Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lante
8. jan 2009

Ja už chrústika tajne volám Myšiatko 😀, lebo pre mňa buď Michal alebo Michaela 😀
Som tak uvažovala, že ešte 2t a budem už v polovici.strašne rýchlo to letí 😀

keikei
8. jan 2009

petru a dosť veľká si myslím 😀 😀 😀

keikei
8. jan 2009

aj si dáte zistiť pohlavie?
veru letí to neskutočne, za chvíľu budeš mať v pase 2d 😲 😲
a ako to zvládaš pri Vilíkovi, dá sa?

lante
8. jan 2009

Musela som nachovať a uložiť Vilíka 😀 ale už som tu.

Kei, chcela by som vedieť pohlavie ak sa bude dať. V 20tt idem na ten morfologický ultrazvuk, tak ak bude mimčo dobre otočené budeme vedieť...aspoň vto verím.

Niekedy sa to zvláda lepšie niekedy horšie, podľa toho ako sa vyspím ja alebo Vili....ale ten sa väčšinou vyspí dobre....to len my k nemu vstávame. On si mrnčí, vzdychá a funí až kým nedostane napiť čaj a potom spí kľudne ďalej...ale ak ho nedostane tak bude škrčať asi donekonečna to by som sa nevyspala už vôbec 😅

lante
8. jan 2009

Fuj a práve som zožrala celú Milku..........ale fakt zožrala.........asi za 10 min. bolo po nej 🙄 😠 ☹ 🤐

smejko1
8. jan 2009

ahojte ukecane fesandy.

lante - to uz vazne 18tt??? super ako to leti....

no ohladne toho cisarskeho....... 6tt krvacanie.... teda ku koncu take spinenie..... a ono to pri pkuse o keksik bolelo ako hovadko.... ostala som uplne v soku, lebo som si myslela, ze to bude uplne bezproblemove.... nechapem co ma tak boli...... ale vraj ta rozrezana maternica...... takze baby velka vyhra to neni a este mame aj jazvu. 😠

babule - na letaciku je, ze ten sab simplex mam davat az po 3 mesiaci, my budeme mat 2 v nedelu - mozem to aj tak? a to ich davam pred kojenim? odstriekat trochu mlieka a tie kvapky?

emily = blahozelame Miskovi 😉 ved len nedavno som Ta viezla v aute ked on bol v brusk a uz je na svete a ma rocik
ohladne tej operacie - tresne si to vystihla, je hrozne ked ho od teba odvazaju potom privazaju cleho na hadickach..... a ako sa ten pruh prejavuje?

angela77
8. jan 2009

Ahojte baby ,gratulujem vam ze su z vas mamicky z missediek.Ja mam ze sebou uz 2 missedy a dufat stale budem ale aj sa bojim,ze mne sa to nepodari nikdy. Dva missedy ze 1 rok su aj na kona vela. Robili vam niektorej krvne testy,alebo genetiku? Alebo sa to podarilo na druhy raz? Asi som otravna ,ale velmi potrebujem podporit,som este len 2 dni z nemocnice po 2 missede a je mi na umretie. Dakujem vam!!!!!

tribitka
8. jan 2009

angela, mne robili histologiu a všetko okolo toho hned po prvom missede, no a krv mi lekár po tom bral každý mesiac.... no a mne sa podarilo otehotnieť po 5 mesiacoch, takže hlavu hore, bud silná, všetko bude dobré....drž sa.... 😉

tribitka
8. jan 2009

smejko, my sme dávali na pokyn lekároch z Antolskej kde sú nedonosené detičky Sab Simplex už po mesiaci.... vraj bábu neublíži, horšie mu spravia koliky..... ja som ho dávala pre papaním raz denne večer.....

bershka
8. jan 2009

čaute kočeny. dnes sme boli na poradni a sme otočení zle. naliehame riťulou ☹ doki povedal, že keď sa jej neuráči do 22.1.09, tak pôjdeme na cisarák.
okrem iného sme mali kardio...neviemčo prietoky nie moc dobré. neviete čo to znamená? ☹

bianca
8. jan 2009

ahojte

smejko my davame sab uz od 1 tyzdna.Neboj

bianca
8. jan 2009

bersh nebojaj.Kamoske sa mala otocila posledny tyzden pred terminom

lante
8. jan 2009

Bersh, kolegyni sa malá točila hore-dole až do pôrodu 😉

A zlé ozvy na prietokoch mohli byť z rôznych dôvodov od omotania telíčka pupočnou šnúrou až po takú banalitu akou je zle pripnutá tá sonda na pupku, keď ti ich merajú.........mne večne namerali moju s Vilíkovou dokopy alebo len moju. Dokonca mi ju raz museli merať postojačky, lebo ho nevedela pol hodinu sestrička zachytiť, tak prišiel doki, že či môžem 10 min. stáť.....lebo sa to inak nedalo zaznamenať.

stankatt
8. jan 2009

ajojte babenky 🙂

zuzkaprofant
8. jan 2009

smejko po mesiaci mas chut na keksik mi od 2// nic a ani nebude nic kym babo nebude mat pol roka 😀 😀

tribitka
8. jan 2009

bershka, prietoky znamenajú či bábatku prichádza pupočníkom dosť živín a tak.... ale ak by boli prietoky fakt zlé, tak by ťa poslali do nemocky, s tým sa bežne baby hospitalizujú..... skús sa viac hýbať, ležať len na boku, pi vela tekutín.... 😉 alebo to fakt zle namerali, ja by som zbehla zmerať ich tak po víkende zase....
bože baby, vám tie číselká velmi rýchlo uiehajú, o chvílku už budete rodiť, to letíííííííííííííííí 😀

zuzkaprofant
8. jan 2009

berska co uz ides rodit nie dako skoro

lucim
8. jan 2009

ajojte 😉

emily3
8. jan 2009

berska su nejake cviky na to aby sa babo otocilo...no je to blbe ze je dole zadkom..tak drzim palce nech sa mala otoci ako ma.

ina c za 13 mon bude mat Misko presne rok 😀

stankatt
8. jan 2009

Misakovi velkuuu gratulaciu 🙂

stankatt
8. jan 2009

teda Miskovi 😉

bianca
8. jan 2009

Misko vsetko najlepsejsie zelame 😵

emily3
8. jan 2009

dakujeme prijimame vsetky gratulacie 😀 😀 😀 , je vsak je to akoby sa teraz narodil a uz tu robi neplechu, betar 😀
teraz uz spinka, a ja sa ucim 😒 v sobotu mam skusku a este som to nevidela...teda aspon sa tarim ze sa ucim... 😅

svetluska.p
9. jan 2009

ahoj sojky, kde ste vsetky? pekne nam mrzne, ze? 🙂

lia
9. jan 2009

ahojte 🙂

svetluuuuuuuuuuuuusssssssssss caaaaaaaaaaauuuuuuuuu 🙂
strasne mrzne,ja som v deke obviazana a stale mi je zima ☹ kurim si tu jak besna,ale neda sa to vykurit :(,potom z toho kurrenia ma zase bolia nohy 😠
a nudim sa tu jak pes 🙄

zuzkaprofant
9. jan 2009

lius kde si v robotke? Ja do konca tyzna ani vonku nejdem je tu co pozeram na moj teplomerik minus 8 😠

lia
9. jan 2009

tu je este vacsia klendra zuzi 🙄
ano,v trucovni 🙄 😠

zuzkaprofant
9. jan 2009

jaj ta dufam ze mas pancusky lebo zima musi tam byt riadna , dobre ze mam doma krbik si topim az tak ze v noci sa neda spat musim vetrat tak teplo mame doma 😀 😀

a mas si kde cajik teplly urobit?

lia
9. jan 2009

mam,ale on tuhned vychladne,uz mam aj kavicku teplucku 🙂
radiator mam pri sebe dotiahnuty 😅 zas budem mat opuchnute a bolave nohy 😖

zuzkaprofant
9. jan 2009

a kedy mas volno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre