Mám ulceróznu kolitídu a snažíme sa

katkalili
5. máj 2022

Aj keď ulceroznu kolitidu mám je tu niekto kto sa stým už stretol napíšte

kiki68
11. máj 2022

@katkalili Kamoska ma crohna a v poho, dve potratila a jedno donosila, rodila prirodzene, musela v tehu kortikoidy skrz zhorsenie stavu crohna. Tiez ma operovane crevo, oblast konecnika prave

katkalili
autor
12. máj 2022

@kiki68 a od kedy má vlastné tu chorobou? Bo ja ju mám od roku 2013 a ona brala dájake tabletky na kolitidu

kiki68
12. máj 2022

@katkalili ona ma myslim od 2010, vtedy dostala tazke krce a bola prevezena do nemocky. Islo to rychlo, spustil to velky stres. Musela skolu prerusit.

kiki68
12. máj 2022

@katkalili este mam vlastne jednu holku v rodine a ta ma dve deti a tiez crohna. Ale ona ma od detstva myslim. Mala tiez dva potraty, jeden skrz nasadenie liecby nie uplne vhodnej a to bolo nejak medzi tymi tehu. Inak chlapci su zdravi ako buk. Rodila cisarom v Bratislave. Nema operovane crevo

katkalili
autor
16. máj 2022

Vie ešte niekto kto má ulceroznu kolitidu ako myslím je tu niekto taky

katkalili
autor
16. máj 2022

Ale súkromnú správu naj napíšte ak je tu niekto taky s tou chorobou

lota456
23. aug 2022

@katkalili skúsenosti mám už 2 roky, strata na váhe 30 kg. Lekár navrhuje biologickú liečbu, lebo mám análny absces s výtokom a zapálené črevo s vredmi. Mali ste niekto takýto stav a pomohla vám biologická liečba? Alebo ako ste na to reagovali?

katkalili
autor
9. sep 2022

Tá ja nemám až také problémy tá neviem posúdiť

jamie1607
26. mar 2023

@katkalili poznam skupinu ludi, ktora vsetky IBD riesila zmenou stravy, ale bolo to dost komplexne a narocne. Zato uspesne, ak by si chcela podstupit doslova osvatu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre