Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
12. jan 2009

emily gratulujem k srdiecku 😵 😵 😵

lucim
12. jan 2009

ahojte slnieckaaaaa 🙂
maminecky, ja ked vas citam, tak som taka dojata .... viem si vas predstavit ako sa krasne starate.
emily supeeeeer,
smejik, vsetko bude dobre, si naj mama .
vsetkym cmuk. 🤐
😉

bianca
12. jan 2009

ahoj Luci?Ako sa mate?

veva1
12. jan 2009

ahojte babenky

smejko neboj si schopna mamka urcite 😉 Asi ti syncek dost placka ked maas take depky.Zazila som to na vlastnej kozi. Nam ziadne kvapky nepomohli az po dvoch mesiacoch probiotika.Spytaj sa tam v lekarni,to malemu napravi crevnu floru.
drzim palcule mamkam aj tehulkam a aj netehulkam,teda buducim tehulkam

my mame vdacne obdobie tomko je riadny nezbednik,pritulny rozumi

veva1
12. jan 2009

rozumie a uz vie odosielat aj prispevky 😀 😀

emily3
12. jan 2009

smejko nebud smutna, si dobra mamina, ide ti to super a svojho synceka zvladnes..ved ho velmi lubis 😉 , nic mu netreba, len aby si bola vpohode 😉 😀
aj na mna to niekedy dolahne, ze nic nezvladam... a potrebujem na chvilu vypadnut...

veva aj nas Misulo jenezbednik, uz na nas krici a neda sa a musi byt vsade, kde sa nieco deje...

no musim ist ulozit deti..potom sa vratim

stankatt
12. jan 2009

ajojte 🙂 malinka uz spinka. Dnes bola takaaaa zlaa, nasla si novu zabavu, zistila, ze je super vykrikovt na plne hrdlo... Som taka ohucana, dufam, ze ju to coskoro prejde.

smeji neboj si dobra maminka. Aj ja som mala nervy, ze nic nestiham. Odrazu som nemala nakupene, navarene, upratane... no a co!!!! Mala je zdrava krasna a to je hlavne. Porobit sa da aj ked je mm doma! tak hlavu hore 😉 Hlavne ked mozes odpocivaj. A nemysli, ze Monika sa nejak extra prehra 😉 nic ju dlho nebavi... teda okrem toho pistania...

stankatt
12. jan 2009

a Emily gratulujem k srdiecku 😉

lolka
12. jan 2009

emily, gratulujem k vasmu 4 detskemu srdiecku 🙂
smejko, neboj sa, pre maleho si najlepsia mamina aku moze mat a urcite by ta za inu nemenil 😉 vasi sice odisli, ale teraz si budete uzivat len vy traja a coskoro si najdete vlastny rezim 😵 vsetko zvladnete, uvidiiiiiis 😉

keikei
12. jan 2009

emily no konečne ťa tu vidím 😉 moooooc gratulujem, že je všetko ok a srdiečko bije ako má 😵

keikei
12. jan 2009

dnes sa tu moc nezdržím, ešte mám nejakú robotku....
tak dobrú nôcku všetkým, papa 😉

emily3
13. jan 2009

ahojte, mlades je uspesne "vyhodena" do skoly a skolky, Misko sa tvari ze spi...uz vie zliest z postele a potom stoji za dverami... 😅 . budem musiet ist s nim k dr. ma pruh a objednat na operaciu, snad to zvladneme, uz sme to raz absolvovali s MArekom...

petruci6
13. jan 2009

co to tu vidim?????? 😅 ja som nieco prepasla?
emily tak uz ste na tom popracovali? 😵 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a prajem vela zdravicka,aby fazulka pekne rastla do krasy 😅

baby co mozem na horucku a hrdlo? vcera som uz nebola schopna vecer nakojit ani prebalit malicku,taka som bola slaba a vystavena
ako ste to robili? stale krvacam,malicka pije zo mna mliecko,do toho hrdlo a horucky,mam pocit,ze uz nevladzem 😝

petruci6
13. jan 2009

teraz som to docitala,to je parada,tolko deticiek,bude veselo 🙂

luci aka krasna 15 😅 😅 ako sa citis mojko?

bershka no co,taska uz zbalena? poslickov mas?

a kde je zuzkaprofant? 😕

svetluska.p
13. jan 2009

caute sojky moje 🙂, co nove?

svetluska.p
13. jan 2009

emily, ako si dopadla u dr?

petruci6
13. jan 2009

ahoj svetlus, dakujeme krasne za sms,ani som nestihala odpisovat 🙂
ty sa mas ako?

zuzkaprofant
13. jan 2009

petru mi zase pchame do seba sme hladny v kuse kazde 2 hodky musime papat lebo inac ma brusko boli 😀 😀

ahoj svetluska

petruci6
13. jan 2009

ahoj zuzi,tak este stale neviete pohlavie? vidim,ze uz ste vybrali konecne mena, krasne 🙂

zuzkaprofant
13. jan 2009

nevieme kontola je o tyzden a v sobotu k nam pride hebame co sa bude o nas starat tak sa chceme snou dohodnut co a ako

a ty ako chuda moje chripka je hrozna su aspon vasi doma ze by ti pomohli?

Dievcata nebolel vas ked ste boli tehu bedrovy klb

petruci6
13. jan 2009

nasi pomahaju,inak by som to teraz nezvladla

jasne,ze bolel,jak fras 😀 roztahuje sa ti panva

zuzkaprofant
13. jan 2009

tak to mas dobre a malu ako casto kojis

petruci6
13. jan 2009

ked si vypyta,zvykne kazde 2 a pol hod,ale teraz uz 3hod spi v kuse a dospava noc,trosku to ma otocene,cez den spat a v noci vyvadzat 😝

zuzkaprofant
13. jan 2009

ta si pospi aj ty cez den a hotovo moje asi budfe take iste bo v noci mi robi sarapatu v brusku a cez den spinka pekne

inac ja neviem dako v noci spat kazde 3 hodky som hore a vyspata a teraz tu driemem pri netiku otocene to mam uz poriadne 😠 😠

ked sa naobedujem tak zaspim v kresle 😀 😀 ale uz citim ze som tazka joj vcera som sa postavit s gaucovky nevedela brusko mam uz take velke ze az vsetky teplacky ma uz tlacia asi zase zbehnem na nakup

petruci6
13. jan 2009

nakup si,hlavne nech sa citis pohodlne,spinkaj aj ty cez den,ked sa ti da,potom to uz bude stale tazsie
ja uz neviem co je to spanok dlhu dobu,ale idem sa vyvalit,lebo mi nejak neni dobre zasa

zatial sa maj krasne 🙂

zuzkaprofant
13. jan 2009

ahoj petru neboj zvladnes to ja budem spat poobede bo v noci sa neda by som len chodila od okna k oknu nikdy som neverila ze to tak bude 😀 ale vydrzime to uz uz len 3mesiace a bude pusinka s nami 😉 😉

lia
13. jan 2009

ajojte dievcata 😵
emily gratulujem k srdééééčččkuuuu 😵 😵 uz teraz som zvedava ci to bude chlapcek alebo dievcatko 🙂
petruuuu,mate krasne fotku v pase 😉 😵 ako zvladas??

lia
13. jan 2009

svtelusss,ty ma uz hnevas,preco hned zmiznes?? ☹

stankatt
13. jan 2009

ahojte kocandy 🙂 moja mala trosku zaspala 😉 dnes sa chystame dat prvu mrkvicku 😉

stankatt
13. jan 2009

petru ja neviem co je to spanok uz skoro pol roka 😀 a este chvilku asi ani nebudem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre