• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
emily, pred nami je park, kde su altanky, tam sa da aj opekat a deti mozu pobehovat /skakat cez ohnisko:/, tak ked bude pekne pocko, mozme byt vonku a ked skarede tak u nas doma. sa tu vseetky zmestime. len potom co tu zostane ako po tornade..ale to nevadi, zvladnem to. sa tesim, este u nas nikdy nebolo tolko babatiek.
alebo mzome ist k plodnym tigrom....kto ma zaujem? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci, skoda, dufam, ze stretko budete mat o tyzden skor. ale kebyze ten datum viacerym nevyhovuje, tak mozme inokedy sa stretnut. hlavne aby tu bola aj smejko. :slight_smile:
emily, chod urcite letekcy do kosic! teraz su hrozne lacne letenky. kukni. od 12tej tusim kazdy den je happy hour na skyeurope;.
11. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to skusim a mozem letiet aj v 6mesiaci tehu? fuuu to je pre mna velka neznama

a kika tak mozme pri tebe, pripadne s polovickami, a opekacky maju nasi radi :wink: :grinning:
11. mar 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, jasneeeee.....to bude super, klobasku, slaninku si dame....mnaaam.a moze sa aj emil vybehat a dojest zbytky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na let sa neboj, budes to mat lepsie ako smradlavym vlakom neviem ako dlho cestovat.
11. mar 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby letecky sa da ist iba do 5mes
emily ja si myslim,ze svetluskyne prsty to neboli,aqle nieco ine tvojho muza :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru mne sa zda ze sa da ist az do 7m kamoska tak lieta z nemecka na sk a je vtakom istom mesaci ako ja :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to uz musi mat papier od gyndosa,ze je ok
11. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem ze od nej nic nechceli je pavda ze na nej ani nevidno ze je tehu :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci :grinning: :grinning: :grinning:
s tym lietadlom este uvidim ako sa budem citit, a mohla som sa to spytat dr. v pondelok som tam bola..no samo ze ked som tam nemam otazky a potom sa vynoria, ked je neskoro.
11. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v takom neskorsom stadiu si to uz nevezmu na zodpovednost,keby bol predcasny porod vo vzduchu
zistovala som,ked som chcela v lete na dovcu
11. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte stretko 30.5 beriem a moze byt aj na stanici :dizzy_face:
11. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde? :sweat_smile:
11. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 30teho, pisem si :slight_smile:
11. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mmna to zatial vyzera, ze by som mohla stihnut obe stretka :wink:
11. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte vospolok. dlho som tu nebola ale ja naozaj neviem kde mi hlava stojí :confounded: je toho naozaj veľa :sweat_smile:
11. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. koľko trvá popôrodná depka?? :frowning2:
11. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam, že by mala vymiznúť do 12. dňa po pôrode. ja som už 17. deň a hrmoce mi na plné obrátky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neviem koľko trvá ale u každého je to individuálne, ale už čoskoro ti prejde verim tomu. a prečo ti hrmoce???
11. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj cucuš, riešime bývanie už dva roky. nikam sme sa nehli, zrazu sme sa do toho pustili a ja mám výčitky svedomia. pocity, že maličkú nemám rada tak ako by som mala mať. takisto manžela... a jedno s druhým. som si myslela, že po pôrode budem plná nadšenia s malej, z novej situácie, ale hovno hovno zlatá rybka.... :pensive: :pensive: :pensive:
11. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus, stretko ? super, uz sa tesim. ale ja by som brala aj tie plodne tigreeeeeeee :grinning: :grinning:
u teba to bude fajn, mas vela miesta a mozno dovediem aj stvornohu kamosku pre emila :dizzy_face:

bershik, nedepkuj, pls. :slight_smile: ved Sarinka je zdravucka, papa mliecko, mas ludi okolo seba :dizzy_face:
11. mar 2009 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka: veď práve. mám ľudí okolo seba :grinning: :grinning: :grinning: až moc
11. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. ako? co to tu citam o stretavke? :wink:
11. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej lucim, ty si priblizne v takom termine ako ja. :slight_smile: ja som mala 6.7., mozno sa narodi, tak ako moja 14.7., bolo by to super, keby sme mali dalsieho kamosa v tomto termine. :slight_smile: inak uz mame presne o rok starsiu kamosku. :grinning:
11. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersch ja som som mala depku asi mesiac

inak dnes som nasla to co som chcela cele tehu kupit

http://www.chacha-hracky.cz/detail.php?zbozi=626412
11. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my tam toho 30. zatial nic nemame. :slight_smile: a toho 24. teiz vyhovuje
11. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca - neviem, ci tento pristroj si nekupovala aj smejko.
11. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, mam novinku od nedele uz sedime. sice len par sekund az minut. kym sa nezacneme tahat za hrackami. ale uz to dokaze sama. :grinning: jupiiiii. a vcera sme boli na klbikoch a este stale nemame vyvinute jadierka. :frowning2: ale doktor povedal, ze zatial je to ok. ostatne ma pekne vyvinute, len tie jadierka nam chybaju. a mame este prist na kontrolu. ale ze ju nemusim vobec obmedzovat.
11. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloni Matka ja sikulka. :dizzy_face:
11. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh,tak sa zbal a chod nachvilu k vasim,zmenis vzduch a mama ti s malou pomoze :wink:
12. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule. bershik, co je s tebou? neupadaj...
12. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka o 10:40 nam drze palce.Ideme pichat nausnice
12. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok