• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
povedala som to len manzelovi a Monike som povedala ze to vyzera na dievcatko a mame som to neoprezradila..bude to nase tajomstvo.
len segra (potvora) nechce prezradit ani mena ake daju a dnes ju prekvapilo, ze sme chceli Miriam ( pri Miskovi) tak asi ona bude mat Miriam ak to bude baba...ale nepovedala nic. este nam ukradne meno tak budem " nadsena" :unamused: , to aby som si rezervovala neviem kolko dopredu aby nam ho neukradli :sweat_smile:
21. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, no mate to tazke, tolko deti v rodine....... no ja Ti poradim meno ak Ti ukradnu miriam "moje" :grinning: stav sa, ze sestru take ani nenapadne hihihi....... ale som vtipna, ked som total na prasky :sunglasses:
21. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko teraz budeme mat Lucinku, manzel mi to schvalil a aj deti sa na nu tesia...takze porusujeme nade eMka :wink:
21. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,tak siesty zmysel ta nesklamal...gratulujem k babike :slight_smile: :slight_smile: . ja mam pocit, ze budeme mat Johanku. :dizzy_face:
22. apr 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

emily super ze dievcatko :dizzy_face:
22. apr 2009 o 07:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte

emily gratulujem k babulke.
22. apr 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dik zasluzime si babu pri tych dvoch loptosoch :wink:
22. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Emili gratulujem k babenke :wink:
Caves smeji, ako sa mate? Super fotky :wink: Moju princeznu som konecne uspala, sme hore od 6tej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sojky, co nove?
kikuuus, ako? je nieco nove? bluvkas statocne? :dizzy_face:
len zbezne som preciotala - zuzka uz rodi? vyvolavacka, ci prirodzene?
emily gratulujem k babe :grinning: .
22. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, blahozelam k dievcatku, pekne meno ste vybrali, :wink: :slight_smile:
22. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne fotecky z detskej party :slight_smile: muselo byt veselo :grinning:

emily, supeeeeeeer, bude baba :wink: :wink: ja som ti to hovorila !!!! :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, to meno sa mi paci a chcela som ho este ked sme spolu chodili...chcela som Luciu a Moniku...tak sa tesim
svetlus ahojko, idem do kosic, ale este neviem kde tam prespim...no bude to zaujimave, ale tesim sa ze vypadnem z Blavi a zbavim sa na tri dni povinnosti mamy :wink:
22. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily super,tak ti to vyslo,gratulujem :slight_smile:

smeji preco si na prasky?

baby moja je v noci stale hore kazde 2hod,niekedy kazdu hod,kedy to skonci??????,chcem spaaaaaat :pensive:
23. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
petruci, tvoja je este malinka , zvykne si. nas Miso sa tvari ako male babatko, v noci sa budi a reve :unamused: , nedovoli spat.
Misko teraz olejuje parkety s detskym olejcekom a evidentne hoto velmi bavi...robi smyklavku :sweat_smile: expert..a utiera a lesti a je zamasteny az za usami.
23. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee,
zuzka este neporodila? :slight_smile:
23. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ... uz asi viem, co si mi to vravela, ked si mi hovorila, ze vyspi sa kym mozes .... uz 3 noci sa prehadzujem, neviem sa ulozit a cestujem po byte, ci predsa len inde sa nebude spat lepsie .... a ked bude matej vonku, tak vravis, ze kazde 2 hodiny???? aaaaaaaaaaa
chudatenka maminky
23. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seruste sojky.
emily, kedy ides do KE? nie nahodou ten vikend, 8.5.? hm, rozmyslam ako s ubytkom. problem je tenm ze doletime v piatok 8.5. k veceru. a v sobotu ideme mimo KE, lebo sme pozvani na narodkovu party. Takze ani doma nebudeme. ta kamoska co jej ides na svadbu ti ubytko nevybavi? mrzi ma. vikend neskor keby ze dojdes, tak no problem.
23. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim, to máš teraz taký tréning :wink:
Neboj aj ja v noci cestujem.............alebo si lahnem pred telku....tam do pol hoďky zaspím a potom keď sa precitnem, tak sa preplazím do postele.
23. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to je predpriprava,aby telo potom nebolo v soku z toho ponocovania :grinning:
23. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante tebe sa to uz krati ... ako sa citis? ty uz vies, co ta caka ... ja prave naberam odvahu poriadne si prestudovat porod ... od stredy idem na predporodny kurz.
peti a inak sa mate fajn?
23. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,uz mame v poriadku pokozku,tak sa tesim
inak tie konopne emilzie su super aj lacnejcie :wink:

luci prestuduj si hlavne dojcenie,aby si nedopadla rovnako ako ja
23. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez studovala porody a nakoniec mi to bolo na prd,lebo som isla cisarom
o dojceni som si myslela,ze sak co,prilozim dieta a ide to,ale prd makovy...
23. apr 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti styri lekcie z osmych v predporodnej priprave su o laktacii ..tak snad nieco pochopim . :wink: dufam.
23. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,ja som nechodila,tak neviem o com to je...

baby poradte mi s vyberom nosica,nechcem nic drahe,ale uz nevladzem to moje skvrna nosit na rukach a chcem ist aj na dovcu a nebudem stale vlacit kocik
23. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ja este nic malemu sa nechce tak uvidime co bude ma uz okolo 3,5kg je o tt vacsi tak uvidime bo tepla strava 3 krat denne tak mu je v brusku dobre
23. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, ja ti neporadim, lebo vasko si - nam - kupil jeden z najdrahsich a najlepsich - manducu. som zvedava, ako budeme v nej fungovat. :slight_smile:
ale chvalili ten baby vak.
23. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja som uz uplne myslela, ze uz rodis ... na kedy to vidia?
23. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevie sa ze aj kazdu chvilu to je uz na panbozkovy a malom ako sa dohodnu :grinning: :grinning: lebo mali je uz v takej pozicii brucho mam spadnute dost vacej uz ani asi nejde tak uz len cakat treba moze to byt haickedy ale moze sa to pretahnut :wink:
23. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi drzime palce,nech je to rychle :wink:
23. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka to mas valibuka ( ale vaha podla ultrazvuku moze byt +-, mne pri Misovi tvrdili ze ma cca 3300g a mal 3740g :sweat_smile: ) a teraz ma nasa mala asi 346g, este musi priprat tak cca 3kg :wink:
jednoznacne ti drzim palce aby si to zvladla do finale a do noveho zaciatku. :wink: :grinning:

lucim s tym prehadzovanim sa v noci a cestovanim po byte, uz to mam aj ja. zobudim sa o nejakedj stvrtej a nemozem zaspat, okrem toho sa z jednej strany na mna tlaci manzel a zdruhej Miso a ked sa tam este nastahuju ostatni...( mame malu postel :sweat_smile: ) tak hladam volnu postel len pre seba. no tesim sa..brucho rastie a uz ledva funim teraz, neviem si to predstavit neskor, budu ma nosit na furiku a tahat hore schodmi nejakou kladkou :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok