Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
25. feb 2009

nie nie Bebkou a HA čkovou pre istotu... tú kúpiš len v lekárni aj ked je trošku drahšia, chcela som HA čkovú, keď bola taka malinká...

loss
25. feb 2009

boze strasne aj ja som nesmierne stastna ze mam krasnu a zdravu Nellynusku tiez ju uspavam na rukach v kociku sa vozit nechce a aj pri papani nie je ukazkove babo ale mne to nevadi je len moja a je zdrava
velmi ma mrzi ze sa stavaju taketo strasne veci ☹

mm1
25. feb 2009

ahoj lossíček... 🙂

smejko1
25. feb 2009

magduska - aj my blahozelame......... chybaju nam tvoje receptiky 😉

lossik - aj vam blahozelame

habibi78
25. feb 2009

ja som si tie videá včera pozrela, je na nich krásne veselé dievčatko, nič tragické..... ale ked si uvedomíte súvislosti.....je to strašné......čítala som celý ten príbeh, do piatej rána som nemohla spať...... v takýchto prípadoch si človek zrovná svoje priority, do rána som objímala s plačom Sofiu..... ja sa tu stresujem kvôli tomu že má Sofi ekzém..... kiežby maminka tej malej riešila len takýto problém..... každý den sa dejú príšerne tragické veci aj malým deťom, preto si o to viac musíme vážiť to, že máme zdravé dieťa..... mne to včera dalo velmi vela, už sa nenervujem kvôli maličkostiam..... 😔 😔 😔 😔

smejko1
25. feb 2009

my nebalime na siroko - a aj tak mame 74 😀

ale vcera muz kupil v nemecku 74-80 vlkost a je to o 10 cm vacsie.......... takze slovenske cislovanie no o nicom

cucuska
autor
25. feb 2009

ahojte aká je téma???

stankatt
25. feb 2009

ajojte, gratulacie oslavencom 🙂

zuzkaprofant
25. feb 2009

smejko co myslis maly by sa ti zmestil aj do nemeckeho cislovania 68 😀 😀 bo ja mam traumu ja som nakupila kopu oblecka 62-68 v hundm a ked tak citam tak to mozem vyhodit 😠

nevolali ste beske ako sa ma

stankatt
25. feb 2009

zuzi neboj, najmensie cislo je 56 a to mala mala skoro cely mesiac... a teraz vyzera na 9 mesiacov, jaka je velka...

zuzkaprofant
25. feb 2009

ta som zvedava bo ja som mala nakupnu horucku s martinom a sme nakupili vela veci a teraz sa tu stresujem ze to bude male ale co uz

co ste papali ja som si robila slahacku s piskotami a malin. kompotikom

stankatt
25. feb 2009

ja som upiekla vyyyyyyyyyyborny kolac. tak dieta sa zasa odklada..... dnes je popolcova streda.... ziadne masko 😉

trpezliva
25. feb 2009

ahojte
magduska natalke vsetko najlepsie k prvemu rociku!!!! idem kuknut aj ja tu tortu, tiez som rozmyslala, ze co jej napeciem na narodky..alebo skor objednam 😝 . ta jablkova znie super, spravim ju bez cukru a bude. 😅
este posledne k tomu videu, ze najhorsie na tom je, ze sa to moze stat kazdemu....jeden den mate vesele babo a druhy den.... 😔 a este k tomu ta malicka strasne trpela...boze, hrozne.... 😔
no a na veselsiu notu, idem akurat z auparku a maju tam kraasne bundicky Zara za 300 SK namiesto 1500 SK, tak sme kupili hned dve..aj na buduci rok. take s kapucou, s drevenym zapinanim..neviem opisat, ale krasne. aj ja by som taku chcela. 🙂
coze? popolcova streda? ja som si dala v Auparku KFC kura... 😝

loss
25. feb 2009

no k tym velkostiam my nosime 74 az 80 🙂
zuzka jej 31tt uz uz sa to krati 😉

stankatt
25. feb 2009

Kikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tedaaaaaaaaaaaa
hod foto bundicky a bude ti odpustene to masko 😀

zuzkaprofant
25. feb 2009

no krati sa mi to o chvilu ja budem rodit 😀 😀

trpezliva
25. feb 2009

stanka, no dobre..tak ked vravis..
inac co je so svetluskou?? kto ma info? volala mi ale potom uz nedvihala telefon..svetluskaaaa....ozvi saaaa...daj o sebe znamenie...

habibi78
25. feb 2009

trpezlivka, len čo sa malá zobudí, odchod do Zary..... 😀
ja musím malej nakúpiť aj nové letné oblečko,plaky, topánočky,všetkooooooooooooo.... o chvílu ideme dovolenkovať, musí byť parádnica..... 😀

trpezliva
25. feb 2009

tribit, akurat davam dve fotky bundicky...ta siva je velkost na 2roky..na modra je 12-18mesiacov, dufam, ze nam na jesen bude..vam by bola asi teraz. je taka hrubsia. maju ich tam uplne vzadu...tie mensie velkosti vlavo a tie vacsie na inej stene vlavo pri trickach.

stankatt
25. feb 2009

jej su krasne 🙂 Lili bude ale fesandaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

trpezliva
25. feb 2009

tak som pridala aj nieco navyse, ked uz som mala fotak pri sebe.
ze su pekne tie kabaty, skoda, ze nemali vacsie...

evitkamalicka
25. feb 2009

my nosime velkost 74 ale onedlho uz prejdeme na 80

smejko1
25. feb 2009

zuzi neboj....... vsetky velkosti vynosis a co ti bude chybat mato rychlo skoi kupit 😉

zuzkaprofant
25. feb 2009

no hej to sa dokupi len aby sa to vsetko vynosilo 😀 😀

ja som si dala dnes hranolecky na obed tak sa mi nechcelo varit a do teraz som spinkala tak tvrdo ze mam cele brusko otlacene od deky 😀 😀

chymenitta33
25. feb 2009

Ahojte kočenky🙂)

Strašne dlho som tu nebola sem tam Vás prečítkam ale nemám ani moc kedy cez deň tuki musm malého pocháblika striehnuť, lebo stále niečo vymyšla, s mužom sa smejeme že jemu s očiek nič dobré nejde🙂
Bol choručký tri týždne teraz má nanič krvičku vela leukocytov, uvidím☹(

Ja som včera ruku dorezala no darí sa nám🙂 😝 😖

evitkamalička--ako kuki pas, tak malinký ma č mesiačiky!a ty mu dávaš už 74 a budeš 80 to ja dávam 80 86 a to bude mať rok, je tiež taký vdačný stravník ako môj???🙂)

evitkamalicka
25. feb 2009

chymenita ahojky...no papka rad, ale je aj dost dlhy

petruci6
26. feb 2009

bre ranko,

co je s bershkou? kedy pojde domov?

my mame dnes druhu poradnu,som zvedava kolko vazime,uz je tazka,aj svaly sa mi zvacsili 😀

stankatt
26. feb 2009

bre rano 🙂
Petru asi zajtra... budeme je tu cakat 🙂 🙂 🙂

petruci6
26. feb 2009

tesim ako bude "nadavat" na cely personal 😀

stankatt
26. feb 2009

aby sme neboli prekvapene 😉 ved mala zazmluvnenu dokynu a epi... co viac si mozes priat.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre