Máme všetko v poriadku, ale nedarí sa otehotnieť. Máte rovnaký problém?

dolce251
21. mar 2012

ahojte, potrebujem povzbudit a pocut rovnake zivotne pribehy ako ten moj, ci sa vam nakoniec postastilo otehotniet atd. Snazime sa o babatko uz 3 rok, po prvom roku snazenia sa mi podarilo otehotniet, no bohuzial skoncilo to v 9tt MA, potom 3-4 mesiace pauza a odvtedy sa nedari otehotniet. Pochodili sme uz kopec vysetreni, zatim mame vsetko ok, manzelov spg bol ukazkovy, ja mam ukazkovy cyklus, ovulacia prebieha kazdy mesiac 14 DC, viem to, pretoze chodim pravidelne na folikulometriu, hormonalny profil ok, protilatky proti spermiam negativne atd, vyzera to, ze vsetky tie zakladne veci mame v poriadku. Uz som toho vyskusala a pochodila dost, doktorov, bylinkarku, gynex, vitaminy atd. Vsade kam pridem, dostanem odpoved ze zdravsieho cloveka tu este nemali, nebyvam vobec chora, snazim sa zdravo zit a sportovat. Nerozumiem preco sa nam nedari, potrebujem povzbudit, ak ma niekto rovnaky problem, nech sem pise, prijmem akekolvek rady a povzbudenia. Ak ste aj prekonali MA, po akom case sa vam zase postastilo otehotniet 🙂

simca06022011
30. okt 2013

mne to trvalo od vysadenia antikoncepcie skoro 6 rokov... tak asi tolko k tomu, ziadne vysterenia extra ani zakroky neboli, ale priatela seklo v krizoch... lezal 3 mesiace, potom si hned zlomil nohu... zase doma oddychoval, isli sme na vylet jeden... druhy a bolo... stacilo si oddychnut...

lucka_220809
30. okt 2013

aj ja som vsetko mala tip-tip, manzel to iste... po 3 rokoch mi urobili laparku a nasli endometriozu ako brno, a ja ziadne priznaky, na sone nic nebolo vidiet... clovek nikdy nevie,co vlastne vsetko moze byt... drzim palce, nech u vas je to len otazka casu, pozitivne je, ze sa vam to uz raz podarilo...

larnaca
4. nov 2013

ahojte, skúste kvapky Gynex, je tu viacero recenzií a myslím, že ich účinok je takmer 100% 🙂

manily
4. dec 2013

ahojte no ja som nemala chvala Bohu tazkosti s otehotnenim mam krasne zdrave 2 baby ale viem ze to je naozaj velky problem aj z mojho okolia.. no mam svagrinku ktora pomohla aj mojim 2 kamaratkam s tymito vecami pretoze naozaj si aj ja myslim ze vsetko je otazka vyzivy organizmu a viem o jednej vyzive ktora vie telo krasne dat dokopy.. moje skusenosti v blizkom okoli jedna kamaratka sa pokusala o babatko s manzelom 4 roky ze vraj bolo podla vysledkov vsetko v poriadku ale marne a po zhruba 3 mesiacoch vyzivy hop a bolo to dnes ma krasnu zdravu dcerku ktora ma uz 4 mesiacky.. druha tam tie pokusi bolo asi 5-6 rocne a taky isty priebeh dnes ma maly akurat 2 mesiace.. a viem o viacerych pripadoch na Slovensku ale tie uz nie osobne..

mirad28
25. jan 2015

Ahoj!My sme sa snažili asi rok a pol.
Vsetky kamošky začali chodit na akupunkturu a k tomu im doktorka predpisala aj homeopatika a vsetky do 2mesiacov tehotné.Isla som skúsiť aj ja.Akupunkturu som dokončila začiatkom decembra, 4.2. mam ísť na kontrolu a som uz v 3.tyzdni :D
Fakt odporúčam!

hastr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina198912
26. jan 2016

Mame vsetko s partnerom v poriatku , ale nechapeme ze preco sa nam nedari. Prosim porate

nuska
13. nov 2016

Ahoj, ja som práve otehotnela po braní aloe vera gelu cca 3 mesiace. Už mám síce dve deti, ale nemala som ovuláciu a tak vždy mi ju museli vyvolať. Teraz sme sa nesnažili a bum. Na poslednej kontrole stále doktor tvrdil, že nie je ovulácia. Ak by mal niekto záujem to skúsiť, dám bližšie info v správe.

qirfa
18. feb 2018

@dia6 A už krasne dve deti 🙂 Čomu nakoniec vďačíš?

dia6
20. feb 2018

@qirfa áno, máme dve krásne detičky, ale máme ich osvojené.

anickaa1983
18. mar 2018

@eva76 ahoj, citam tvoj prispevok este z 2012, ale napriek tomu ma zaujal, ze si sa snazila otehotniet 11 rokov a ze ti pomohli az nejake vysetrenia na hematologii. Smiem sa spytat ci si predtym vobec neotehotnela alebo si mala problem s udrzanim tehotenstva?

zuzana111986
27. mar 2019

@dolce251 ahoj,teraz som sa dostala k tvojej sprave.je sice 2019 🙂,ale to je ako by som citala moju aktualnu situaciu.mozem sa opytat ako ste dopadli? Ci sa to podarilo a kde bol nakoniec problem?

tinkajetuprevas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre