• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
stani a varis kazdy den alebo davas do chladnicky?Ja som zvedava co bude robit ked jej dam sladke.uz teraz mi pri cokolade skace do usmevu
18. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no neviem male tusim je to nekoro. :unamused: idealne je 18 -26 tt
18. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bius davam do chladnicky aj mrazaku :slight_smile: Inak ked nas vidi papat tak mlaskoce jedna radost, dam ovocie a partizan.... jej lyzicku nedas do pusy :grinning:
18. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala vstava tak idem... cao
18. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka nie je, mne robil 3d v 31tt a vsetko pekne videli
18. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom pojdem ked je dobre vidiet nasho chustika ale v noci ma nazlostil som si nevedela najst polohu v kuse bol tam kde ja som si lahla :grinning: tak som dnes nervna nevyspata bud svokra chrape, alebo moj martin a aj maly kope celu noc
18. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani no lebo ja som uvarila a uvazujem ci to mozem dat malej aj na treti den.Asi skusim ten mrazak aby som nemusal varit v piatok pol zemiaku

zuzi uz len 10 tt a potom to vypukne.Az potom to bude maras :grinning:
18. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tesim popravde by som najradcej ten cas prespala :grinning:
18. feb 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi verim.Ja som stale zjednavala s Bohom :grinning:
18. feb 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate skusenosti s kastraciu psa? ideme dat emila vykastrovat...asap..teda as soon as possible. :zipper_mouth:
18. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja svagrina dala svojho psa vykastrovat ale trtka aj tak vsetko a kazdu rit aj mackovsku oblizuje je ako teply :grinning:
18. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, no baby ja vá ale flákam, čo máte nového a ako sa máte tehulky a mamulky :wink:
18. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby... no mne dnes konečne lekárka dala antibiotiká, po takmer 2 týždnoch trápenia sa.... :angry:
inak, Sofii ide siedmy zub, tak sa teším, to už bude hrýzť všetko okolo..... :grinning:
zuzu, 3D v 30 tt..... to tam bude bábo narvanééééééééééééééééééé...... ale chod, uvidíš alebo nie.... :grinning:
18. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, baby, ktora z vas otehotnela hned po kyrete?? napiste babam do temy kyretaz, potrebuju povzbudit. :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pamatate si baby na klementinu??? ma dvojtyzdnovu Zofiu. :slight_smile:
a kde ste vsetky?
18. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikus bludim po konovi... inak kolko je tu smutnych osudov.... by jeden neveril... :frowning2:
18. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka ja som vcera revala nad jednou temou ako kon
18. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
par krat som si aj ja poplakala.
18. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooo :slight_smile:
zuzka ty uz 30tt? fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha, super, uz len chvilku ... :slight_smile:
ja som dnes v polcase, jup. :grinning:
habibi a zaberaju atb? uz je ti lepsie?
petruci ako malinka, uz to zmizlo?
stanka, ako bolo u vasich? :wink:
bershka no co jeeeeee????
biani kuk. :sunglasses:
trpezlivka emilko to ako znasa? uz je kastrovany? ja mam len sterilizovanu macku.
19. feb 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, deckaaaaa, ja mam dnes oslavny den, som presne v polcase, 20+0 tt, hurrraaaaaa :grinning:
19. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko

lucim tak super ze uz si v polovicke
19. feb 2009 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ahooooj, ja som s toho nejaka tesiva . ako sa mate? ako sa ma Adamko? co uz viete?
19. feb 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... Lucim bolo fajn
Mala ma dnes 38,5 teplotu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: teraz spinka, uvidim potom. Nic jej ine neni, iba ta teplota. Asi zubky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Malinka moja....
19. feb 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spinkala 10min, chuda moje. Asi to budu tie zubky. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: To bude den.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo, zase tu je mrtvo..asi sa vsetky venujete ratolestiam..mala by som si brat priklad. ale lili konecne spi na teraske, tak ja mam oddych. vyvencila som zatial emila /aj s vysielackou keby daco/.
stanka, neviem ci zo zubou byva taka vysoka teplota..my mavame max.37.8.
19. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim mame sa super, Adamko sa vie pretacat a uz sa dviha do sedu a co nevidiet budeme mat spodny zubok, uz ho citit ked mu prejdem po dasienku, ale este nie je prerezany
19. feb 2009 o 16:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
lucim gratulujem k polcasu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz jej to mizne,ale trosku este ma na hlavicke

dnes sme boli na merani uska uz po 2x a zasa jej ho nevedeli namerat :frowning2: este o mesiac to skusia znovu a potom sa uz musime objednat do BA
19. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru a na co chodite merat uska?
19. feb 2009 o 17:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý deň. hlásim sa ešte ako kotná hrošica.... :frowning2: a ani nevypadáme, že by sme chceli ísť von v najbližších dňoch.... :pensive: :pensive: :pensive:
19. feb 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok