani neukazes, tak ale pootm uz urcite no som zvedava co to mas za vybavicku uz, alke nekup to ked mas taku moznost to sa oplati dopredu.
teraz mam trocha robotky a potom ti poslem foto tych nausnic nech skolaudujes a poslem balicek 🙂

bambulka82
22. júl 2008

jaaaaaaaaaaaaj lubi super, sa tesim na ne 😉 😉 😉

katkaajurko
22. júl 2008

babule tak margotku som spraskala a idem cvicit 😀 no ale moc sa mi nechce...ale idem... 😒

droby
autor
22. júl 2008

kati pekna postupnost najoprv odmena potom cvicenie 😀 tak do toho a kila dole 🙂

sana15
22. júl 2008

ahojte.tak som vas uspesne docitala. predtym som sa posilnila slaninkou a salamou,k citaniu som si dala 5 malych,ale poriadne sladkych a kalorickych kolacikov. aachh.ide mi 😒 a to som chcela tento tyzden drzat uzdu,lebo po par dnoch v Cechach som doslova objedena sladkeho - ziadny pohyb. a k tomu nas ujo furt nukal (mna a otca) takou paradnou slaninkou,ze sa nedalo odolat.tak som asi dostala slinu a dnes som u nasich ako prve vytiahla tu slaninu ☹

bambulka82
22. júl 2008

katka..pekne cvicenie..aj ja pojdem za chvilu 😒

sana15
22. júl 2008

citam,ze uz Monika nakupuje hracky a ine vecicky, skoda,ze to nemam blizsie,to by sa mi fakt zislo.ja som zatial uplne bez nicoho. este nemam ziadne vecicky akurat by som sa mala obzerat po tehu oblecku.zatial este nosim vsetko,ale uz sa v klasickych rifliach necitim dobre,aj ked su mi nie tesne,ale aj tak ten pas sa pri sedeni zaryva do bruska a obavam sa toho,ze to nie je velmi dobre. ale kupila som si letne saticky, dufajuc,ze mi bude volne,ale teraz su mi tak akurat,tak brusko nezakryjem,praveze mi bude v nich pekne trcat. ale paci sa mi to,len mam pocit,ze ked si ich obleciem ja,tak vsetci ma budu pokladat za tucnu,nie za tehotnu 😕

sana15
22. júl 2008

tento tyzden snad uz vytvorim aj album,aby ste videli,ako som pekne "pribrata". aj ked som si podla oblecka myslela,ze som asi aj nejake deko schudla, ked som obliekla elegantne nohavice,ktore som mala pred dvoma tyzdnami,tak som sa vyviedla z omylu,ze ziadne schudnutie nenastalo ☹ ale vsak,ma sa priberat,nie? 😅 Ale asi nie zo slaniny 😝

sana15
22. júl 2008

ja idem buduci utorok na krv-nejake dolezite testy,tak mam obavy,aby mi tam zase nevyskocil cholesterol alebo nebodaj cukor 😔

bambulka82
22. júl 2008

jani..pokial nepapas vela sladkeho, tak sa nemas coho bat 😉

droby
autor
22. júl 2008

jani to je ale pekne ked mas brusko obtiahnute treba sa pekne pochvalit, nam potom ukaz tiez.
neboj vsetky testy budu ok, vypytaj aj foto z uzv ked uz budes mas, ozaj chystas sa aj na 3d?

sana15
22. júl 2008

Monika : praveze papam 😖 sice mi cokolade velmi nejde (ha,ha,ha, vcera som ukradla bratovi tri tablicky a dnes jednu) ale inak jem furt tie moje sezamky, teraz ich nemaju v obchode,tak som si kupila zase kilo susenych bananov,hlavne ze cerstve mam doma tyzden a uz aj zhniju. a cely cas v cechach som mala kazdy den kavu, vcera dokonca aj doma,takze dve. aj ked slabe,ale v praci si ju nedam,ak tak raz do tyzdna. proste niekedy fakt nemozem bez nej vydrzat,zvlast ked mam strasne nizky tlak

sana15
22. júl 2008

ale nastastie je leto,tak sladke si uzivam aj vo forme melona,broskyn. a jogurtiky a ochutene tvarohy a jogurtove mlieka mozem stale. jaj,taky tvaroh s lekvarom je mnam. lepsi ako cokolada...ale zase je to o sladkom

sana15
22. júl 2008

do poradne idem az 4.8 a neviem,ci mi bude robit aj sono,pripadne,ci ma objedna na sono zvlast. neviem,ci v tej ambulancii uz ma to sono pripojene aj na tlaciaren, fotku uz urcite chcem,len neviem,ci to bude mozne. o 3d som vela zvazovala,aj zvazujem,ale ked som v nedelu videla zaznam zo sesterkinho 4D,tak som sa rozhodla,ze sa objednam.ale chcem sa este spytat na to mojho DR,lebo na to sono budem musiet ist do nemocnice. idealny cas je taky vraj 20 tyzden,ale sesterka bola v 27 tt a este stale tam bolo vsetko krasne vidiet

bambulka82
22. júl 2008

jani..ked pojdes na cukor..to budes pit taky ten sladky cukor, tak take 2-3 dni predtym nepapaj sladke a uvidis, vysledky budu dobre 😉

a neboj, pokial nezjes 1 balenie cokolady denne, tak sa nic nedeje 😉

droby
autor
22. júl 2008

jania aky je rozdiel medzi 3d a 4d?
mne ked koleginka ukazala foto zo 3d(teraz nevie ci 3 ci 4d) to bolo nieco uzasne som sa tu rozplyvala nad tym 😵

to mas teke povolene sladke, a vravi sa ze ak jes sladke ze to bude dievcatko 🙂

bambulka82
22. júl 2008

jani..moja sestra je teraz tusim v 22tt a na to 4D sono ide zaciatkom augusta..spravia jej take 20 minutove video maleho drobca..ja sa na to tiez velmi tesim 😀 😀 😀

bambulka82
22. júl 2008

lubi...este si mi to neposielala na mail?
ja som nejaka nedockava 😅 😀 😀

sana15
22. júl 2008

sama neviem aky je rozdiel medzi 3D a 4D,ale vraj to 4D ukazuje v realnom case,ci nieco take 😕 u nas mame len to 3D, ale je pravda,ze na tom lepsie vidno,ako na klasickom.
Lubka,tak to od dnes nejem sladke. moj manzel chce velmi syna 😀

sana15
22. júl 2008

MOnika a zabudla som pozamenat ze ten uces z toho klipu K.Ryan je uplne skvely. ja mat blond vlasy a odvahu,tak som uz v nom. len mne vadi ta ofina. mne cast odstrhla kadernicka pred svadbou a furt mam v hlave zabitu sponku alebo pukacku. vypadam ako sibnuta,ale pada mi to do oci a som z toho nervozna. jednoducho nezvyk. uz cakam,ze est mesiac,dva a uz sa mi bude dat zalozit za ucho....

droby
autor
22. júl 2008

moni noie stakle pracujem len odbieham k vam, asi preto mi to tolko trva 😅 🤐 az potom mozem vytiahnut noutbuk, lebo to mam v nom a musim zmensit a prehodit zas sem na pc a tak poslat, preto vravim ze az neskor to mozem, hned dam vedieta radsej teda idem chytro dorobit co musim 😅

sana15
22. júl 2008

Monika a dokedy bude ten vypredaj tych hraciek? uz som namotana,ale neviem,ako by som mojho prehovorila na nakup do Handlovej 😅

sana15
22. júl 2008

ok,babenky,lucim sa s vami.idem cakat kamosku,tak si musim svihnut.kupila som aj polku tazkej dyne,tak zase budem posilovat kym ju dotrepem domov. a potom budem v noci posilovat zaludok nou 😀 ahojte

bambulka82
22. júl 2008

no tak som spat..20 minut na orbitreku staci 😀 nemozem to zase prehanat na zaciatok, no nie?

droby
autor
22. júl 2008

pa jani apekny zvysok dna, mnaaam dynky by som si hned dala

moni posiela sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre