Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
26. feb 2009

tak Monika uz 2x spinka atu nikto neni?

sloniiicek
26. feb 2009

ahojte kocky. ako sa vam dari? my uz mame druhy zubok. sa musime pochvalit. a vcera sme boli na cviceni. bola celkom sranda. lebo martinke to vcera rozpraavalo. 😉 a usmievala sa na cvicitelku. 😀

cucuska
autor
26. feb 2009

ahojtem ako sa v=am darí???? nám lezú stoličky, dolné dvojky nikde a stoličky vonku, mame to nejak naopak 😀
loniček gratulujeme aj k cvičeniu a aj k zubkom

cucuska
autor
26. feb 2009

a tu zas nikto

stankatt
26. feb 2009

a my zubky nemame 🙂 aspon sa nam nepokazia 😀

cucuska
autor
26. feb 2009

prídu prídu ale kaziť sa hádma nebudú, a ako sa máte?

emmaelzer
26. feb 2009

ahojte kocky takze mame dalsiu mamicku.

stankatt
26. feb 2009

my spinkame 😎

emmaelzer
26. feb 2009

Inak to sa to tu zacalo rychlo s druhymi babatkami, planuje este niekto druhe?

cucuska
autor
26. feb 2009

ahoj Ema koho teraz myslíš??? Kubíka?Lante? Emily? Vilkakatku? žeby eŠTE niekto?

sloniiicek
26. feb 2009

neboj stankatt dockate sa zubkov. my zase este nelozime a este sa neotacame z chrbatika na brusko. 😀

emmaelzer
26. feb 2009

No ja este viem o Tucniacikovi, neviem, ci si ju pamatate.
Inak co ste vcera tu pisali o tej malinkej co zomrela, celu noc som nemohla koli tomu spat. Co sa jej vlastne stalo?

cucuska
autor
26. feb 2009

jeeej Tučniačik je tehu?????? idem jej hneď npaísť IP.
emma a vy plánujete?

emmaelzer
26. feb 2009

zatial len planujeme, ked ano, tak okolo leta, lebo chcem aby sa druhe babo narodilo v lete. Ale zatial som rada, ze konecne po skoro roku mam MS, mala som totizto pichnutu antikonc. depo a stratila sa mi MS. Tak uvidime. Lenze teraz je Eliza taka mrzuta, cele noci nespime, takze ked to takto pojde, tento rok este nebudeme robit druhe babo a co vy?

cucuska
autor
26. feb 2009

no ja by som možno aj túžila, teda srdiečko sa zachveje keď vidím ako to tu pribúda, ale keď si zrátam 2 a 2 tak asi nejbližšich 5 rokov, teda ak sa nešuchne, asi nie

emmaelzer
26. feb 2009

Ved to, ono je to krasne mat druhe babatko, len tie 2 a 2 su tiez tam...
Inak co Emka, chodite uz? Zubky vas trapia? Ako spite?

sloniiicek
26. feb 2009

tak my zatial neplanujeme. este si chcem uzit poriadne martinku. tak rozdiel by som chcela do 3 rokov.

emmaelzer
26. feb 2009

No ja si ani neviem predstavit, ako by Eliza zvladala nove babo v rodine, kedze ja som s nou cele dni sama, je namna strasne naviazana....

cucuska
autor
26. feb 2009

No Ema behá ako ďabel už od Vianoc, stále ju naháňam. a vonku namiesto sedenia v kočiku si ho chce tlačiť. Inak je to veľmi dobré dieťa. spí tak 8až 9 hodín v kuśe, takže ide spať o nejakej siedmej, dlhšie nevydrži a budí sa až okolo 4:00 v noci . vypije flašu mlieka a spi do pol siedmej. Zubky, no dole mame len jednotky a hore mame už 6 a tlačia sa núam vśetky 4 stoličky ale ani neviem, prvé zuby sme si odskákali, bola veľmi mrzutá a aj ju preháňalo a aj teplotovala aôe teraz ani neviem Že rastú. a vy ako????

stankatt
26. feb 2009

ja cem tak za 3roky druheeeeeeeeee. ale ked v noci vstavam k malej, tak jej slubujem, ze bude jedinacik 😀

cucuska
autor
26. feb 2009

no druhé sa neplánuje ale keď sa nám šuchne tak sa potešim, chýba mi bruško a aj pohyby veľmi 😅

stankatt
26. feb 2009

cucus to aj mne chyba...

emmaelzer
26. feb 2009

No s nami je to dost tazke, mame vonku len 4 zuby a teraz nam idu dalsie, ale nespavame cele noci...mozno je aj chyba, ze som ju naucila bravat do mojej postele a teraz sa pravidelne bude o 23.00 a uz nechce ostat vo svojej postielke. Asi tak kazde 2 hodiny sa zobudza ked jej vypadne dudel....niekedy chuda tak place, ze ju nemozem ani utisit...., mava velke hnacky, zaparenu ritku atd.....

cucuska
autor
26. feb 2009

jeej stanka nie som jediný šialenec

emmaelzer
26. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=3_QCj7LqYNw

kuk sem, Eliza je velka brusna tanecnicka

cucuska
autor
26. feb 2009

tak to mate naozaj zlé Emimi, no tak toto ti nezávidím. Emka to mala tiež ale len pri prvých 6 zuboch, teraz ani neviem, už si asi zvykla 😨
a už chodíte?

emmaelzer
26. feb 2009

no my uz behame , prve kroky spravila ked mala presne 11 mesiacov, je to tam na youtube, akurat sme mali stastie, ze som mala kameru pri ruke

cucuska
autor
26. feb 2009

podarená a pozerám aj ĎalŠie

cucuska
autor
26. feb 2009

hej akurát to pozerám je podarená
koľko áte kilou???? mi asi tak 13 hmmm 😉

emmaelzer
26. feb 2009

inak mam tu teraz maminu, takze si poriadne oddychnem, ale ked odide, dame Elizinu postel do jej izby a zacnem ju ucit spavat samu...Vy mate este Emku u vas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre