• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
nasa spi v kociku i 5 hodin ale ked je takto hnusne tak asi nic.Neviem ako to spravim lebo musim ist na socialku koli rodicaku a nemam auto
15. feb 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bersh sa neohlasila?
Babenky gratulujem k chlapcekom, samy junaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
S tymi tehulkami sa to pekne rozbieha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bius, teba som daaaavno nestretla
15. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa prva?kde sa flakate? :grinning:
16. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, nejak to tu zanedbavame. :wink:
16. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, dufam, ze ste mali krasneho valentinka a ze ste si ho s drobcekmi aj ocinkami uzili, dufam, ze sa to tu bude dalej rozrastat chi chi.....
16. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoj kubko, valentin bol jak ma byt :slight_smile:
16. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee, nas misko-matej alebo ako sa bude volat veeelmi pekne dakuje za gratulacie k pipikovi. :wink:
16. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, to pocasko je na prd....
16. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved .... sa neda prechadzat s kocikom ... ale aj tak - vymysli, kde by sa dalo zaparkovat na caj , co ty na to?
my chceme ist tento tyzden na Nestydu ... pojdem kupit listky.
16. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som zase marod, tak som vely vikend lezala..
gratulujem k pipiiiikom, super, ze sa to pomaly vyrovnava. este kubko prida chlapceka, vsak? :grinning:
aj tu je pocko hrozne..aj tak nemozem ist von, ale aspon na terasku som mohla dat lili, keby nesnezilo.
svetlus, ked nas citas, tak dakujem za prianie na valentinka..aj tebe vsetko najjjj.
16. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, niekam do mesta. kupte si listky a podla toho sa dohodneme. Bez malej nemozem vo stvrtok, vtedy mm robieva do vecera. Mohli by sme sa stretnut v stredu, ak bude pekne zoberem aj malu a ak nie pojdme same :slight_smile:
16. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikius sup sup sa vypotit na cudzom tele :slight_smile: :grinning:
16. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeee aj ja blahozelam k pipikom.... ale hlavne vela zdravicka zelam

trpezlivka no pipikovi by sa manzelicek velmi potesil, ale ked nebude, nevadi, zas usetrime na vybavicke a hrackach chi chi, takze mna potesi aj futbalova jedenastka, len nech je zdrava :grinning: a skoro sa uzdrav
16. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak nas Misko sa vcera postaral o zabavu, zase sa mu zasekon ten pruh, manzela som s nim poslala na pohotovost, klasika, zase sa mu to po ceste uvolnila, ale uz nam dal termin operacie, 11.3, len teraz kasle a sopli tak ho musime dovtedy dat do normalu...a pred tym absolvovat vysetrenia a pod...tesim sa.
zajtra idem na kontrolu, som zveava na nasho maleho.teda malu :grinning:
16. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja blahozelam k dobrym vysledkom :wink:
emily, uz aby to mal zoperovane, nech sa nemusi trapit, chudacik malunky.
stanka, tusim v stredu su lacnejsie listky, ale spred kina budem volat drahemu, ci ma isto v to poobedie volno ... ze 16:30 alebo po 20tej... tak radsej skorej.
16. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
Emily, ty by si si zaslúžila nejakú cenu, kokso, tri deti, škola, tehotenstvo.....klobúk dole... :wink:
hlavne že už máte termín operácie, budem vtedy na malého myslieť.... :wink:

my stále marodujeme, a to som si už trikrát medzitým dohodla termín na skúšanie svadobných šiat!!!! celých 30 rokov na to čakám a teraz toto, choroba hnusnáááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucim, my sme boli na Nestydu...bola som mierne sklamaná, takmer všetky dobré hlášky boli v upútavke, takže ma tento film ničíííííííííím neprekvapil.... :unamused:
16. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30 rokov na to cakas? to uz ked si sa narodila si chcela svadbu? :grinning: :grinning: musim sa opytat Lindusky ci sa aj ona chce vydavat :grinning:
kedy mate termin?

my sme dnes neboli vonku,tak som si konecne pozehlila,kym spi a este by mi trebalo aj hlavu umyt,ale zach uz budeme papat
16. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde je bershka? hadam uz neporodila :fearful:
16. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci opýtaj sa, čo ti malá odpovie.... :grinning: :grinning:
termín máme zatial na 19.9.... ale až zajtra uvidíme, či to nezmeníme, kvôli miestnosti..... :angry:
16. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny datum :dizzy_face: :dizzy_face: 9 je super cislo :wink:
nechceli ste to "zbuchat" na valentina? tento rok to pekne vyslo na sobotu :slight_smile:

si aj na moja svadba? pozrela by som si satocky co chces
kolko budete mat ludi?
16. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, len ten dátum chcú asi všetky nevesty.....tak ho asi zmeníme.....
na Velkú noc ideme na dovolenku, takže dovtedy by sme chceli vačšinu stihnúť zabezpečiť, aby sme to potom mali v klude.....
na MS som, ale ešte tam nemám šaty, ale určite budú z Nicole, tak ich tam potom hodím, alebo ti aspon pošlem link, či mi ich odsúhlasíš..... :grinning:
ludí budeme mať cca 50, ale chceme mať cirkevný obrad vonku, s čím je trošku problém..... :angry:
16. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte
16. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som zavitala na vase forum, tak dufam nevadi :slight_smile:

akurat pozeram, ze Emily caka svoje 4 babo? No tak to mas moj velikyyyyyyyyyy obdiv. To je sen mojho manzela, mat tolko deti a uz tu otravuje, kedy bude druhe.
Ja by som sa aj dala nahovorit, ale malinky je este kojeny a nechcela by som ho odstavovat koli tehotenstvu. Viem, ze je mozne kojit aj pocas prvych mesiacov, ale pri vyske 172 cm mam 48 kil teraz :cry:
16. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
16. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile:
16. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
bersiiiiiiiik, este si 2v 1 ??? :grinning:
16. feb 2009 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate na berscgika niekto cislo?
16. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam, napisala som jej :wink:
16. feb 2009 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
dnes vecer sa tu zdravi? :wink:
nemam cislo na bershik ale smsknite ju niekto, pliiiiz.
stanka, tak na nestydu ideme v stredu o 16:30, lebo mali program len do stredy a zajtra drahy nemoze a ked uz som tam bola, tak som tie listky kupila. ostatne dni som freeeee.
16. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpisala?
16. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok