Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
27. apr 2009

kika ako?

jaj bianca kultura...ja teraz pojdem kamoske na svadbu do Kosic a nechavam deti u babky, tesim sa 😀 , budem sama tri dni, relax, slobodaaaaaaaaaaa a deti sa tesia ze budu spat u babky 😉 😀

trpezliva
27. apr 2009

baby,babatko je krasne,zive,videla som srdiecko,hlavicku,nozicky.mam foto v albume.sa taaaaaaaak tesime. len je mensie,ale to je ok,kedze nikto nevie kedy bola ovu. TP mam priblizne 8.12. 🙂 tak na Vianoce uz budeme styria.
dakujeeeeeem za drzanie palcov.idem upratat,kym mama zobrala Lilusku na prechadzku.

emily3
27. apr 2009

kika gratulujeeeeeeeeeeeem a tesim sa s tebou...hovorila som ti. aj nase je o 1tt mensie 😀 😀 😀

trpezliva
27. apr 2009

aj ja som na FB,pridajte si maaaaaaaaa.....please!
bershka,nikdy nehovor nikdy,ze prva a posledna.... 😉 .

sloniiicek
27. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej kika gratulujeeeeeeeeeeem.

svetluska.p
27. apr 2009

kikuuus..gratulka z dalekych kosic. tesim sa velmi 😵 .

lia
27. apr 2009

kikulin gratulujemmmmm 😵
idem teda aj ja s pravdou von 😀

trpezliva
27. apr 2009

Liuuuuuuuuuuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeee!!!! mozno budeme naraz rodit. hura,hura,a od kedy to vies???

trpezliva
27. apr 2009

nemusela si na mna cakat 😅 .
drzim palce,kedy si bola u lekara??
konecne budem mat v decembrovkach kamosku. 😵 😵

lia
27. apr 2009

uz tyzden pred mrchou 😅 😀
a takto pred tyzdnom sme boli uz aj na srdiecko 🙂 to je superrrr,mozno aj spolu porodime,noooo 😵
dufam,ze sa u nas nic teda neskomplikuje,od zaciatku si musim pichat injekcie na riedenie krvi az do konca tehu 🙂

sloniiicek
27. apr 2009

liaaaaaaaaaaaa. to nemyslis vaaaaaaaazne. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. tfuuuuuuuuj tfuuuuuuuj. tfuuuuj.

lia
27. apr 2009

teraz ideme vo stvrtok pre tehu knizku 😵
ja som stale u lekarov 😒

lia
27. apr 2009

dakujem slonicek 😵
chcela som cakat az do 12tt,ale kedze uz mam kamosku v nakrajsom vianocnom darceku,tak sa mozme tesit spolu 😉

sloniiicek
27. apr 2009

juujj, tak sa strasne s tebou tesime. a je vsetko ok? a co musis byt stale pod kontrolou doktorov? a si pn?

sloniiicek
27. apr 2009

juj lia. tak to mas dobre komplikovane. to ti zistili az po neuspesnom tehu?

bianca
27. apr 2009

liaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gatulujemmmmmmmmmmmm.Ja som normaolne neskutovne happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bianca
27. apr 2009

kikuska uuuuuuuzasna fazulka.Same dobre spravicky.Juj to je krasny den

sloniiicek
27. apr 2009

tak sa majte babule. ideme s martinkou von. a ja som tiez strasne stastna z vas. hlavne z liusky. 😀

bershka
27. apr 2009

LIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JA SKAPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS GRATULUJEEEEEEEEEEEEEM

bianca
27. apr 2009

bershka ako sa mate?😵

svetluska.p
27. apr 2009

liusiik, aj tebe gratulka.

liuuus, kikuuus, oplujte maaaaaaaa 🙂.
vsetky hromadne, aj maminyyyy.
😀

bianca
27. apr 2009

svetlus pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

evitkamalicka
27. apr 2009

kika gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

lia gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

😵 😵 😵

zuzkaprofant
27. apr 2009

lius 😀 😀 odychujem dufam ze zahradka uz nehrozi 😉 😉 pfuj pfujjjjjjjjjjjjjj

smejko1
27. apr 2009

liuska, blahozelam.... toto je super sprava.... tfuj tfuj tfuj, to je uzasne a kikuska tiez........ krasne nam ta jar zacina... plodne....... svetlus, co tak male londynatko 😕

stankatt
27. apr 2009

aj ja gratulejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 Liuuuus supeeeer, Kikus krasna fazilka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jeeeeeeeeej sa z vaaaaaas rozplacem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bianca
27. apr 2009

zuzi ako maly?Este sa nechysta?

stankatt
27. apr 2009

Sveltus tfu tfuj tfuj.... pojdes do Londyna pekne poopluvana 😀 , a domov mozno s darsekom 😉

smejko1
27. apr 2009

ozaj a lia, precitaj si co pisala vevka par stran dozadu a zaci hned od zaciatku dodrziavat tie rady........oddychuj do zasoby

kikuska - ty si uz veru neoddychnes 😉

bianca
27. apr 2009

jo jo oddychuj ako sa da a kedy sa daaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre