Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. apr 2009

musim 😒 , nechcela by som dojst o flek 😎

sloniiicek
24. apr 2009

juuj, tak ja sa tam zase moc nechcem vratit. 😉 radsej by som isla ucit.

http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaItnN... inak ak sa vam chce mozete mrknut na nasu martinku.

evitkamalicka
24. apr 2009

slonicek martinka je podarena slecna 🙂

lia
24. apr 2009

slonik,martinka je svetova 😵 😵

sloniiicek
24. apr 2009

vdaka evit. 😉 ja zas pozeram, ze vy tusim uz stvornozkujete. my zatial nie. 😒

evitkamalicka
24. apr 2009

slonicek ano uz sme zacali stvornozkovat, ale sediet ani za svet

sloniiicek
24. apr 2009

jeej ahoj lia. vdaka baby. a keby ste videli niekedy ten jej huncucky pohlad. 😀

lia
24. apr 2009

zlatunka je 😵

bianca
24. apr 2009

ahojky

slini mala je nadddhernaaa a tie zubky krasne.Podarena je

stankatt
24. apr 2009

Sloni mala je krasna 😉
je cau lius 🙂

lia
24. apr 2009

ahojte 🙂
ako sa vam dari na md?? 🙂 deturence robia len radost,ze?? 🙂

sloniiicek
24. apr 2009

jasneee lia. uzivame si to. hoci noci mame obcas tazsie. ale je to super. strasne si to uzivam. minuly tyzden sme boli u lili na oslave, v nedelu na vylete v cunove, v stredu sme sa stretli so sesternicou a jej malym a vo stvrtok sme boli cvicit. no, co ti budem hovorit. konecne je krasne pocasie. len keby to tak rychlo neutekalo. 😀

ale uz sa tesim na stretko, ze sa s vami stretneme.

lia
24. apr 2009

kedy a kde je stretko??
ked sa bude dat,dojdem

sloniiicek
24. apr 2009

pokial viem, tak 30. maja a niekde blizko kiki v takom parku.

sloniiicek
24. apr 2009

majte sa pekne. martinka sa mi akurat zobudila. pekny den prajem.

tarinka333
24. apr 2009

Janicka ahoj, je mi to luto ☹ Je to naozaj velmi tazke, ale sama citim, ze kazdym dnom mam pocit, ze opat viem zacat zit... A verim, ze sa nam to podari!!! Vy si mate dat pauzu 6 mesiacov? Ked hovoris o majovcatku?

tarinka333
24. apr 2009

Sloniiiicek, malicka je nadherna, take slniecko 🙂

emily3
24. apr 2009

ahoj, kika ja som MS mala 26.11 😉 , takze si o tri mesiace mensia ako my 😉 super. uvidis , bude to dobre, babatko potrebuje pokoj a cas aby narastlo, drzim ti palce aby ti uz zamavalo.
baby aj my sme chceli este stvrte tak o dva tri roky...a mame to 😀 , ale tesime sa, mala si veselo kopka,
no ti starsi ma statocne jeduju, vecer som taka vypluta a oni sa tvaria ze tu ani nie som 😠 ... Miso mal tazky vecer, Monika ma morske prasiatko, a Miso mu stale vubera domcek a vysypava misku so zradlom na koberec. nestihnem uprat jednu vec a Miso sa postara o dalsiu zabavu....konecne uz vsetci spia a idem aj lebo som death.

zajtra mam ja koncert o 12. v primacialnom a Monika v palffyho palaci o 14.00..budeme kulturne vyziti 😉

svetluska.p
26. apr 2009

kockyyyy, strasnu opicu mam! hruska ble!!!
co tu nove???

zuzkaprofant
26. apr 2009

svetlus pusti kotvu 😀 😀 😀 mne pomahalo na opicu prazenica a kavicka silna

lia
26. apr 2009

fuuujjj,nezavidim svetlus 😅
pekne sa napapaj a pospi si 😉

petruci6
26. apr 2009

ja keby som si teraz dala deci vinka,tak som na mol 😀

lolka
26. apr 2009

no pekne svetlus 😀
aj my sme vcera zurovali, ale kedze som bola sofer, tak ma len bolia nohy z tancovania a chce sa mi spaaaat 😅

stankatt
26. apr 2009

Ahojte, Petru naaaapodobne 😝 , jeden fermet a idem 😀 😝

svetluska.p
27. apr 2009

caute sojky. takze prespala som komplet nedelu. uplne dolamana po vikende som. a v piatok hajde, odleto do UK. Tesim sa na 10dnovy veget.

emily3
27. apr 2009

Ahojte, mali sme narocny vikend ale bolo super. v sobotu som hrala na jednom koncerte a Mon spievala na druhom, bola zlaty klinec porgramu, sme na nu veeeeelmi hrdiiiiiii. posielam link, pozrite si. http://picasaweb.google.sk/milka.bacikova/Konce...

vcera sme si urobili opekacku na kacine, prisli sme fajn vyudeni ale detvaky spokojne a hor sa do noveho tyzdna.

lia
27. apr 2009

emily,svetova bola Monika 🙂 ,musite mat z detureniec velikansku radost 😵

stankatt
27. apr 2009

eily Monika bola super 🙂 sikovnica

petruci6
27. apr 2009

zuzka este si v celku? ved ta zach predbehnu lucim s lante 😀

trpezliva
27. apr 2009

ahojte. emily, mas strasne sikovne deti. pozerala som video, je super, dufam, ze aj nasa Liluska bude raz taka "hviezda". to ja ked som bola mala, tak by ma nikto nedostal spievat na verejnosti, som bola taka hanblivka. 🤐
dnes idem na obed kuknut nase mimi, pride moja mama k Liluske. chodim sem za domom je sukromne centrum, tak sa vytesujem, ze nemusim hodiny cakat kym ma doktor zoberie a potom este dalsie hodiny a hodiny na ultrazvuk ako v Ruzinove.
muzik ma dnes tie tazke advokatske skusky, uci sa od januara, je to pre nas hrozne, lebo nemal na nas cas a furt bol nervozny, tak duuufam, ze ich spravi a potom bude klud. aj ked tieto skusky bude robit cely tento tyzden, potom ma tyzden pauzu a potom este ustne skusky. no a hned po nich ide do USA na 8dni a hned potom z roboty na firemny vylet. takze sa skoro vobec nevidime, ani nerozpravame.. ☹ . som teraz z tych tehuhormonov precitlivela a potrebujem aby sa o nas staral a obskakoval nas a akurat teraz ma tie hlupe skusky. a ked sa prave neuci, tak ide behat. my sme az na tretom mieste. no ale nebudem sa stazovat, snad bude lepsie v juni.
drzte mi o 12:15 palce, potom sa ozvem, dufam, ze aj s foteckou. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre