Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
24. sep 2008

😀 😀 to mohol byt fajny filmik 😀
tak inspiracia pre katku ak sa bude na kazdu svadbu oprezliekat tak este usetri 😀

katkaajurko
24. sep 2008

No ten film som videla 🙂 vyzeralo to super...ale kedze jedna bude mat svadbu asi pri devinskej a druha v meste - to by som na tom taxiku skrachovala..i ked to nie je najhorsi napad...

droby
autor
24. sep 2008

ale mozno byt pol na jednej a dokoncit to na druhej nie je zly napad?

katkaajurko
24. sep 2008

hm droby - a kde je ta "polka".... alebo obrad... ked bude pri sebe alebo po sebe..co je najpravdepodobnejsie... 😔 ☹

bambulka82
24. sep 2008

kati...tak potom zajst jedine do nejakeho ustavu, nech ta naklonuju 😀 😀 😀

droby
autor
24. sep 2008

no ked budes vediet kto ma kedy obrad budes mudrejsia, mozno bude medzi nimi dobry odstup,
skor som myslela ale tak, ze jednej pojdes na obrad a hostinu a po jedle kusku zabavi odides, normalka jak niektori hostia odchadzaju skor a prides na tu druhu, zas je bezne ze niekto pride neskor na svadbu uplne v pohode a bola bysi aj tam aj tam a na sobasi len jednej

droby
autor
24. sep 2008

ci som zas nieco poplietla bavime sa o obrade?
ak budu naraz tak zu nic, tam sa to neda prepolit ze z jedneho ujdes a kym sa dotrepes na druhy budu uz gratulacie 😒

bambulka82
24. sep 2008

katka..a to su obe tvoje dobre kamaratky? je to blbe, ked by si musela jednu uprednostit pred druhou..

katkaajurko
24. sep 2008

ano - obe su velmi velmi velmi blizke...len jedna je zo strednej a druha z vysokej a navzajom sa velmi dobre nepoznaju... jedna ma ten obrad uz urcite o stvrtej...a predpokladam,ze druha to bude mat tiez tak...

jedine sa naklonovat....

droby
autor
24. sep 2008

este som si pri tom spoemenula na film tata v sukni 😀
jak mal v jednej restike stretko s rodinou aj sefom a prezliekal sa behal od jedneho k druhemu 😀
nevies este kde budu mat obrad???
mozno sa pekne vystriedaju po sebe v kostole 😀

katkaajurko
24. sep 2008

droby nevystriedaju... jeden obrad bude v Stupave a druhy obrad v centre BA

droby
autor
24. sep 2008

no pekne daleko od seba 😒

uz len ten klon, na par hodin sa rozdvojit, ved doba pokrocila 😀

bambulka82
25. sep 2008

dobre ranko sa tu praje 😵

katkaajurko
25. sep 2008

ja som sem pridala dobre ranko a nic sa tu neukazalo ... 😕

sana15
25. sep 2008

ahojte.tak vcera som to tu zanedbala,tak dnes som pridala fotky do albumu. fotky z 3D sona zial nemam,nepodarilo sa mi ich "vyrobit" z videa, musim nad tym este posediet,kym pridem na to,ako to zvladnut

bambulka82
25. sep 2008

jeeeeej jani a ozaj, uz viete co to bude?

katkaajurko
25. sep 2008

Uz som videlaaaa 🙂)))) jani ty si taka chuda - len to brusko sa ti vyduva... ty kokso... ja budem jak gula.... 😅

bambulka82
25. sep 2008

katka..tak to budeme dve 😅

bambulka82
25. sep 2008

no kde ste? ja si akurat robim obedik 😉

sana15
25. sep 2008

Katka!?!?!?!!!!!!!!!! Ty???? neblazni!!!!!!!! pozri sa lepsie! tie sunky na zadku. ale tehotenstvo je o priberani. niekedy mam zo seba soky,inokedy sa boji,ci ma babo vsetko co potrebuje. ci jem dost toho,co treba,lebo mam pocit,ze vskuse vyjedam iba maskrty... zatial mam oficialne 5-5,5 kil navyse,som uz na zaciatku siesteho mesiaca,takze keby to islo takto isto umerne hore,tak by to mohlo byt +9-10 kil,co si myslim,ze je normalne. Postava zatial musi zostat v uzadi, nie?

sana15
25. sep 2008

Monika,ja som uz po obede. kuriatko a brokolica. Po dlhom case takato kombinacia,inak poctivo jedavam normalne obedy ktore nam vozia do prace. a vcera som zjedla 3/4 cerealneho chleba. raz za cas,tak poriadne 😅 Monika,ty si na PN?

katkaajurko
25. sep 2008

no jani - ja keby som sa ti odfotila z boku..teda ritka a stehna - tak si povies - aka si tenka nitka!!!!!!!!!! ja som este aj krpata a ked mi k zadku pribudne aj brucho raz - tak sa budem valit a gulat!

a to si malinko pribrala...pribrat 10 kil za cele tehu je ideal asi kazdej holky.... vcera jedna ceska moderatorka hovorila ze pribrala 22,5 kila!

ja som este nepapala ale poobednu kavicku uz mam na stole...ale dnes mam mnam moje cestovinky z domu 🙂

bambulka82
25. sep 2008

ano Jani, som PN..este do zajtra som doma, v pondelok uz idem do prace..

lupienka
25. sep 2008

Ahojte, ja som tu dnes len na skok 🙂 ale stihla som kuknut Jankin album...Jani si stihlucka, musis byt pekna tehulka...daj foto aj cela ako vyzeras...mne sa pacia tehotne baby 🙂
A tie papucky su uzasne!!!

katkaajurko
25. sep 2008

dievcata mam prve fotky mojej nevesty co som licila - idem si ich par hodin do albumu

katkaajurko
25. sep 2008

takze babule - touto fotkou to zacina a este je ich tam dalsich asi 6

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

bambulka82
25. sep 2008

katkaaaaaaaaaaaaaaaaa...super si ju namalovala 😉

katkaajurko
25. sep 2008

ona sa bezne inak nemaluje vobec - takze to bol riadny skok 🙂

katkaajurko
25. sep 2008

ale ona chcela na taky styl ako som mala ja..takze to je velmi podobne 🙂

sana15
25. sep 2008

tak teda ste ma ukludnili na chvilku.nebudem mat vycitky,ze som poobede uz zvladla aj ochuteny tvaroh a uz aj peknych par lyzic medu. som prechladnuta cim dalej tym viac, uz tu sedim v tricku a je mi priserne horuco....takt to mi uz davno nebolo.vzdy som naobliekana a mam ruky ako z ladu........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre