• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky plánujú a tehuľkujú

9. mája 2009 
ahojte zenusky :grinning: :grinning:
ja som doteraz spinkala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. aug 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak opat otvaram rano temu! dobre ranko - asi zasnem tize trpiet samomluvou :grinning:

takze - aj ja by som chcela vediet co je to ta servitkova technika :slight_smile:

a mam zavaznu otazku :

co to znamena ked je na pozvanke napisane: formal dress:black tie ? to je - ze pani si daju obleky s kravatou a damy???
15. aug 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak to tu vcera bolo nejake tiche:slight_smile:

servitkova technika je popisana tu http://www.servitky.sk/navod-servitkova-technika.php najdolezitejsie veci ktore potrebujete su servitky a lepidlo na decoupage :wink:

a neviem co to moze znamenat pre damy
15. aug 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka mna napadlo hned ako prve: male cierne - ako sa hovori. take tie kokteilove cierne satocky. ako tak uvazujem,nemala by som s tym problem :sweat_smile: mam dvoje takych siat,jedne s kratkym rukavom s bielymi malinkymi bodkami a jedne s dlhym rukavom. Uz len to,ze ma nikto nikde nepozyva :grinning:
15. aug 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte,podarilo sa mi po dlhej dobe nakuknut aj doobeda.dufam,ze dnes tu nikto nemusi trpiet samomluvou :wink:
15. aug 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa s vami vykecam,lebo budem vyse tyzdna mimo netu,tak nech to stoji za to,aby ste na mna nezabudli :grinning:
15. aug 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj teraz nemam cas kuknut tu servitkovu ale potom si precitam

a uz som zistila co to znamena...je to panksky oblek a damy si mozu obliect koktejlky - resp. "male cierne", dlhe saty, alebo "modne vecerne kusky oblecenia" - doslovny preklad :D :D - ja vlastnim nie moc pekne nohy - takze male cierne nemam :slight_smile:)) ale dlhe cierno-ruzove mam - tak si ich obleciem :slight_smile:))))
15. aug 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj nezabudneme na teba :wink:
ale asi aj ja by som to riesila koktelovkami
15. aug 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a kam sa chystate som zvedava :sweat_smile: :grinning:
15. aug 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na svadbu :slight_smile:
15. aug 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyzden na to ako sa vratime z dovolenky... to bude supis - lebo budem este opalena a vytahany melir este aj od slnka :slight_smile: a budem mat take satocky - ze ruzovy vrch (bez ramienok, jednoduchy len s nariasenim cez prsia) s kratuckym bolerkom a cierna dlha sukna taka volna - len ten vrch si idem dat usit - lebo to zuzitkujem tento rok - lebo este nas cakaju dalsie dve svadby - ale kedze su to kamarati - kazdy uplne z inej "oblasti" - tak mozem mat na vsetky tri svadby v podstate to iste :grinning:
15. aug 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ty mas tento rok nejaky svadbovy :slight_smile:
15. aug 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej... aj buduci rok uz mam predbezne info o svadbe :slight_smile:

ja mam sice uz skoro 27rokov ale v nasom okoli rovesnikov sa to svadbovat este len pomalicky zacina...ja som fakticky medzi prvymi vydata :slight_smile: takze nas caka este moooooore svadieb :grinning:
15. aug 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas kopa prace a to som si myslela ze dnes bude klud :angry:
takze vy ste takto nakazili okolie svadbovat :slight_smile:
15. aug 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ani nie my..ono to tak samo...pred nami uz boli tusim cca 3 svadby... ale nas je vela :grinning:
15. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,tak tomu sa povie rok svadieb. ja sa idem pozriet o dva tyzdne kamoske a kamosovi,ale na hostinu nie. takze ja uz ani moje popolnocne saty ani nevyuzijem a k tomu mam doma uplne novucicke vecerne. tak uz snad len po tehotenstve ak bude prilezitost ist na ples. a teda,ak sa do nich este nervem :sweat_smile:
15. aug 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na margo tej pozvanky co ste dostali: ja by som to tam nedavala,u nas v rodine by to aj tak nikto nepochopil.mozno tak z celej stovky akurat kamosky a potencionalna svagrina. teda ti,co by si to vedeli aspon prelozit
15. aug 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v poho - ja sa tesim ze to tam dali... oni su taka trosku viac "nobl" rodina :slight_smile: a u nich to myslim pochopi kazdy, len si kazdy bude musiet na nete najst - co konkretne sa pod tymto nazvom skryva..ja len som vedela ze ked su oficialne plesy alebo tak - tak to tam byva napisane a podla spolocenskeho protokolu by to malo byt na kazdej pozvanke :grinning: ale kto to dnes dodrzuje, ze ano :grinning: - ale ja som rada - lebo som si prave tieto dlhe saty chcela obliect - a keby to tam nedali - mohli by niektori kamarati dojst aj dost "beznejsie" obleceni... a potom by som sa pri nich zase citila ja moc vyfintena :grinning: :grinning: ale takto zapadnem :grinning: :grinning: :grinning: tak sa tesim :grinning:

my ideme na obrad o 16,00 a potom na 20,30 vecernu oslavu...u nas v partii to takto mame zauzivane - aj my sme to takto mali..aj pred nami kamarati... :slight_smile:
15. aug 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babule, nejako vás zanedbávam, musím sa napraviť :slight_smile: Ale vidím, že to tu aj napriek letu a dovolenkám žije :wink:
Kati vy kedy idete na tú Krétu?
15. aug 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Tinka no vitaaaaaaaaj teba som tunevidela ani napamatam!!!!§

my ideme 1.9.2008
15. aug 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Kati, to už sa tešiiiite :slight_smile: Veď to už je čo nevidieť. Dovolenkové veci nakúpené?
15. aug 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem Kretu...skoda,ze tu nie je smajlik so slinkami :grinning: by som ho sem supla...

to si nevsimajte,mne prave zacalo mierne sibat. bude to asi tym dusnom a k tomu kopa papierov,co mi tu ako bezne pred odchodom domov pribudne :rolling_eyes: ale uz som si zvykla,ze vsetci vypadnu domov a vsetko nahadzu mne a som tu ako Popoluska................
tak sa tesim,ze tyzden tu nebudem
15. aug 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Popoluška kašli na papiere a utekaj za princom :slight_smile: Veď už je skoro víkend :wink:
15. aug 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tesime - hlavne na to -ze si oddychnem, klop klop klop...lebo pred dovolenkou aj po dovolenke su volna - takze mi to vychadza na 18 dni vkuse bez praaaaace!!!!!!!!!!!!!!! jaaaaaaj uz to potrebujem ako sol!!!

dovolenkove veci - vies co? ani nic take nepotrebujem nove... vsetko mam..teda plavky jedny nove som si dokupila :grinning: a uz len opalovacie kremy nam asi chybaju... nooo a mozno jedny slapocky by sa zisli ale zatial som nic co by som prijala nenasla... a inak nic take nepotrebujem...uteraky pekne nove sme dostali od mojej babinky :slight_smile: a ostatne mame - a co bude chybat si kupim tam...sak je to svadobna cesta - si doprajem :grinning: :grinning: :grinning: lebo na taku dovolenku tak skoro uz nepojdeme - budeme natvrdo setrit :grinning:

u nas lialo pred chvilou ....
15. aug 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja co som bola teraz v july na svagrovej svadbe tak som sa tam citila moc vyfintena a pri tom som mala jednoduche dlhe saty, ale ostatny boli obleceny az moc obycajne niektori mali rifle a tricko, jedine moj manzelik mal oblek(teda okrem zenicha) a ja saty ostatny prisli ako keby si len odskocili od toho co robili pred tym

joj kreta zavidm v dobrom :grinning: hned by som menila skoda ja uz si budem musiet odychnut az ked nastupim na matersku no ale s tym bruchom neviem neviem ci si odychnem :pensive:
15. aug 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyuby sak prave - aspon budu chlapi v oblekoch - zeny v satickach a pekne zapadnem :wink: :slight_smile:
15. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mňa je to fajn, keď vieš, čo si máš obliecť. Nemusíš sa stresovať, že budeš úplne mimo a potom to budeš celý večer riešiť :slight_smile:
15. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello hello, tak som vas konecne "nacapala" :slight_smile: :slight_smile:
Ako sa mate kocky???
Ja letim na Kretu 21.8. a odlietame az 2.9. skoro rano...Kati uz vies, o kolkej letite? Mozno sa uvidime na letisku :grinning:
15. aug 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lupi orientacne by sme mali priliet na kretu niekedy v noci...letime 19,20 - tam by sme mali byt 22,30 - cize ich casu 23,30 - tak to sa asi neuvidime ....
15. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Kréťanky, vy sa máte :slight_smile: Aj ja by som ešte niekam išla, jún bol tak dávno, že som už aj zabudla, že som bola na dovolenke :frowning2:
15. aug 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok