• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
bersh mne ho nestihli dat, :slight_smile: ale bez stolicky ta domo nepustaaaa
24. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: nazdaaaar. to fakt sa nepostavíš??? meno vlasta by som nedala, ani keby čo bolo :grinning:

to len zo srandy. a keď sme nevedeli, čo to bude, lebo furt neotŕčala, tak som povedala, že ak to bude chlop, tak Lajoš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani: veď ich môžem ošáliť, nie? alebo chcú dôkaz namiesto sľubov? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevzali mi ju.Ja som nemala mlieko a jedna noc bola neskutocna.Spala som iba 15v minut,Mala stale vrestala a ked som jej dala bebu tak to chuda vygrcala a dalsiu mi nechcel dat-ze vraj ju boli brusko.Hovno ju boleo brusko.Hladna bola chuda moje.nedala som im ani cokoladu.Inak mi hned vrzli klobuciky lebo mam vraj ploche bradavky(na to sa manzel rozculil ze sa mali spytat jeho ci mam ploche bradavky :sweat_smile: )ale mala som tam jednu sestricku starsiu-anjela strazneho a ta ked rano prisla do sluzby a videla ma tak malu hned vzala aby som si pospala
no ja by som vas ani nemala citat .. .to toto secko sa deje okolo porodu???? :astonished:
stanka, budes mi musiet dat lekcie :grinning:
luci neboj, ked som porodila, jak uz kazdaaaaaaaaa
Inak vcsetky sestricky sem chodia to tu citat
24. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si mám pre istotu aj nejakú tú bebu, či čo kúpiť??? ja som myslela, že poskytnú... :fearful:
bersh secko daju :wink:
a v tt su fakt dobre sestricky :slight_smile: skoro vsetky :grinning:
24. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani: faaaaaakt? ale oni nevedia, kto je bershka :grinning: :grinning: :grinning:

ja tu tt sestričky len chválim, ja som zlé skúsenosti na pohotovosti nemala. boli zlaté
24. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani: a čo s tou stolicou teda? mám si nechať zabaliť z domu od psa??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fuuuuj ja sviňa :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože "aha, stolica bola" :grinning:
24. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su naozaj zlate, poradia pomozu aj 100x. Ja som ich furt otravovala s kojenim a vzdy dosli ukazali pomohli a utesili, vraj mliecko bude. No nebolo ale neva. Oni aj o polnoci pomozu :wink:
24. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersch :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka, inaksie veci som o tych sestrickach na konovi citala ..... :confounded: doktorov tu chvalili :wink:
alebo si postupali do svedomia? :slight_smile:
24. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nepostavim bud ma martin dviha alebo ja po min jojkajuci sa prekritim a zboku vstavam , dako ma klby nbolia bedrove sa mi to tam poriadne roztiahlo :grinning: :grinning:
berksa vazne mas kg na tebe to vobec nevidno ja uz aj kg mam na sebe asi nahodim dietu daku :grinning: :grinning: ale kedze moje babo je vskuse hladne tak asi do kg priberem
24. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bersh staci povedat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nemam nejake zle skusenosti :wink:
24. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, bershi, to je dobre. :slight_smile:
24. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, takže ideš rodiť do tt, ano?
24. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ked som koncila41tt, som normal chcela, ze napustim si doma vanu a porodim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: mne drahý hovorí, že mám nohy jak vodovodné potrubie... inak sleduješ každý deń MY BABY? ja na teba vždy myslím keď zapínam RTL
ja som pribrala 17kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zostalo mi 8 :angry: :angry: :angry: :angry:
stani: ja som si včera do vane sadla a už som si myslela, že zavolám hasičov. nemohla som sa zdvihnúť :sweat_smile:
24. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh to su tie domace porody?
24. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusi na reality tv to chodi, dyg rodi cela rodina... kua napusti si detsky bazenik, narve sa tam a deti sa kukaju, ze inaaaaaaa sila :astonished:
24. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershi lepsiu moznost som nenasla ... este by som mohla mat v okruhu SI, MY, lPN... blava sa obavam je daleko ... a ked tam uz robim .. aspon si to okuknem ... a stanka mi povysvetluje ... vsak?
stani: no som zvedavá, koľko ostane mne... ale hádam to pôjde pomaly dole. do leta sa plánujem dostať na váhu aspoń 60 kg
dlho som nepozerala lebo depku som chytala ako ja porodim :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani: nie, to je v nemecku luxus jak sviňa

reality tv nemáme - chvalabohu kukám
24. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok