Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

sana15
26. sep 2008

Lubka a vybavicka je uz kupena? ja pomaly zacinam s obleckom a zavinovackami,ale mam chaos co sa tyka flasiek,cumlov a kozmetiky pre babo. co vlastne vsetko treba a ake znacky,pripadne typy...ako si to riesila Ty?

lyubka
26. sep 2008

ahoj jani toto je jeden program s ktorym si spravis fotky velmi lahko si ho stiahni alebo ti ho mozem poobede poslat mailom 🙂
http://www.fraps.com/download.php

lyubka
26. sep 2008

no co sa tyka kozmetiky tak tiez v tom mam chaos este nic nemam, flasticky a cumliky som si kupila avent tu startovaciu sadu pre babatko a inak neviem to uz potom asi budem dokupovat podla potreby
a vybavicka tak to uz viac menej mam, uz aj fusaky do kocika a autosedacky mam, to sme zdedili po neterkach a zavinovacku uz mam len si ju musim ist vyzdvihnut spolu s baldachynom a vecami na postielku uz sa tesim 😀

lupienka
26. sep 2008

Kocky tak ja tieto veci vobec neovladam...ja by som kupila balik plienok a 2 kosielky s dupackami 🙂 Na co vsetko musite mysliet...ten maly cloviecik potrebuje toho viac ako dospelak!!!

droby
autor
26. sep 2008

kati 420m2 🙂 samozrejme potom zvlast dekory som sa teraz an otala na to ze jeden dekor ( je zlozeny z 3 kachliciek) pojde nad vanu-pekne ooproti dveram nech je ho hned vidno 😀 a ten isty vzor prekreslim do WC na stenu, tam nechcem obklad po celych stenach len dopoli a zvysok hore len malovku a ten ornamentik 😵

jaj mate to krasne starosti, chystat vybavicky, potom nam vsetkym budete radit, je toho vazne vela, cela veda ako sa pripravit na babatko.

bambulka82
27. sep 2008

dobre ranko babulky 😵

katkaajurko
27. sep 2008

dobre ranko kocky, mne sa niiiiiii nechce robit...dnes som za lemru 😀 😝 ale musim ist obed uvarit 😅

bambulka82
27. sep 2008

kati..kasli na to, objednaj nieco 😉
mne sa tiez nic nechce

katkaajurko
27. sep 2008

ale uz som urobila vyborne gyros masko a bolo mnaaaaam 😉 ale zajtra zase nemusim varit lebo ideme na obed von 🙂

inak droby - to je vyborna cena 🙂))

bambulka82
28. sep 2008

no dobre ranko, dnes tu aj niekto bude?

katkaajurko
28. sep 2008

ahoj moni..my sme mali taky rodinny mini obed..a vypratavali sme kupelnu - kedze zajtra by sme mali zacat 😔 som zvedava ako to bude prebiehat...a netesim sa na to upratovanie bordelu 😅 😖 😔

droby
autor
29. sep 2008

dobre ranko
kati no drzim palce nech to pekne ide a uz ziadne problemi

lyubka
29. sep 2008

Dobre ranko sa praje 🙂
Kati aj ja sa pridavam nech vsetko dopadne OK 😉

mata24
29. sep 2008

ahojte babulky 🙂

no Kati to veru ani ja nezavidim, ale zas to bude mat potom peknucke 🙂

droby
autor
29. sep 2008

my sme vcera obehavli tiez veci okolo prerabky amam tolko prospektov ze mam teda co studovat 😀
aaa estesme sa stretli so stolarom tak sme to doladili a do par dni mi posle cenu co by nas vysla ta kuchyna.

lyubka
29. sep 2008

no tak pekne sa vam tie prerabky rozbehli 😉

sana15
29. sep 2008

ahojte. Lubka,vdaka za odpoved, tento tyzden tie fotky nestihnem urobit. v praci mi nejde spustit ani video z DVD, takze si ten link musim pozriet az u rodicov a to tento tyzden nebudem stihat sa ani zastavit u nich. Ja som tiez vcera o 21-tej prala kupeny fusak. zatial som vecicky este neprala,ale maju byt posledne teple dni,tak som chcela,aspon aby ten rychlejsie preschol,ked je to take hrube. Ja som nad sadou Avent neuvazovala,zdalo sa mi to strasne vela. Odsavacku som povodne chcela Medela,ale v piatok som objednala inu a k nej antikilikovu flasku. ostatne dokupim bud v baby obchode,alebo v lekarni,ale neviem,ci aj tie plastove flasky sa daju normalne vyvarat,ci kupit na zaciatok hygienickejsie sklenene.... a cumle k tomu nahradne aj latexove,aj silikonove,lebo vraj niektore deticky chcu bud take,alebo take...

sana15
29. sep 2008

ja som si v sobotu urobila zoznam nakupenych veciciek,lebo som uz stracala prehlad. Vecicky mam uz na polovicu nakupene (aspon co si myslim),vcera som tvorila zoznam co vsetko ostatne treba,od vanicky,plienok,veci z lekarne az po matrac a navliecky. Zatial mame len to kompletne hniezdo a tam su obliecky len 1x a plachta v tom tiez nie je. Zavinovaca k tomu je,okrem nej mam dve rovnake - lisia sa len farbou a este uvazujem ci budem potrebovat aj tu s vystuzenym chrbatikom.ale uz sa mi to zda vela,neviem,ci ich vyuzijem 1-2 mesiace a este budeme musiet kupit taku tu cipkovanu bielu na krst

sana15
29. sep 2008

u nas sa v sobotu tiez brigadovalo. mal sa robit poter - teda vyrovnavanie podlah na celom poschodi, stihla sa ta mega obyvacka a kupelna,od rana 8 do 20-tej, kedze nakoniec poter bol miestami aj 10 cm vysoky 🙄 Jedina vec ktora je hotova je krb, ked zaschne ten beton,tak odfotim a uz snad hodim aj fotky. Zeby na modru strechu?

sana15
29. sep 2008

Dnes ideme objednavat sprchovy kut do BB,lebo musi byt taky specialny,kedze ho nemozme dat do kuta,pretoze v nom mame okno. Obkladacky mam uz vysnivane,manzel by sice chcel viac klasiku,ale nech je to uz troska s "modou" aj ked nic extravagantne to nebude,aj rozmer su klasicke

mata24
29. sep 2008

no Jani tak vy ste to uz pekne rozbehli...

my sme boli vcera s architektom, takze projekt je uz skoro hotovy, uz len par detailom, som spokojna dobre to vymyslel, tak uz len hor sa do prerabky 🙂

lyubka
29. sep 2008

jani mali sme nejaky podobny vikend, ja som tiez pisala zoznam veci ktore uz mam a ktore mi chybaju a tiez som prala fusak 😀

droby
autor
29. sep 2008

ahoj jani tak pekne sup na strechu vsetko aj na ten obklad som zvedava 😵 ja zu len doladuje ze ako ho rozlozit a dam si porobit navrh, firmu aj obklad uz mam vybrany

a ja som tiez cez vikend pisala co mam co mi este chyba a co co stalo a co bude asi stat 😀 😀 ale ohladom kupelky a kuchyne
a ta suma ma teda dorazila, este si budeme poziciavat a so spalnou a obyvackovou sedackou sa asi rozlucim, zas to bude musiet byt provizornejsie riesenie ☹ ale co uz

sana15
29. sep 2008

Lubka: ako sa tomu hovori:zahniezdovaci syndrom???? 😀 Nejak ma to chyta skoro... Ale som spokojnejsia so zoznamom. Aj na svadbu som mala zoznamy na vsetko mozne a pomaly skrtala. Ja som uz chcela kupit aj pampersky tie new born, ale manzel na mna len pozeral,tak som si aspon "vypytala dovolenie" a kupila som kefku na flase a cumle 😅 Somarina,ale bola v zozname. To som cela ja,zacinam samymi "podstatnymi" vecami. Svadbu so stuzkami a poharmi, Lyziarsku vybavu s tou somarinou na prichteniu permanentiek 😀

sana15
29. sep 2008

Lubka-droby: obklad bude zrejme z Novokeru, styl: jeans, takze sa nezapriem,modra musi byt. Hornu kupelku mame tiez v modrom,ale tuzim mat aj tuto modru.....no zabijem sa,ked som zavisla 😀

lyubka
29. sep 2008

no ja uz tiez pozeram po pamperskach, ale este som sa neodvazila kupit to az ked budem na materskej 😀 ale kupila som aspon vlhcene utierky pampers 😀

katkaajurko
29. sep 2008

ale fiiiha - dnes ste sa volajako rozpisali 😀

ja dam fotky tiez na strechu..kupelku v povodnom stave - rozburanu a hotovu..u nas sa uz maka o sto sest..momentalne nemame kupelku ale stavenisko doma .... 😔

droby - s cenami je to horor...clovek si povie sumu - ale prerabka a zariadovanie je brutal a to aj ked kupujes "low prices" vecicky..to sa nasklada a aj s pracou a doplkami je to brutal...my si vzdy urobime rozpocet a VZDY ho aspon o 30 % presiahneme....teraz to uz siaha k 50% na kupelnu .... 😒

mata24
29. sep 2008

ved to baby, presne ja si ani neviem predstavit a kolko my prekrocime rozpočet na celú stavbu,
odhad je tak cca. 2 mil, tak dúfam ze až o 50% to neprekočíme, lebo to už neviem odkiaľ by sme na to zobrali 😀

droby
autor
29. sep 2008

jani 😀 njako zacat predsa treba a tie nejdolezitejsie veci si musis vzdy lepsie rpemyslit kdezto, somarinu na permanentku ci kefu na flase zbadas a kupis a lyziarsku vybavu ci perinky kociky postielky si musis pekne staristlivo povyberat,
ja som kupelnku pekne zacala obkladom, viac menej aj sanitu uz mam jasnu az na presny tip wc

jaj akti je to des, ja som ratala s istou sumou co sme si vzali k hypo a vcera som dosla k tomu ze to je pomali len kuchyna ked som poratala material robotu, okna spotrebice tak sa toho nakopilo teda oovela viac

no teraz to mate asi pekne stavenisko ale zachvilku uz bude pekna kupelna som velmi zvedava 😵

katkaajurko
29. sep 2008

droby aj ja som veelmi zvedava... fakt... ale napriklad kazdy kto bol u nas a videl tie nase kachlicky sa mu pacili a to napr.moj oco je dost narocny typ na design...ale povedal ,ze taketo este fakt ani nevidel... -lebo su take matne..vyzeraju ako prirodny kamen - vobec nie take typicke klasicke hladke s obrazkami...ale skor taky grecky...primorsky prirodny styl...a aj sme zistili - ze vyrabaju ich spanieli 😀 tak som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre