• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky plánujú a tehuľkujú

9. mája 2009 
no teeeeeeeeeeda...dnes zase nikto??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
babule, asi vam zacneme s katkou pisat absencie :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pisem cierne body za neucast :angry: :angry: :angry:

idem teraz akurat chytro krajcirke a cvicit...
19. aug 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala ist na postu, lebo mi nieco prislo, no ale uz sa mi nejako nechce..
ked nie je to auto :unamused: je to tazke..peso sa mi uz fakt nechce chodit :sweat_smile:
19. aug 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale moni nebud leniva - ja skoro vsade chodim peso - lebo auticko ma manzel :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')

idem zehlit - bleeee :confounded:
19. aug 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o zehleni mi ani nehovor..v detskej izbe mam taaaaaaaaaaaku velku kopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak dnes som prva?

no vcera ste tomu vela nedali, ja som bola v Brne na 4D ultrazvuku , tak sme sa na krpca pozerali skoro pol hodinu, ale necel sa nam cely pekne ukazat :frowning2: ale uz mame 100% potvrdene ze to bude chlapec :grinning:
20. aug 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem :wink:

lubi to je super! ja som ten 4D videla u sestry..ma z neho fotky..je to fakt super :dizzy_face:
20. aug 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ahojte... lyuby teeda malicky bude urcite chlapcek :slight_smile:
20. aug 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam dali nejake fotocky a maly bude na 100% chalan mame to na tom zazname pekne ukazane a povedala nam ze to uz nezmizne :grinning:
20. aug 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer prajem :wink:

no teeeeeeeeeeeeda...tu opat nikto :confused:

ma sme boli dnes pozerat jedno auticko, ale nic z toho..v inzerate pisane, ze super stav, neburane ..no a my sme s drahym hned spoznali, ze burane urcite bolo..a to sa do toho teda nejako extra nerozumieme :sweat_smile:
je to hrozne, zohnat dobre auto je v dnesnej dobe fakt problem :confounded:
20. aug 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dobre ranko

Moni no dobre auto najst je problem...lebo malokto predava auto - ktore je este dobre... a dost klamu..pretacaju tachometre, povedia ze nebolo burane a bolo.. :confounded: ale je ich zase tak vela - ze cena sa da stlacat a stlacat...je vacsia ponuka ako dopyt...
21. aug 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

nam vcera v robote vypadol net, tak som sa sem uz nedostala :unamused: snad dnes to bude v pohode a hlavne bez roboty, lebo som nejaka unavena
Moni to je fakt najst slusneho predajcu je dost tazke, ale budem drzat palce nech ho co najskor najdete
21. aug 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidim,ze diskusia nam tu dost stagnuje...
21. aug 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej idem mrknut
21. aug 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne pekne :slight_smile:
21. aug 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeejda lubi...maly je riadne zlaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto? :confused:
babulky, no ja dufam, ze sa polepsite a od buduceho tyzdna to tu trosku zaplnime :wink:
21. aug 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz sa citim ako stara otvaracka temy - no tak otvaram dnesny den aj ked ste vsetky velmiiiii zaneprazdnene....
22. aug 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka..ja v praci moc nemozem, hlavne teraz nie, ked tu mame sefovcov..to sa moc neda :unamused:
buduci tyzden mam dovolenku, ohlasim sa este cez vikend a potom az stvrtok

inac musim sa vam pochvalit..kupila som si prvu (a urcite aj poslednu) vec pre nasho este ani nesplodeneho drobca :sweat_smile: :sweat_smile: je to taky overalik macko pooh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som na macka pooh strasne zatazena a ked som to videla, proste som neodolala :grinning: :grinning: :grinning:
drahy sice najskor po mne pozeral, ze ci mi nesibe :sweat_smile: ale potom som mu kupila webkameru a uz bol spokojny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa tu praje :wink:
dufam, ze dnes sem aspon niekto zavita :sunglasses:
23. aug 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej moni ahoj :slight_smile: ja som teraz u rodicov - strazim cicu cely tyzden - teda sme aj s manzelom :grinning:

to si dobre vymyslela - ze si mu naoplatku kupila tu web kameru - to je vyyyborna kompenzacia - ink aj mne sa paci macko puuh :slight_smile: ale ty uz si zrela na babatko riadne teda,co? :slight_smile:)))
23. aug 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, drahy uz zo mna chyta soky...ze mi uz pekne sviha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dohodli sme sa, ze babatko sa bude plodit az koncom buduceho roka, takze to nejako nechcem porusit..caka nas este ta prerabka, takze az potom :wink:

my sme boli dnes cely den u mojej krstnej na zahrade..varil sa gulasik, tak sme si riadne dali :grinning: :grinning: boze, ledva fucim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnecne ranko prajem :wink:
24. aug 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko Moni :slight_smile:
24. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ahoj Moni - my sme boli vcera na Wall-e - take to bolo pekne :slight_smile:))))

a teraz mam muzika v robotke...a ja som sa venovala nasej micuske a vypila si s nou kavicku a caka ma par povinnosti ale take pohodove uz iba :slight_smile: a ja mam dnes ovocny den :unamused: lebo vcera som pojedla piate cez deviate :grinning: a uz mame doma pokyny ohladom dovolenky a :grinning: a tesim sa lebo tento pracovny tyzden ma iba co? no predsa 4 dniiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Kati, aj mu sme boli na Wall-eho :slight_smile: Milé :slight_smile:
Tak ty máš super spoločníčku ku kávičke :wink: Moja korytnačka som mnou kávu piť nechce :grinning:
24. aug 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Tinus - no ani nasa Jessy so mnou vela tej kavicky nevypije - ale ja som sa s nou popri tom hrala - ona sa najradsej hra s takou palickou - na ktorej je dlha snurka a na jej konci take tie obycajne gumicky do vlasov (vyzera to ako bicik :grinning: ) a s tym mavam okolo seba a ona tie gumicky nahana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja popri tom pijem kavicku :grinning: ona je taky nas truhlik - ziadne hracky z obchodu ju nezaujimaju - len tato nasa "handmade" hracka ..ale vtedy sa riadne vyblazni a potom zachrape - ako decko :grinning: fakt..ked ju strazim mi to tak pripada..rano vstanem obriadim ju potom seba, potom sa hrame - potom zachrape tak mozem upratovat :grinning: no hrozne - malicky rozmaznancek je to ...najradsej sa hra - ked sa jej niekto venuje...

tinus ako sa inak mate ?
24. aug 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je strašne super, taký malý tvor :slight_smile: Ja by som strašne chcela micku, ale nie do bytu :frowning2: Ale keď budeme veľkí a postavíme si domček, tak tam isto chcem mačku aj psa. Zatiaľ sa musím uspokojiť s korytnačkou. Aj tá je milá, len sa nedá hladkať a nedá sa s ňou hrať :grinning:

Kati no môj mužík je na nejakej cyklistickej akcii, takže som slamená vdova :frowning2: Ale dnes poobede si idem poňho.
Včera som bola na sobáši jednej susedy z baráku, tak som si pripomenula tú našu svadbičku, trochu nostalgie...
Ale ináč celkom fajn, črtá sa nám predsalen ešte dovolenka v Tatrách koncom septembra, takže sa mám na čo tešiť :slight_smile:

A vy ako Kati, už striháte meter?
24. aug 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok