• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
petru, nasa nikdy nemala, takze neviem...
no to ti nezavidim, ze mas taku hyperaktivnu Lindusku. ale lekarka v poradni vravela, ze tiedeti su inteligentnejsie co menej spia, lebo ich vsetko zaujima a ucia sa nove veci, kym tie druhe spinkaju.. :wink:
6. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, stanka, to mas super. ja som tuto noc kojila tusim 6x..... :frowning2:
6. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inteligentnejsie? :slight_smile: to mne teraz velmi pomoze :grinning:
aj my sme papali asi 5x
6. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikus, to zato, ze vcera cez den vobec nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: spala az o 17tej... Monika neni kludna ani ked papa :grinning: furt sa mrvi, toci, spekuluje... mala hyposka :grinning:
6. apr 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj tvoja?

kika ked sa potvrdi tehu,tak budes musiet malu odstavit,nie?
6. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj baby.Dlho som sa sem nekukla ked je vonku tak pekne tak skoro 80% dna travime vonku u nasich.Strasne mi to bude chybat ked pojdeme nazad do CR
6. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napapame sa a hor sa von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamule takze sa ideme pochvalit maaaaame prvy zubok a chodime :wink:
6. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte potrebujem radu
ten hlien ma byt akej farby a ako casto a ako ste pocitopvali kontrakcie bo mne dako tvrdne brusko a boli ma a pride mi tak tazko a potom prejde to je ono
6. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky.

petru - ja som jej na to po kupani davala zasyp.

kika - som rada, ze si ok. ak ti bude dlho, tak zavolaj a zasa prideme, alebo pridite k nam. my si zaznacime do kalendara, :grinning:
6. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kika - martinka mi zaspala hned ako sme vysli von. a co lili?
6. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - ja som mala ten hlien hnedkasty. a kontrakcie najskor nepravidelne, dlhy casovy interval. pichalo ma v brusku. a mozno to budu uz kontrakcie. :grinning:
6. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik gratulujeme :slight_smile:
6. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co vam poviem asi to boli bo brusko prestalo bolet.......xii.xixi.........maly zistil asi ze sa oteplilo a chce ist asi vonku betarik nas :grinning:
6. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy :wink: , dnes sme sa stretli s Kikou,mala Lili je zlata, dam potom foto...az na to ze sme si velmi nepokecali, lebo Misko stale behal na smyklavku a kade tade, kym Lili pekne sedela v piesku a hrala sa. :wink: :grinning:
6. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy :slight_smile:
kikus, vsetko bude ok, uvidis :wink: ale keby bolo zle, rychlo utekaj a myslim, ze tie bolesti by si rozoznala :unamused:
Lili je rozkosna na fotkach a ani sa mi nezda, ze uz ma rocik :wink:

zuzi, uz to mas zapar, tak keby som sa tu neukazala, drz sa :wink:

lossik, selmicka zubata :grinning: uz vazne chodi ? teda, je sikulka :dizzy_face:

baby, vsetky mate zlate dedicky :slight_smile:
6. apr 2009 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som fotky s Lili , co sme boli na ihrisku, su tam rozkosni :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, su zlati, taki mali mudrlanti :grinning:
6. apr 2009 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Miso taky frajer a Lili dama ako sa patri :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ved sa treba pred slecnou v klobuciku ukazat :grinning:
6. apr 2009 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som fotky,aky su zlaty :slight_smile:
kika ty mas novy kocik? uz nemas ten jane?

zuzi no ako? este si kinderko???
7. apr 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jej zlatucki su :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute sojky, krasne svistiky.
kikus, pozerala som na malu. na tie fotky z malych lezunov. ukazovali to aj v TV a mysleli sme s Jozkom na vas, ci tam nie ste aj vy s malickou. ale nevideli sme vas.

emily, pekne fotky. misko a lili. misko aky obor proti lili :slight_smile:).
7. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som a prasknem ja chcem ist rodit o mesiac mam termin ale nevydrzim ved prasknem a puchnem zase brutal vazne najhosri je posledny mesaic maly ma ide roztrhnut ked sa mi tam prehadzuje a ja sa vycikat neviem ma vswetko boli :frowning2:
7. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vcera bolu super na ihrisku. chuda emily, jedno dieta na smyklavke, druhe na bycikli, tretie si skoro usta rozbilo na auticku, no a stvrte v brusku. ma co robit, aby stihala sledovat vsetky ratolesti.
lili sme posadili do piesku a vykukana svoj zadok nepohla ani za 20minut. sa jej tam velmi pacilo..tolko deticiek, piesok, formicky, lopatky...no len cumela dookola a nechala si kradnut hracky od ostatnych :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
zuzi, tebe sa tu uz veelmi rychlo blizi. a mozno budes aj prenasat. :wink: komu posles sms?
ahoj svetlus, na tych lezunoch bolo super. buduci rok startujeme uz medzi beziacimi :grinning: .
petru, mam novy kocik uz daavno, sestra mi ho priniesla z usa. ale je na figu...
7. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booozeeeee....dement....ze bycikli..jasne ze bicykli. :slight_smile:
7. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ake mate krasne tie rocne deticky........ a nevyzeraju zeby hladovali hihi...

uz sa aj ja tesim na pieskoviska...... ale aj sa bojim, som si citala co vsetko tam moze byt a moja paranoja je na svete

uzivam si nasich.... jojoj to je super, ked s damienkom niekto stale keca a dokonca si mozem aj pospinkat

kika - citala som, ze pri mimomat. su silne bolesti a krvacanie, takze by si to isto spoznala, ja si myslim, ze Ta len vystrasili a v brusku mas maleho bezca cmuk

aj ja pojdem na lezunov na buduci rok, strasne sa mi to pacilo a rovnako ako svetlus som na kiku myslela, lebo je taka akcna maminka :wink:
7. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: zadne prenasanie po velkej noci idem za dokym nech ma bere cisarskym , ja uz mam 25kg a eldav sa dotrepem popri stene na zachodik taka som spuchnuta dnes brutal maly dnes bude mat pohovor so mnou nech poekne spina a sup po velkej noci ideme rodit :grinning:
7. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj Zuzi, uz vydrz :slight_smile: mas to za par... :wink:
Smeji vasi su u vas? Tak preto ta nemozem vycihnut na skype :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes idem vecer plaaaaaavat..... Sa oteplilo a ja som furt jak velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
7. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

kikus,kedy ides k dr??drzim palceky :slight_smile: :wink: uz by to malo byt veru vidiet :slight_smile:
aj podla mnaa ta len vystrasili,ako som ti pisala,ja ich uz nemozem citit,oni su taki bezcitni,ved som si to prezila dva krat.
vyzbroj sa ked tam pojjdes :wink:
7. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok