• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky plánujú a tehuľkujú

9. mája 2009 
dam dam... :slight_smile:
19. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze dnes vam to vsetko dobre dopadne..
19. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm moni aj ja....aj ked som velmi skepticka...
19. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by uz bola riadna drzost, keby dnes neprisiel ani ten druhy :angry:
19. sep 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni to uz sa asi len zasmejem :grinning:
19. sep 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale dnes si idem ku krajcirke pre korzetik s bolerkom co som si dala na svadbu sit - mooc sa teskam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potom hodim fotku :wink: a na postu si idem pre perlickovy naramok v tej farbe korzetiku co som si dala urobit u catyky na sposob mojho svadobneho - len v ruzovej farbe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam nieco na poste..objednavala som taky potah na sedacku, co mame v detskej izbe a este som objednavala nieco k 2. narodkam kamaratkynho maleho drobca
len drahy bude musiet ist cestou z roboty pozicat auto od nasich, lebo som na PN-ke, tak sa moc nechcem ukazovat v meste..a este vecer ideme aj svokre gratulovat
19. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale pozrela som ake ma byt u nas zajtra a pocasie a hruuuza... bude chladno a mrholit :angry: :frowning2: :cry:
19. sep 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved cely tyzden je vonku hrozne..tak by ma aj prekvapilo, keby cez vikend bolo pekne
19. sep 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlasim,ze ani druhy vodar neprisiel, nezavolal a ani nezdviha telefon :frowning2: :angry: :angry: :angry: takze kupelna sa odklada na neurcito... :pensive:
19. sep 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: no nasu temu som skoro nenasla :sweat_smile:
ja som cely vikend pekne oddychovala :grinning:

katka..to ten vodar fakt neprisiel???? :astonished: :astonished: :astonished:
22. sep 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Moni... no nedosiel...nezavolal, nedviha telefon.... kedze murar moze najskorej par dni v decembri alebo potom az v januari - tak to vyzera dost na figu kedze momentalne nemame vodara ziadneho a od neho to zavisi :frowning2:
mame nejake cisla -tak ideme absolvovat cely kolobeh odznovu tak ako pred 2 mesiacmi..som z toho dost znechutena... co uz :unamused:

a vraj tu sa tolko stavia a preraba a robotnikov je malo - ze proste toto je uplne normalne a ze roboty je vela stale..nezalezi na rocnom obdobi ani na mesiaci...vraj takato situacia je uz treti rok.... :frowning2: takze tak...

Ale my sme boli na svadbe cez vikend a bolo supeeeeeer - nevesta krasna a zabava bola vyyyyyyyborna :slight_smile:
22. sep 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj to ma mrzi, ale tak dufam, ze sa vam podari najst niekoho ineho a hlavne spolahliveho :wink:

takze si sa super vytancovala cez vikend? :grinning: :grinning:
ozaj, nemalovala si nahodou predminuly vikend nejaku nevestu? ukaaaaaz fotky :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni vytancovana veru som :grinning:

malovala - a vidis -idem to posurit - lebo ziadne fotky nemam...aj kolegynku co som malovala - tak dosla az dnes zo svadobnej cesty a ze fotky ma este stale len vo fotaku...
22. sep 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..a ja uz mam zase teplotu :frowning2:
22. sep 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt? a lezis poriadne? :confused:
22. sep 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz momentalne nie, ale lezala som cely vikend..uz sa mi zdalo, ze sa to lepsi, som si este myslela, ze zajtra idem na kontrolu a v stredu uz do roboty, no ale neviem :frowning2:
poobede si hodim tabletku a zalahnem do postele..
22. sep 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ta riadny bacil lapil teda... tak musis vela lezat,pit teply cajik, papat ovocie a tak :slight_smile: sak ale to vies :grinning:
22. sep 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem viem..ved vsetko robim presne takto..caj mi uz ani nechuti a ovocia mam plne zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic, zapal priedusiek sa asi len tak lahko nelieci :unamused:
22. sep 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zapal je zapal..ked som bola na zakladnej -tak ma tieto zapaly drzali aj dva - niekedy aj tri tyzdne...
22. sep 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to tak bude..to len ja som si myslela, ze by som sa mohla vyzdraviet za tyzden :grinning:
22. sep 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm a kde su dneska vsetky nase majovky?
22. sep 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru baby, kde ste vsetky? :confused:
22. sep 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko majovecky :slight_smile:
joj moni a ja ze uz budes zdrava po vikende :frowning2:
23. sep 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky, mam strasne vela roboty ale nakolko tu dnes stvrdnem dlhsie nez obvykle -tak aj nakuknem...

Hlasim - ze fotky od mojich neviest (makeupovych) by som mala mat v priebehu tohto alebo buduceho tyzdna...
23. sep 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej kati tak potom ukazat som zvedava.
ja som tiez vysvadbovana a vsetko dobre dopadlo, fotenie sa podarilo, aj ma to bavilo a zatial co my mame od profi fotografa 50 foto z fotenia svagrinka ma 160 foto len z fotenia pred sobasom :grinning:
23. sep 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..ja zatial len tak kratko..chystam sa k doktorke na kontrolu
23. sep 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni uz je aspon lepsie?
23. sep 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez vysvadbovana do sytosti... je mozne ale - ze idem licit dalsiu kamosku - ale iba ako hosta na svadbu v oktobri :grinning: ale este to nie je na 100%,lebo mozno tu nebudeme... :slight_smile:

akurat ta nasa sprosta nestastna kupelna ma stve :angry: ale co uz,nic s tym nenarobim...
23. sep 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pekne ti to ides licenim len tak dalej.
svadbu som si ja sice neuzila, stale som fotila a ked nie tak som robila babysiting trom detom 4-5 rocnym, to teda bola zabava hrat sa s nimi na policajtov a vazenie :grinning: no jasne ze oni boli policajti :grinning: :grinning:
tak ma ubehali, ja polomrtva uz by som spala a oni nie anie do rana sa prioste nahanali :grinning: neviem kde tie male tovri beru tolko energie...

jaj som prave docitavala, to ma teda mrzi, ked sa serie tak poriadne :angry: bopze to sa tak dlho dopredu objednava? to sa asi mozem rozlucit s tym ze do vianoc budeme mat prerobene :unamused: este ani pristup do bytu nemame tak sme sa nikam nepohli, objednavat mozme az potom, ach jo
23. sep 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok