• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
no slubili sme jej odmenu, len musime pockat na vyplatu :sweat_smile: , teraz sme zas dostali seky z kruskou a pod..a nevieme sa doplatit, nepaci sa mi ten pristup na skole, ze dnes mi dali sek ze do 5.2 zaplatit...akoby som bola somarik otras sa :angry: , akoze si mam tie peniaze vycucat s prsta a ked som povedala ze do 5teho to nezaplatim, tak boli z toho hotovi, ze mam ist za riaditelkou a sa s nou dohodnut, ale ucitelka bude mat problem...proste mi to pripadalo, ze riaditelka je tam velky postrach a vsetci sa mame pred nou plazit..to som odmietla..tak ked nemam tak nemam a nebudem sa tam pred niekym plazit...a ked nam dali seky az teraz tak nech dam daju cas aspon do marca....
29. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, kazdy chce peniaze hned a uz aj :angry: a keby si zaplatila neskor, tak co ti mozu ? nezakazu predsa Monike chodit na kruzok nie ? ach, to nase skolstvo.... :confounded:
a co si vypitala za odmenu ? ci je to prekvapko ? :wink:
29. jan 2009 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka este nevieme co jej dame, ale nieco co ju potesi :wink:
29. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulenky moje :slight_smile:
Tuším všetky rozbiehate druhé kolo s otehotnením, tak Vám všetkým držím palčeky. :dizzy_face:
No ja stále po starom, čakám, sem tam nejaké vyšetrenie, ale všetko ide strašne pomaly.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dúfam ale, že tento rok bude ten šťastný, a my , čo sme zo starých missediek zostali netehotné konečne otehotnieme a budeme sem chodiť častejšie a budeme v tejto téme legálne.
Kubinko, Emily a Lante veľmi blahoželám k bruškám. :dizzy_face:
29. jan 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evelyn..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
neboj, pomaly dalej zájdeš..... určite tento rok bude plodný, verím tomu..... všetkým ešte netehulkám z MA to želám, tak TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wink:
inak sa máš ako?
30. jan 2009 o 02:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,
jeeeeeeej dakujeme za gratulacie,vy ste zlate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zasa sme uplakany,musim sa chystat a nedovoli mi
musime ist na urady kvoli prasulom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ako sa mate ja som akurat vstala tak cakam kym sa mi upecu ranajky :grinning: :grinning: inac aj vy ste to mali vnad ranom uz od 3 som hore nie a nie spat a od 6 rana zaspim a spim az do obeda bezproblemu :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: konecne mala trosku zaspala.... dnes len mrnci ani pohnut sa od nej nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je sila, staci aby som s nou bola v izbe, ani sa nemusim s nou jasit, staci ze som tam... ale ked sa vzdialim..... :unamused:
30. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani to mame dnes rovnake,2min pospi,potom zamrnci,vypluje cumel a takto stale dokola
konecne som vybavila vsetky papierovacky,tak uz len cakat na prasule :grinning:

zrusila som to lehatko,tak ma nasrali a objednala som druhe,dufam,ze bude dobre:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1968&category_id=22&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
30. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda. Cucuska mi hneď volala, že Kubík sa pridáva k nám opätovným tehuľkám, ale musela som to mrknúť na vlastné oči :grinning:
Paráda, takže dom fakt rozbehla druhé kolo :grinning:, ktorá sa ešte pridá?
30. jan 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky,čaky jeeeej aj ja gratulujem nešej novej tehulke Kubíkovi želám nech malé kubíčatko 2rastie do krasy a poslúcha mamičku.Takže druhé kolo myslím že ja sa už nepridám ale teším sa s vami hura nech žijú veľké,veselé brušká :wink: :wink: :wink:
.2 a som v letnom semestribaby ešte jedna skúška :slight_smile:
a všetky boskáva Nellynka
30. jan 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule tehule aj snažilky :grinning:
30. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to som tu sama? :dizzy_face:
30. jan 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ešte sama
30. jan 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: BABULE kde ste?????? :confused:
31. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte+;
1. feb 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Miso mi do toho tuka....
ako sa mate? nase ratolesti zase kaslu :unamused: , vonku snezi a my trcime doma...
1. feb 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kockyyyyyy. tak od soboty sa musime pochvalit, ze mame prvy zuuuuuuuuubbbbbbbb!!! dostala som od nej krasny darcek k narodkam. :grinning:
2. feb 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
slonik gratulujem :dizzy_face: a vsetko najlepsie k narodeninkam :dizzy_face:
kedy si mala??mali ste oslavu??
2. feb 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka lia. mala som v piatok. a v sobotu sme mali oslavu.
2. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: sloni gratulujeme k zubku :slight_smile: a tebe vsetko naj :wink:
2. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee
slonicek aj ja gratulujem aj aj k zubku aj k narodkam :wink:
mate sa?
2. feb 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci :slight_smile: ako sa mas, si fit?
2. feb 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,

adi gratulujeme k zubku a k narodkam vsetko naj naj :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko

slonicek gratulujem

my sme mali vcera 4 mesiaciky
2. feb 2009 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prislo mi lehatko :sweat_smile: idem rozbalovat
2. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jeeej slonik gratulujem my zatial nemame zubok :angry:
pertu lehatko super ja som ho velmi vyuzila :dizzy_face:
2. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ako sa mate ja som mala na navsteve hebame tak sme pocvicili jogu az som sa musela prezliect taka spotena som bola :grinning: :grinning:

ze keby mi zase tvrdlo brusko tak do nemocky mam ist ale ze zatial je to oki mohlo to byt aj s nafuknutia co mam uz 3 den ale cvicili sme dake cviky na to dak dufam zaberie to :wink:
2. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky

zuzi pozerala som fotecky a ja som mala uplne ale uplne rovnaky tvar bruska :grinning: normalne nostalgia

a to mame dnes 1.vyrocie // na testiku
2. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj bianka idem to hned zmazat bo tie moje stehna hruza :grinning: tak som na ne pribrala ze sa hambim sama pred sebou:slight_smile:))

bianca nebud smutna len aby 2// nebola zase
2. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok