Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
15. feb 2009

nasa spi v kociku i 5 hodin ale ked je takto hnusne tak asi nic.Neviem ako to spravim lebo musim ist na socialku koli rodicaku a nemam auto

stankatt
15. feb 2009

ahojte, bersh sa neohlasila?
Babenky gratulujem k chlapcekom, samy junaci 🙂 🙂 🙂 🙂
S tymi tehulkami sa to pekne rozbieha 🙂 🙂 🙂
Bius, teba som daaaavno nestretla

petruci6
16. feb 2009

zasa prva?kde sa flakate? 😀

stankatt
16. feb 2009

cafte, nejak to tu zanedbavame. 😉

kubko
16. feb 2009

Ahojte babulky, dufam, ze ste mali krasneho valentinka a ze ste si ho s drobcekmi aj ocinkami uzili, dufam, ze sa to tu bude dalej rozrastat chi chi.....

stankatt
16. feb 2009

Ajoj kubko, valentin bol jak ma byt 🙂

lucim
16. feb 2009

ahojteeee, nas misko-matej alebo ako sa bude volat veeelmi pekne dakuje za gratulacie k pipikovi. 😉

stankatt
16. feb 2009

ahoj luci, to pocasko je na prd....

lucim
16. feb 2009

no ved .... sa neda prechadzat s kocikom ... ale aj tak - vymysli, kde by sa dalo zaparkovat na caj , co ty na to?
my chceme ist tento tyzden na Nestydu ... pojdem kupit listky.

trpezliva
16. feb 2009

ahojte, ja som zase marod, tak som vely vikend lezala..
gratulujem k pipiiiikom, super, ze sa to pomaly vyrovnava. este kubko prida chlapceka, vsak? 😀
aj tu je pocko hrozne..aj tak nemozem ist von, ale aspon na terasku som mohla dat lili, keby nesnezilo.
svetlus, ked nas citas, tak dakujem za prianie na valentinka..aj tebe vsetko najjjj.

stankatt
16. feb 2009

luci, niekam do mesta. kupte si listky a podla toho sa dohodneme. Bez malej nemozem vo stvrtok, vtedy mm robieva do vecera. Mohli by sme sa stretnut v stredu, ak bude pekne zoberem aj malu a ak nie pojdme same 🙂

stankatt
16. feb 2009

Kikius sup sup sa vypotit na cudzom tele 🙂 😀

kubko
16. feb 2009

Jeeee aj ja blahozelam k pipikom.... ale hlavne vela zdravicka zelam

trpezlivka no pipikovi by sa manzelicek velmi potesil, ale ked nebude, nevadi, zas usetrime na vybavicke a hrackach chi chi, takze mna potesi aj futbalova jedenastka, len nech je zdrava 😀 a skoro sa uzdrav

emily3
16. feb 2009

Ahojte
tak nas Misko sa vcera postaral o zabavu, zase sa mu zasekon ten pruh, manzela som s nim poslala na pohotovost, klasika, zase sa mu to po ceste uvolnila, ale uz nam dal termin operacie, 11.3, len teraz kasle a sopli tak ho musime dovtedy dat do normalu...a pred tym absolvovat vysetrenia a pod...tesim sa.
zajtra idem na kontrolu, som zveava na nasho maleho.teda malu 😀

lucim
16. feb 2009

aj ja blahozelam k dobrym vysledkom 😉
emily, uz aby to mal zoperovane, nech sa nemusi trapit, chudacik malunky.
stanka, tusim v stredu su lacnejsie listky, ale spred kina budem volat drahemu, ci ma isto v to poobedie volno ... ze 16:30 alebo po 20tej... tak radsej skorej.

habibi78
16. feb 2009

ahojte babule.
Emily, ty by si si zaslúžila nejakú cenu, kokso, tri deti, škola, tehotenstvo.....klobúk dole... 😉
hlavne že už máte termín operácie, budem vtedy na malého myslieť.... 😉

my stále marodujeme, a to som si už trikrát medzitým dohodla termín na skúšanie svadobných šiat!!!! celých 30 rokov na to čakám a teraz toto, choroba hnusnáááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

Lucim, my sme boli na Nestydu...bola som mierne sklamaná, takmer všetky dobré hlášky boli v upútavke, takže ma tento film ničíííííííííím neprekvapil.... 😒

petruci6
16. feb 2009

30 rokov na to cakas? to uz ked si sa narodila si chcela svadbu? 😀 😀 musim sa opytat Lindusky ci sa aj ona chce vydavat 😀
kedy mate termin?

my sme dnes neboli vonku,tak som si konecne pozehlila,kym spi a este by mi trebalo aj hlavu umyt,ale zach uz budeme papat

petruci6
16. feb 2009

baby kde je bershka? hadam uz neporodila 😨

habibi78
16. feb 2009

petruci opýtaj sa, čo ti malá odpovie.... 😀 😀
termín máme zatial na 19.9.... ale až zajtra uvidíme, či to nezmeníme, kvôli miestnosti..... 😠

petruci6
16. feb 2009

pekny datum 😵 😵 9 je super cislo 😉
nechceli ste to "zbuchat" na valentina? tento rok to pekne vyslo na sobotu 🙂

si aj na moja svadba? pozrela by som si satocky co chces
kolko budete mat ludi?

habibi78
16. feb 2009

no, len ten dátum chcú asi všetky nevesty.....tak ho asi zmeníme.....
na Velkú noc ideme na dovolenku, takže dovtedy by sme chceli vačšinu stihnúť zabezpečiť, aby sme to potom mali v klude.....
na MS som, ale ešte tam nemám šaty, ale určite budú z Nicole, tak ich tam potom hodím, alebo ti aspon pošlem link, či mi ich odsúhlasíš..... 😀
ludí budeme mať cca 50, ale chceme mať cirkevný obrad vonku, s čím je trošku problém..... 😠

bianca
16. feb 2009

hojte

ellit
16. feb 2009

ahojte, tak som zavitala na vase forum, tak dufam nevadi 🙂

akurat pozeram, ze Emily caka svoje 4 babo? No tak to mas moj velikyyyyyyyyyy obdiv. To je sen mojho manzela, mat tolko deti a uz tu otravuje, kedy bude druhe.
Ja by som sa aj dala nahovorit, ale malinky je este kojeny a nechcela by som ho odstavovat koli tehotenstvu. Viem, ze je mozne kojit aj pocas prvych mesiacov, ale pri vyske 172 cm mam 48 kil teraz 😢

stankatt
16. feb 2009

Ahojte

loss
16. feb 2009

ajojte 🙂

lolka
16. feb 2009

ahojte 😉
bersiiiiiiiik, este si 2v 1 ??? 😀

bianca
16. feb 2009

nemate na berscgika niekto cislo?

lolka
16. feb 2009

ja mam, napisala som jej 😉

lucim
16. feb 2009

ahojte 😉
dnes vecer sa tu zdravi? 😉
nemam cislo na bershik ale smsknite ju niekto, pliiiiz.
stanka, tak na nestydu ideme v stredu o 16:30, lebo mali program len do stredy a zajtra drahy nemoze a ked uz som tam bola, tak som tie listky kupila. ostatne dni som freeeee.

lucim
16. feb 2009

odpisala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre