Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
23. jan 2009

tam su dobre veci 🙂 bia si sa rozjela 🙂

bianca
23. jan 2009

stani ba do 9 kg ale my sme vydrazili iba za 1000 kc tak to nebola az taka palka.Teraz apon uvarim lebo ked je velmi zla tak ju tam dam a pustim hojdanie a ked je hyper zla tak aj svetielka a hudbu a to vzdy zaberie

stankatt
23. jan 2009

tak pri druhom 😀 😀 😀 Inak aj ja tak varim resp upratujem. Mala v kresielku a ja makam 🙂 preto super vec

bianca
23. jan 2009

no nasa zacala v lehatku vyvadzat.Nadhazuje sa ko by ju dupa palila a mam pocit ze s neho coskoro vyskoci

stankatt
23. jan 2009

musim ju tam priputavat, lebo uz som ju parkrat nasla s nohami skoro na zemi- sa tak zosuchla... je to potvorka

bianca
23. jan 2009

no nasa je taky maly terorista.Vsetko by najradsej skalpovala,rozoberala a mrzacila.Chudak medved skoro uz prisiel o nohy a ruky.Ale niet sa comu divit.Pri tom co si zazila ked bola v bruchu v mojej praci sa nemam na co stazovat 😀

cucuska
autor
23. jan 2009

už zo spálne nepočujem nič takže asi som vyhrala

bianca
23. jan 2009

cucus gratulujem 😀

stankatt
23. jan 2009

cucus super
Monika dnes ani nepipla- az neuveritelne, este keby spala v kuse do rana- idealny zivot 😝

bianca
23. jan 2009

stanka mame to co sme chceli 😀

stankatt
23. jan 2009

bia a co si robila?

bianca
23. jan 2009

stani ja som sestra na ARE

stankatt
23. jan 2009

fuuuuuuuha, tak to uz hej 😉 TAk sa Barborka dobre veci naucila

bianca
23. jan 2009

stanka no to teda hej.Este mi raz pacientka aj zomrela a musela som vsetko porobit akolo(same hnusne veci)a uz som vedela ze som tehu 😢

stankatt
23. jan 2009

inak vsimla si si, ze vecer po 20tej sme tu len my dve? 😎

cucuska
autor
23. jan 2009

ale mrnči stále. zuby zubaté 😠

bianca
23. jan 2009

stani dnes sa nam tu namiesala aj cucuska (si robim srandu) 😀

stankatt
23. jan 2009

to je fakt 😉
cucus vydrz, ju to prejde 😉

stankatt
23. jan 2009

Ako tym nasim dietkam vysvetlit, ze spanok je uzasna vec? 😝 tak isto aj papanie 😉
Ejjjj mala mrnci

stankatt
23. jan 2009

tak dudka bola vonku, uf uz je dobre. Potvorka malicka ju vzdy tak vypluje, ze ju nemozem najst. Aj teraz ju mala zastrcenu vo vaku.... ledva som ju stihla najst, este chvilu a uz by plakala 😖

bianca
23. jan 2009

aj nasa mrncala.musela som najst dudlik ktr. si zasa strcila dakde pod dupu a uz hajka

stankatt
23. jan 2009

cucus asi poculi tvoju mrncat, tak sa pridali 😀 Ale my uz hajame 🙂

bianca
23. jan 2009

decka ja som taka happy ze ju mam potvorku moju malinku

stankatt
23. jan 2009

to sme asi vsetky 😉 aj ked ma obcas vytoci aj tak ju zboznujem 😉

bianca
23. jan 2009

mne je niekeda az zle ked ma nas...a ona to teda vie a potom mi je to tak luto ale to asi patri k zivotu

stankatt
23. jan 2009

idem hajat, zajtra som tu...
Bia deti su na to.... ale co by sme bez nich robili...

bru noc a nech spinkaju drobci az do rana 8,30 😀

bianca
23. jan 2009

stanka dobru.Mne by stacilo do 6-tej 😀

petruci6
24. jan 2009

bre ranko,dnes prva?

emily3
24. jan 2009

petruci, dobre ranko 😀 , uz mi je dobre, mam po skuske...brutus, myslela som ze da test z moznostami, a dal nam 10 otazok...fuj, v prvom momente som myslela ze odovzdam prazdny papier, ale potom som tam nieco zosmolila a urobilaaaa, tesim sa este dve a mam volno ( do leta)
Marek sa ma lepsie, dnes rano urobil tri kroky, pokrok..ale stale ho to boli a lozi po styroch...
Miso je teraz najvacsi chuligan...vsade je strceny, vylezeny a vsetko musi mat...

petruci6
24. jan 2009

gratulujem k skuske emily 😉 sikulka,ja sa neodvazim studovat pri jednom dietati a nie to este pri 3 /4 😅 /

ja este stale krvacam 😠 a nielen zo spodu,ale aj z nosa ako cele tehu,myslela som,ze sa to porodom upravi,ale nic take 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre