• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
ved si uzivam ja aj hodku dokazem kukat svoj pupik bez pohnutia :grinning: :grinning: je to krasne byt tehu a ked zakopka tak to sa neda opisat som ani neverila ked ste pisali ake to je
3. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mali vase deti vyrazky len na tvaricke a krku? vyzera to skor ako ekzem,ale nikde inde to nema
neviem ci to je z tel mliecka,alebo z jedla,alebo su to potnicky
k dr ideme az o mesiac,tak neviem zistit co to moze byt
3. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky

petruci: okúp ju v otrubách. normálne jej šupni otruby do kúpela, ono jej to zmizne. 100%
3. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je co?
3. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci a nie je spotena? nasu ked sme naobliekali mala potnicky po tvari a hlavicke...bola spotena a nevedeli sme co s nou je...a moze mat pupaciky, babatko sa tak cisti je este malicka
3. feb 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, to je na jedenie, také jak vláknina. dostaneš to niekde v biopotravinách, možno aj v normálnych potravinách. kamoška to robila a robia to v TT v nemocke. fakt, všetky detičky sú potom ok keď ich v tom okúpu
3. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj berska este 2v1? a ako si sa dohodla s doktorom? dufam ze pojdes spontanne rodit a nei vyvolavacku..vsak to uz mas za par...tak sa drzkaj.:wink:
3. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis,ze sa este cisti? to by bol ten lepsi pripad
spotena nie je
neobliekam ju moc doma a ani ciapocku nema
3. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci a su biele ao krupicka? nasi to mali od narodenia a potom to zmizlo.. :wink:
3. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily: no ešte som velryba. no hádam už len chvíľu...a ty ako? drobček v brušku poslúcha?
3. feb 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, fakt , tie otruby... garantujem, že to zmizne
3. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne bersh? kolko toho treba dat do kupela? este som o tom nepocula

nie su biele,to mala na nose po narodeni,ale to jej uz zmizlo,tieto su cervene malicke a take drsne,ked jej po tom mieste prejdem
3. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berska drobcek neviem, nie je mi az tak zle ako byvalo pri ostatnych , len som unavena a bojim sa ze nie to ok.. :frowning2: , mam take zmiesane pocity, fakt neviem..ale dufame ze babatko zije. na kontrolu idem az 17.2...je to cela vecnost...
3. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ved unava je v prvych 3mes tehu uplne normalna :wink: ja som spala aj postojacky
neboj urcite babatko pekne rastie
3. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh pekna skrina v albume,co vas vysla?
3. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily mozno grcanie este len pride alebo vobec nebudes grcat :wink:
3. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som grcala len 3x za cele tehu a hovori sa,ze kazde tehu je ine,takze teraz mozes mat uplne ine pocity ako pri prvych tehu :wink:
3. feb 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka grcat uz asi nebudem, zaludok mam ako na vode. ( sice pri ?arekovi som aninevedela ze som tehu, vobec mi nebolo zle) a spim kade chodim, do 12 este ako tak fungujem a potom idem na zotrvacnost a ked si nepostim poobede tak o 17 hod padnem do postele ako poleno a detska si robia co chcu :sweat_smile:
3. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja spim cele tehu uz aj teraz tu driemem na gauciku a to som chcela ist do mesta ku pekarovi a kupit si casopis daky ale to sa odklada na poobedie asi male kope a ja podriemkavam super kombinacia :grinning:
3. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka jak ti dobre....aj ja by som, len spala, ale musim fungovat. doma mam vsetky detvaky a stale je to " Mami zober si Misa,lebo nam robi zle! mami co mame rodbit...a mami!!!....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem ale aspon mas veselo ja uz by som brala keby som sa mala o koho starat tak som len sama stale doma

a tak sa len s babatkom rozpravam stale :grinning: :grinning: :grinning:

inac u mna zacina taka unava zase ako na zaciatku tehu :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka uzivaj si kym mas pohodu, to sa ti uz nevrati :wink:
3. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zqajtra mam skusku, este som to nevidela a nevidim to velmi ruzovo ze to vobec uvidim..asi tam pojdem pokecam si so skusajucim a dohodneme nahradny termin..inak to nevidim...ja neviem, mozno mu bude stacit povedat preco som si vybrala na seminarku to co som si vybrala a bolo ti to fajn...uvidim...
3. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ty este do skoly chodit to kedy vsetko stihas :sweat_smile: :sweat_smile: ty si supe mama :grinning: :grinning:

ked bude babo po mne a po matinovy tak to bude spankat v kuse ale ked bude po mojej mamke tak to bude ine sidielko a to sa aj tesim bo pochudneme s matinom bo obaja sme tehotny teaz martin ma so mnou sucit :grinning:
3. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,

bershka ty to uz mas len za par, tak nech ti to dobre dopadne

petru a k tym otrubam, ano ja som malinku kupala v otrubach velmi dlho, ked som s nou bola na koznom, tak sa hned pytali aku penu do kupela pouzivam, ked som povedala ze psenicne otruby, tak bola doktorka spokojna. Ma to vraj vela vitaminu B a je to super na kozu. Psenicne otruby sa daju kupit napriklad aj v Kauflande. Neviem, ci ich maju aj v tescu ale asi ano. Mne to detska poradila takto 2PL otrub som vzdy dala do starsieho cisteho kapesnika, zaviazala som to aby to nevybehlo a varila som to pol hodinu a nechala mierne vychladnut, potom som ten kapesnik s otrubami niekolko krat namocila a poriadne vyzmykala a take huste co z toho vytekalo som dala do vody. Da sa to dat aj do chladnicky,ale dlhsie ako 1 den by som to tam neskladovala. Potom sa to vyleje do vody na kupanie a mozete sa kupkat. Zda sa mi to lepsie, lebo tam nemas samotne otruby v kupeli a nezostanu vo vlaskoch a uz to nemusis oplachovat a moze to zostat na pokozke...

zuzi aj ja sa niekedy pristihnem, ze strazim malu a mam mikrospanok :angry: este ze sa zatial nic nestalo.

mne vobec zle nebyvalo ani zatial mi teraz nie je, len napriklad nemam chut rano jest a prave teraz som doranajkovala, tak sa mi to len vsetko posuva....

emily a co malinky?
3. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, vy ste sa tu rozbehli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som malu kupala v repiku :slight_smile: doktorka odporucala repik, otruby alebo mangan.... Monika mala dost supinkatu kozicku- vraj to maju prenasane deti, bo su dlho v plodovej vode :wink:
3. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj stani ano a niekedy som do toho este priliala aj repik, ale ten mi farbil vanicku, tak som mala radsej samotne otruby, ale aj repik je super....
3. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to kombinovali- cast repika do vanicky pre malu a cast na moje bobenko po porode :slight_smile: MM pekne liecil :grinning:
3. feb 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, boli ste niektorá na rizikovom ?
ja som mala MA iba raz - pred troma mesiacmi a teraz neviem, či ma doktor dá. Cítim sa fajn. Som v 5TT
3. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimkaa ak nemas problemy tak ta tam nema preco dat. Mna nechal pre istotu doma do konca 3 mesiaca a potom som isla do prace. A tiez som otehotnela nejak 2 ,5 mesiaca po potrate :slight_smile:
3. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok