Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
2. jan 2009

ja uz som ta uvitala o stranu spat 😉 😀

emily3
2. jan 2009

ahoj Petruci vitaj doma...neboj za chvilu na to zle zabudnes a pomaly si na seba zvykne a bude to dobre. tesime sa s tebou..tak si to uzivajte, jedna druhu 😀 😀 😀

petruci6
2. jan 2009

si v predstihu 🙂

lia
2. jan 2009

naucili ta vsetko v porodke??zevraj s tym kojenim to nie je sranda 😒

petruci6
2. jan 2009

co ma mali ucit? 😀 vsetko viem

to kojenie fakt nie je sranda,aj to natieram,aj beriem homeo,ale je to bolestive
neviem dokedy to este vydrzim,ale ked malicka pribera a je ho dost,zatial chcem vydrzat

zuzkaprofant
2. jan 2009

ahoooooooooooooooooooj kvasnucka je linduska gratulujem no ako sa mas ako pood hned pis ked budes mat troska casu

emily3
2. jan 2009

petruci len vydrz...v porodnici ked som bola s poslednym, (tiez ma to bolelo) somt o hovorila sestricke a ona zahlasila ze to boli , ze ked ona kojila tak vydrzala pol roka a dost...ale nemalo by to boliet...zvyknete si , najdete system a bude dobre...

zuzkaprofant
2. jan 2009

nestraste ma s kojenim to vazne tak boli mne to kazda kamoska vravela a co ja mam take bolestive teraz prsia co potom ☹

to boli na zaciatku ibacistale?

lia
2. jan 2009

mne povedala sesternica,ze ked budem tehu,ze mame ist na ten kurz pred porodom,ze mi to pomoze...ako spravne kojit hlavne

petruci6
2. jan 2009

zuzi mna to boli iba ked sa prisaje,potom je to uz lepsie

zuzkaprofant
2. jan 2009

jaj to ta tak kusne ci co 😉

mi ideme ku martinovej segre a ona ma susedku hebame to je taka porodna asistentka chcem sa snou porozpravat ako to vsetko je pri porode a tak celkovo lebo tu tak sa chodi

inac dnes tam curam ako nikdy neviem preco stale mam ponozticky teplo v bytiku a ja som asi prechladila alebo konecne babatko mi nesedi na mechuri 😀 😀

evitkamalicka
2. jan 2009

ahoj kocky

petru vitajte doma, mala je krasna

stankatt
2. jan 2009

petru vitajte doma 😉 Malinka je naaaaadhernaaaaaaaaaaa, tak si to uzivaj 😉

cazuba
2. jan 2009

ahoj petru máš nádhernú dcérku, viem o čom hovoríš mňa to tiež veľmi bolelo a tiež nič nepomáhalo, ale to o neaký ten týždeň dva prestane. Pre mňa to bolo horšie keď malému začali ísť zubky, pretože som ho kojila 1,5 roka.

lucim
2. jan 2009

Petiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cmuk, Linduska je kraaasna cica, cela mama, naaadhera 😉 😉 😉 😉 😉

lante
2. jan 2009

Petru, mňa to bolelo tak asi 2 týždne, potom si prsia zvykli. A tiež som po každom kojení umývala a natierala lanolínom 😉

emily3
2. jan 2009

ahoj lante ako sa mas mamina?

lante
2. jan 2009

No Emili, vieš si predstaviť 😀 ale už mi konečne nie je zle, takže zatiaľ je to pohoda........ibaže sa už trochu bojím nadrapovať Vilíka aj keď teda váži iba niečo cez 10kg.

emily3
2. jan 2009

som tu , Misko este nespi, rozobera vianocny stromcek 😀 , ale pojdem ho dat do postielky, experta maleho.
lante drzimti palceky aby bolo vsetko ok...a Vilik to vie ze nebude sam? ale asi mu to este nedochadza. Monika si nepamata ked sa narodil Marek. mala vtedy 2,5 roka ale Miska si uz pamata to mala skoro 6...a Marek si to asi nepamata, jemu to bolo jedno, len zrazu nebol najmladsi a bol tu niekto iny okolo ktoreho sa krutil svet..

chymenitta33
2. jan 2009

Ahojte🙂)

Peti-- Linduška je krásnunká🙂jéjj..

hej inak aj mna to kojenie ako lebo sestričky boli také milé🙂som sa ich pýtala že mne to príde ako len že cumle a ony my nepovedali, a ja som to mala odkial vedieť...krém avent my pomáhal, a chrániče inak by som ani nekojila☹)

lia
3. jan 2009

ahojte 🙂

kde ste babulky??co robkate??ja uz chcem pondelok,konecne zacnem nieco so sebou nieco robit,nie len nakladat na taniere 🙄

lolka
3. jan 2009

caute 😉
lius neblazni, ja som rada, ze je vikend 😀 ale nejaka dietka by sa aj nam zisla 😅

lolka
3. jan 2009

vcera ste tu rozoberali kojenie a mne sa pred dvoma dnami snivalo, ze mam mimco a ze ho furt kojim 😅 mala som z toho uzasny pocit, no.....skoda, ze to bol len sen 😒

lolka
3. jan 2009

nik tu neni, tak idem trosku upratat, dojde navsteva
pa 😉

lia
3. jan 2009

uz pracujes loli??
mne sa nechce ani upratat,ale uz sa tesim na rano ako zacnem stromcekom a zase velke upratovanie 😀

lolka
3. jan 2009

ano lius, uz robim, tak sa tesim z vikendu 😵 ja len povysavam, inak sa to da. len ma stve, ze chodniky su strasne posolene a Lola ma tu sol aj na labkach a na nasej tmavej dlazbe je vsetko vidiet 😠 vcera som umyla dlazku a dnes vyzera tak isto 😠

lia
3. jan 2009

aj ked jej ich vydrhnes??ty jej to neumyvas??moze jej to vyzrat tie bruska 😒 ☹

mm1
3. jan 2009

ahojte babulky som tu len na skok a chcem Vám zaželať všetko dobré v novom roku, aby sa Vám splnili všetky priania po ktorých túžite 🙂

lia
3. jan 2009

ahoj magdusik,aj vasej rodinke prajem vsetko len to najlepsie v tomto roku 😉 😵

mm1
3. jan 2009

ďakujeme.... ako sa máš Liuš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre