• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
to si nemala vela ja ocakam do 20kg ze priberem, inac take velke cecky som nemala asi nikdy :grinning: :grinning: len keby ma tak nesvrbeli ale inac to je take pekne len uz keby zacalo kopkat :grinning: :grinning:

dnes u nas bol kominar naposledy bol este v starom bytiku a som si priala jedno velke zelanie a splnilo sa mi to a dnes zase bol a dal mi pre stastie kalendarik tak som hned gombik hladala :grinning: :grinning: a priala som si dalsie 2 :grinning:
13. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi telo si uklada zasoby,aby si malinke malo z coho brat vyzivu,ja mam uz teraz +14kg a na zac som priberala tak 3kg za mesiac a jedla som len ovocie a zeleninu,co mi ine nechutilo
13. nov 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :slight_smile:
13. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to je normalne :grinning: :grinning: mne led do bruska islo a do prs tak je dake kg :grinning: :grinning: idem na kontolu o tyzden tak uvidime co doky povie ale snad je vsetko oki :wink:
13. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi urcite je vsetko ok.Presne viem ako sa citis
13. nov 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsie 2 deticky si si priala? :sweat_smile:
13. nov 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprezradim az ked sa splnia :grinning:
13. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi presne tak
13. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes za typ vy podla toho sa aj riadite ?
13. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi do istej mieri hej.Este som ju nestihla docitat.Neni cas
13. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :grinning:

mamicky vas sa opytam,kt ste museli prikrmovat,podla coho si mam vybrat mliecko pre malu?? je ich tolko na trhu a nieviem kt je naj - Hami, Nutrillon, Sunar, Beba,....
13. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si ju uz dam teraz na vanoce kupit ja mam casu dost :grinning:
13. nov 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru my sme boli s porodnice na bebe ale prechadzali sme na hami.Ty nebudes kojit?
13. nov 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco ste presli na Hami?

chcela by som kojit,ale ktovie dokedy a ci vobec bude mliecko,preto sa pytam
13. nov 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrtu do predu nekupuj.V kazdej lekarni su dostat

presli sme koli tomu ze mala grcala a hami je hustejsia.Poradila mi to kamoska
13. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to este nechcem kupovat,len ked to pride a budem musiet zbehnut rychlo do lekarne,tak aby som vedela co kupit :wink:
inak tu HAmi teraz dost reklamuju, mozno vyskusame to
13. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru mamka vravela ze hami co sa dava od narodenia sa neda moc na slovensku zohnat.Teda aspon u nas v meste ju nezohnala.
13. nov 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru co neplanujes kojit???
13. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v DM ju maju,vsetky tieto znacky
13. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby ja vam tak zvidim.Ja sa stale este pristihnem ako si hladkam brusko a mala na mna ciumi ci mi hrabe :grinning:
13. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca sa tes s malinkej mozes si ju vypusinkovat ja si len hladkam brusko ani neviem co tam babatko robi lebo necitim kopanceky :grinning:
13. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi sak pockaj.Ja som stale hovorila po 30tt ze nech je vonku ze ju chcem pusinkovat a teraz mi to chyba.Clovek zil 9 mesiacov s buskom a zrazu nic.Som sa po porode v noci budila na to ze necitim pohyby
13. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani nehovor ja si kazdy den meram objem bruska :grinning: :grinning: je to chore ale sa neviem vynadivat ako to kazdy den rastie nepochopitelne to je pre mna a ked som videla na ultrazvuku tak som revala mna uz u dokyho poznaju ja tam stale placem :grinning: :grinning: ked pre mna to je to velky zazrak
13. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este mam pred ocami Petra ako zostal na stolicke sediet po velkom ultrazvuku a nemohol sa ani pohnut
13. nov 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj plakal mi sme opbaja vysli taky vyplakany a placeme od vtedy kazdu kontrolu :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pockaj az uvidi prcka.Ked ma viezli zo salu tak si pamatam jedine a to stastie v jeho ociach
13. nov 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja placem teraz posl mesiac skoro stale a za vsetko,uz nech to skonciiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
ja chcem kocikovat a mojkat sa :slight_smile:
13. nov 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru neboj.Za chvilku.Ja so rodila v 38 tt :wink:
13. nov 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si viem predstzavit martin bude viacej plakat ako ja :grinning: :grinning: inac aj vy ste v kuse revali ja si neviem pomoct mne je stale do placu aj pri komedii
13. nov 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit,ze to prichadza kazdym dnom,brusko uz je dole,nevydrzim stat viac ako 5min,hned mi tvrdne brusko a musim si lahnut
13. nov 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok