• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
tak Monika uz 2x spinka atu nikto neni?
26. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. ako sa vam dari? my uz mame druhy zubok. sa musime pochvalit. a vcera sme boli na cviceni. bola celkom sranda. lebo martinke to vcera rozpraavalo. :wink: a usmievala sa na cvicitelku. :grinning:
26. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojtem ako sa v=am darí???? nám lezú stoličky, dolné dvojky nikde a stoličky vonku, mame to nejak naopak :grinning:
loniček gratulujeme aj k cvičeniu a aj k zubkom
26. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tu zas nikto
26. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my zubky nemame :slight_smile: aspon sa nam nepokazia :grinning:
26. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prídu prídu ale kaziť sa hádma nebudú, a ako sa máte?
26. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky takze mame dalsiu mamicku.
26. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spinkame :sunglasses:
26. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak to sa to tu zacalo rychlo s druhymi babatkami, planuje este niekto druhe?
26. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Ema koho teraz myslíš??? Kubíka?Lante? Emily? Vilkakatku? žeby eŠTE niekto?
26. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj stankatt dockate sa zubkov. my zase este nelozime a este sa neotacame z chrbatika na brusko. :grinning:
26. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja este viem o Tucniacikovi, neviem, ci si ju pamatate.
Inak co ste vcera tu pisali o tej malinkej co zomrela, celu noc som nemohla koli tomu spat. Co sa jej vlastne stalo?
26. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej Tučniačik je tehu?????? idem jej hneď npaísť IP.
emma a vy plánujete?
26. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial len planujeme, ked ano, tak okolo leta, lebo chcem aby sa druhe babo narodilo v lete. Ale zatial som rada, ze konecne po skoro roku mam MS, mala som totizto pichnutu antikonc. depo a stratila sa mi MS. Tak uvidime. Lenze teraz je Eliza taka mrzuta, cele noci nespime, takze ked to takto pojde, tento rok este nebudeme robit druhe babo a co vy?
26. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja by som možno aj túžila, teda srdiečko sa zachveje keď vidím ako to tu pribúda, ale keď si zrátam 2 a 2 tak asi nejbližšich 5 rokov, teda ak sa nešuchne, asi nie
26. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to, ono je to krasne mat druhe babatko, len tie 2 a 2 su tiez tam...
Inak co Emka, chodite uz? Zubky vas trapia? Ako spite?
26. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my zatial neplanujeme. este si chcem uzit poriadne martinku. tak rozdiel by som chcela do 3 rokov.
26. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si ani neviem predstavit, ako by Eliza zvladala nove babo v rodine, kedze ja som s nou cele dni sama, je namna strasne naviazana....
26. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Ema behá ako ďabel už od Vianoc, stále ju naháňam. a vonku namiesto sedenia v kočiku si ho chce tlačiť. Inak je to veľmi dobré dieťa. spí tak 8až 9 hodín v kuśe, takže ide spať o nejakej siedmej, dlhšie nevydrži a budí sa až okolo 4:00 v noci . vypije flašu mlieka a spi do pol siedmej. Zubky, no dole mame len jednotky a hore mame už 6 a tlačia sa núam vśetky 4 stoličky ale ani neviem, prvé zuby sme si odskákali, bola veľmi mrzutá a aj ju preháňalo a aj teplotovala aôe teraz ani neviem Že rastú. a vy ako????
26. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cem tak za 3roky druheeeeeeeeee. ale ked v noci vstavam k malej, tak jej slubujem, ze bude jedinacik :grinning:
26. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no druhé sa neplánuje ale keď sa nám šuchne tak sa potešim, chýba mi bruško a aj pohyby veľmi :sweat_smile:
26. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus to aj mne chyba...
26. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No s nami je to dost tazke, mame vonku len 4 zuby a teraz nam idu dalsie, ale nespavame cele noci...mozno je aj chyba, ze som ju naucila bravat do mojej postele a teraz sa pravidelne bude o 23.00 a uz nechce ostat vo svojej postielke. Asi tak kazde 2 hodiny sa zobudza ked jej vypadne dudel....niekedy chuda tak place, ze ju nemozem ani utisit...., mava velke hnacky, zaparenu ritku atd.....
26. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej stanka nie som jediný šialenec
26. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to mate naozaj zlé Emimi, no tak toto ti nezávidím. Emka to mala tiež ale len pri prvých 6 zuboch, teraz ani neviem, už si asi zvykla :fearful:
a už chodíte?
26. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz behame , prve kroky spravila ked mala presne 11 mesiacov, je to tam na youtube, akurat sme mali stastie, ze som mala kameru pri ruke
26. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podarená a pozerám aj ĎalŠie
26. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej akurát to pozerám je podarená
koľko áte kilou???? mi asi tak 13 hmmm :wink:
26. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mam tu teraz maminu, takze si poriadne oddychnem, ale ked odide, dame Elizinu postel do jej izby a zacnem ju ucit spavat samu...Vy mate este Emku u vas?
26. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok