Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
7. jan 2009

lucim ale ja kojim....... nemam flasticku 😀

stankatt
7. jan 2009

smeji 😀 😀

stankatt
7. jan 2009

babenky Monika dnes za cely den naspala dokopy 3 hodiny 😒

lucim
7. jan 2009

smejiiiii 😉 na lyzicku teda.
stanka tak potom monka prespi celuuuu noc?

stankatt
7. jan 2009

lucim ha ha. je asi 3x hore, je ako maminka, v noci by papkalaaaaaaaaa, cez den to do nej tlacime a v noci nema problem. Ale dnes zaspala uz o 19tej, tak rano 6,30 uz bude vykrikovat z postielky 🙂
Ale naaaahodov tuto noc spinkala az do 2,45, napapala sa a spala do 6,30 🙂

emily3
7. jan 2009

ahojte maminky...dnes som mala narocny den, rano jedna skuska a vecer druha skuska 😝 , ale mam to tesim sa..

Misko uz na stastie negrcka, ale za to ma pruh...(tesim sa) t.j ze budeme musiet ist k dr a pravdepodobne ho budu operovat.. 😒 ( uz sme to raz absolvovali s Marekom).
no a je po prazdninach zajtra ide on do skoly a Marek do skolky...vraciame sa do normalu.

stankatt
7. jan 2009

emily gratulujem k skuskam. Klobuk dole ze zvladas 3 deti, domacnost a aj skolu.
Drzim palceky aby vsetko bolo OK

emily3
7. jan 2009

stankatt netvrdim ze to zvladam, pred kazdou skuskou sa pytam. preco som sa dala na skolu? a mama ma vzdy " vyhodi" na skusku ale potom je to v pohode...na buduci rok koncim, takze koncim, uz to musim dotiahnut do konca a potomsi konecne vychutnam matersku...
a domacnost nekonecny kolotoc...

chymenitta33
7. jan 2009

Ahojte zlatinka🙂

Dlhšie som tu nebola☹
Davko má 8 zubačikov furt len chodiť, sám okolo nábytku tak musím striehnuť aby nespadol. A v podstate ani nič nové☹)
A vy ako?

emily--Aj ako ja ta obdivujem ja si to neviem predstaviť pri jednom nie tak pri 3🙂)si šikovnica..

trpezliva
7. jan 2009

ahojte, to nedele som prec, uz sa tak strasne tesim, ze vypadneme zo stereotypu.
emily, aj ja ta obdivujem, ze vsetko stihas. chudacik Misko, ze pruh...ani si to neviem predstavit, operovat take male babo. tak drzim palce.

trpezliva
7. jan 2009

smejko na lyzicku musis kvapkat..aj svoje mlieko aj tie kvapky..aj my to tak robime...tazko sa mi triafa to mlieko 😉

emily3
7. jan 2009

ahoj kika : Mareka operovali ked mal 10 mes. celkom dobre to znasal. prvy den sme prisli, druhy ho operovali a treti den sme isli domov, po operacii sa tvaril ako nic, dalej vyvadzal a teraz mu nie je vidiet jazvu, iba ked ho na to upozornim, ze ho tam rezali..ale aj tak je to dost neprijemne vidiet svoje babatko ako ho nesu na salu a potom take spiace ho prinesu a v rucicke infuzka...potom som ho pestovala do vecera..a az potom mohol pit...bol taky smedny ze vypil celu flasku...( sestricka nestihla ani povedat ze ma pit pomaly) a uz bola prec..
mas nove foto super
smejko ako hovori kika mliecko na lyzicku a par kvapiek a sup do pusinky... 😉

emily3
8. jan 2009

ahojte..dnes ma nas Misko prvy rocik...akoby to boo vcera co sa narodil 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
8. jan 2009

ahojte

emili gratulujeme Miskovi 😵

emily3
8. jan 2009

dakujeme,😀 😀

ako sa mate?

evitkamalicka
8. jan 2009

mame sa super, Adamko akurat spinka a ja rozmyslam ze si pojdem tiez lahnut

petruci6
8. jan 2009

caute maminy 🙂 moja teraz prvy x spi v kociku pri otvorenom okne a uz je tak dobre 3hod,uz vidim,ze sa bue rada vozit 😅

emily3
8. jan 2009

ahojko Petruci 😀 vonku sa jej bude úpacit...tam sa detom paci, tak fajn tam " rpirznu" a dobre sa spinka.
mne Misko tiez spi, ale v izbe...terz sa tvarim ze upratujem tu spust po sviatkoch a poobedew zaciname, pre Mon do skoly, potom na kruzok a medzi tym pre Mareka do skolky....a tak a dnes oslavujeme 😀 😀 😀 😀

petruci6
8. jan 2009

no mas to teda pestre pri 3 detickach,uz ste zac pracovat na 4? 🙂

kolko ste krvacali po porode? ja este stale 😒

keikei
8. jan 2009

ahojte maminky 😉

emily Miškovi prajeme všetko dobré k prvému rôčiku, hlavne zdravíčko a veeeľa lásky 😉 posielame mu božtek na líčko a to od všetkých báb 😀 😀 😀

my chodíme do škôlky od včera, zatiaľ v pohode. dúfam, že neprídu nejaké choroby. zatiaľ sa Tatianka drží, ale Natálka má riadnu hnačku už asi 4 deň. kaká aj 7x do dňa. dávame jej Hylac od včera, keď jej do zajtra nezaberie, tak pôjdeme pre istotu doktorke.

petru, vy sa ako máte? ako vám Linduška spinká v noci ? a papáte z prska už pekne, či ešte sa trápite?
ja som sa čistila dosť dlho, niečo vyše 6 týždňov po pôrode. ty si ešte len týždeňí, máš času dosť 😀

petruci6
8. jan 2009

to nemyslis vazne? 😀 6 tyzdnov?

mna sa uz dr pri vyberani stichov pytal,ci som to uz neskusala /sex/ 😀

emily3
8. jan 2009

keike dakujeme...Misko zase grckal a hnackoval..snazim sa mu davat probiotika, ale ked vidi tu lyzicku uz protestuje 😒 , teraz spinka a dufam ze sa mu to uz znormalizuje...

nase ratolesti isli dnes do skoly a do skolky, Marek sa uz velmi tesil, lebo v decembri bol chori tak ani nebol v skolke...

petruci, odporuca sa 6 tyzdnou pockat kym sa vsetko zahoji, ale ked si isla cisarskym je to ine...a zalezi to od mamicky ako sa citi...pri prvom sme cakali 6 tyzdnou ale pri druhom sme to porusili 😉 . no je to trocha neprijemne ked ta dole zasivali, moze to byt ubolene...vsetko zalezi od porodu aky bol a ako sa mamina citi..takze sa hlavne neboj, je to v poho 😉 😉

keikei
8. jan 2009

jaaaaj, ty si mala cisársky. neviem, či je to inak v takom prípade. spýtaj sa doktora. to by aj mňa zaujímalo, či sa aj po cisárskom tak dlho čistí maternica.
fúha, sex po týždni po pôrode? keby si rodila prirodzene, tak na sex by si ani len nepomyslela, to mi ver. ja som si po týždni nemohla ešte ani poriadne sadnúť, nie to sexovať 😀

emily3
8. jan 2009

petruci pred rokom mi manzel povedal hned po porode ze este dievcatko 😉 , na co som mu povedala, nech minimalne rok mi nespomina porod...a rok je prec..... 😵

lante
8. jan 2009

Petru ja som tiež špinila takmer 6 týždňov 😉 a to som si myslela, že po cisaráku sa dočisťuje maternica menej ako po spontánnom....ale figu.

Emili, tak Miško už má rok? To teda letí..gratulujeme 🙂

petruci6
8. jan 2009

ja nechcem este sexovat,len dr sa ma to pytal,ze dufa,ze som to este neskusala 😀

keikei
8. jan 2009

no ako píše Emily, keď je to "dolu" zašívané, tak je to ubolené. v tomto je cisársky výhodnejší, dolu si ako pred pôrodom, bez zmeny 😉

emily3
8. jan 2009

dakujeme lante. ako sa mas? jaj aka krasna 18ska ti svieti... 😀 prebojuj Miska, to je pekne meno ( sice teraz ho maju aj moje kamosky, akoby sa s ym menom vrece roztrhlo)

petruci6
8. jan 2009

aspon nejaka vyhoda cisarskeho 😀

keikei
8. jan 2009

ahoj lante, ako sa máš?
len sa nespoliehaj na svoje pocity a pre istotu rozmýšľaj aj nad dievčenským menom. my sme sa tiež spoliehali na chlapca a nakoniec sme sa ešte po pôrode s manželom dohadovali na dievčenskom mene, a to už bola babulka na svete 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre