Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
28. apr 2009

ahojte 🙂
lius ja som nekojila ☹

trpezliva
28. apr 2009

ahojte, my uz mame nakup v TEscu za sebou..to bola hroza, Lili mi chcela vyliezt z vozika, ledva som ju tam udrzala..hlavne pri pokladni to bolo strasne, ked som musela vykladat, nakladat a jednou rukou ju pridrziavat.
ale nakup je v aute, nosit hore to uz nemienim. 😝 dneska budem robit Halaszle, tak to som vyniesla.
Lius, kojenie sa ti bude pacit, uvidis 😉 . mne lekar povedal, ze vsak mozem Lili kojit az do porodu a potom tandemovo obidve. Uff, tak toto by som urcite nechcela!! styri roky vkuse kojit. ved uz teraz nevlaaadzem.
ale bojim sa, ze cim neskor ju odstavim, tak tym viac si to bude pamatat a ked pride druhe mimi, tak sa k ciciku bude dobijat aj Lili. este ze EMila netreba kojit... 😀 .
zuzi, uvidis ze budes majovka. ved to je kraasny mesiac lasky. ja som vzdy cchela majovciatko.
no a december si myslim ze je ten najhorsi mesiac na porod..prepac Lia. ale treba deticky pol hodinu obliekat, vonku je fujavica, kosa, neda sa tlacit kocik v snehu, neda sa ist do parku, ziadny program si nemozme spravit...ludia su chori...atd. no ale zena si mesiac nevyberie, tak budme radi, ze sme tehu. 😎

stankatt
28. apr 2009

Kikus fuuuu, zeny matky toho tolko zvlaaadnu... hlavne ked maju viac deticiek. neboj ono sa to podla mna samo nejak utrase, uzivaj si Lili aj tehulkovanie. My sme planovali aprilovku 😉 , a mame krasnu augustovu cicu 🙂))) Ak by naaahodou sme chceli este jedno, urcite uz neplanujem podla mesiaca- planovanie nam nevyslo, ale nahoda ano, tak neplanovat a robit 😀

sloniiicek
28. apr 2009

caute kockyyyyyy. tak dnes ideme vyplatit nase nove auticko. a zajtra by uz mohlo byt naseeeeeee. 😀 teda fyzicky. 😀

lucim
28. apr 2009

clovek tu chvilku necita ta tu take krasne novinky 😅

LIA SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER, GRATULUJEM 😵 😵 😵 ja som dojata, ze az placem, tfuj tfuj tfuj, nech je vsetko super az do decembra, aj srdiecko ste videli, hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .. sa tesim. 😵

kika tebe tiez gratulujem k srdiecku, parada. 🙂

stankatt
28. apr 2009

Cau Luci , ty mas 30? supeeeeeeeeeeeeeer

lucim
28. apr 2009

stanka noooo, pribuda to, co ma tesi ... 🙂 v pondelok idem na tu exkurziu do nemocky, ale vraj je zadny vchod zavrety. este ze viem, kade kam, dobre si mi to ukazala. 🙂

stankatt
28. apr 2009

Luci porad 🙂, mala ma total cervene oci jak angorak ☹ Asi z toho blbeho vetra... Vcera vecer tak strasne plackala, ale nema nijaky hnis... tak zapalene su neni, co jej mam dat? Mozem kvapky systane? Tie pouzivam ja po operacii oci, su to len umele slzy...

lucim
28. apr 2009

stani, myslim ze umele slzy by nemali vadit, ale vobec som k systane nenasla info o vhodnosti pre deti ... kazdopadne urcite v nich je viac konzervantov,ked ako jedine sa mozu tak dlho pouzivat ...
ja by som radsej zacala od ophtalmo-evercilu.
http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...

a mam vsetkym nam odkazat srdecne pozdravy od tehuliek juloviek, ze vsetkym drzia palceky a tesia sa z kazdeho uspachu. 😉

bianca
28. apr 2009

ahojky.Ja som este stale v euforii zo vcerajska

stani mas ma?

petruci6
28. apr 2009

bia fandis,fandis?? 😀

bianca
28. apr 2009

petru fandim ale prd z toho 😢

petruci6
28. apr 2009

ja to ani nepozeram,vlastne nepozeram nic,tak vobec netusim co sa deje vo svete 😖

smejko1
28. apr 2009

ja som tiez ako leco, ked si spomeniem na nase tehulky

lia, zacni tym, ze ked mozes, citaj vsetk co chces kedy chces, pozeraj v tV vsetko, chod na nakup kedy sa Ti zachce bez vycitiek svedomia,... pravidelne navstevuj, kino, divadlo ....... kozmetiku kadernicku..... a spi a spi a spi...... s muzom romantiku a vela sa bavte o comkolvek, lebo potom len o detoch

kika - presne ako pises, cim skor ju odstavis tym lepsie, ale ako to urobit netusim ☹

petruci6
28. apr 2009

podla mna je najlepsie postupne ju privykat na flasku a kojit len v noci a potom stale menej a menej....

bianca
28. apr 2009

ked si spomeníem na tie doby ked som na seba natiahla rifle a trisko a sla som si kupit chlebaaaaaa.Teraz mi to rtrva aj hodinu nez malu nakrmim,prebalim,obleciem,narvem do kocika,narvem kocik do vytahu a nez dorazim do samosky kde samitny nakup je beh cez prekasky.V jednej ruke kocik,v druhej kosik a idem.

stankatt
28. apr 2009

tak drobec spinka, tak kuk sem 🙂
Bius maaaaaaam ta 🙂

bianca
28. apr 2009

stani poslala som ta missedkam ktr.mam

stankatt
28. apr 2009

bius dik 🙂
co mam zajtra varit ? pomooooooooooooc

bianca
28. apr 2009

ja robim zajtra spagety

smejko1
28. apr 2009

stanka, daj nieco z konzervy, alebo z mrazaku... polotovary to je ONO 😉 chichi

ja som dnes muzovi urobila rybu z krabicky a ako mu chutila haaaaaaaaaaaa

boli sme dnes u dr. cakali sme 40 min....... skoro ma prekotilo a tak mi potvrdila, ze mame exemik a predpisala daky kremik........ no a maly ako sme prisli domov od unavy zspal aj sam a ja teraz neviem co skor robit, rada by som si pozrela na nette lats dance, alebo ordinaciu, ale asi svedomie zvitazi a idem s nim aj tak von, nech je na vzduchu..... ale rada by som len tak s nohami hore lenosilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..............

papaa

lia
28. apr 2009

smejik,ok,ved citam secko.poradte nejaku dobru mudru knizku,zajdem si kupit.
a lucim ,dakujeme velmi pekne 🙂
teeedaaa,tebe to letiiiiiiiiiiiiii.nejak rychlo ti to ubehlo 😅 aj ja stem 😝 😀

zuzkaprofant
28. apr 2009

lius dobra celkom kniha je 9mesiacov otazok a odpovedi ja som ju celu precitala a je celkom fajn ale vela veci mas na netiku

co porabate , mamina dnes piekla kremes tak som sa napchala no dala osm si kusok a mam ho vkrku dako dnes nejem nic nejde do mna len ma smedi a smedi 😀 😀 😀

klementina
28. apr 2009

caute, ja som tu uz dlho nebola, ale citam vas obcas. gratulujem kike aj lius k tehu. my mame zofku a narodila sa 4.februara a je to nas pokladik najlepsi na svete 😉
a teda nesuhlasim s kikou, ze december je najhorsi mesiac na narodenie,podla mna je super mat zime deti, lebo rastu do leta.to babo aj tak prve dva mesiace v kuse len spi, tak mu je jedno ake je vonku pocko, je pravda, ze s tym obliekanim je to narocnejsie, ale da sa. a potom ked uz je babo vacsie ako napr. nasa, ze uz ma 3mesiace, tak zacina pozorovat a uz sa jej nelubi moc lezat v kocari, tak je teplo a mozem si ju zobrat na ruky a je uplne blazena,ze moze cumakovat, co sa vonku deje. a aj s prikrmami jak budeme zacinat akurat bude vsetko cerstve rovno zo zahrady, alebo aj z trhu. podla mna je najhorsi mesiac na tehu september, ked dieta rastie do zimy. 😉
a mne sa tiez velmi pacila ta kniha co pise zuzka, bola tam odpoved fakt asi skoro na vsetko.

petruci6
28. apr 2009

klementina ma pravdu,je lepsie porodit v zime 😉 do leta schudnete do plaviek 😀

bianca
28. apr 2009

cus

klementinka gratulujem k princeznej.Inak ja sa vobec nestazujem a rodila som v septembri.Mala sa mi celu zimu vosla v pohode do korbicky a do fusaku a teraz je uz velka a je neskutocne pozrovat ju ako obajavuje svet.Keby druhe tak tiez september,oktober.

trpezliva
28. apr 2009

no hej, ked mate jedno mimi tak ta zima nevadi...lenze pri Lili, ktora chce vkuse chodit von, lebo sa doma nudi, to bude tvrdy oriesok. premokne jej hned vsetko a budeme sa musiet po 5minutach vratit, nemam potom kde nechat male/malu...a ked bude -10 a fujavica, tak ani Lili nebude vonku prijemne...vo fusaku ju uz neudrzim, mozno max.pol hodku. tak toho sa bojiiiiim, chapete? 😅
budeme musiet aj my kjupit kocik pre surodencov.najviac sa mi paci Phil and Teds. ale to je este dalekoooo.

klementina
28. apr 2009

dakujem bianca.
tak nakoniec asi je kazdy najspokojnesi vtedy ked rodil, sak to je hlavne 😉
petruci ty si uz schudla do plaviek? lebo ja vobec a moje brucho ani na to nevyzera, ze by sa do juna chcelo zmensit, aj ked planujem cvicit, ale zevraj po CR sa moze az po 4.mesiacoch? lebo ja som si musela kupit nove nohavice,lebo sa do mojich povodnych nezmestim do ziadnych ☹
kika to budes mat riadne fofry pri takych dvoch krpcoch, ta obdivujem.

lolka
28. apr 2009

caute zienky 😉
Lius gratulujeeeeeeeem, to je pekna spravicka 🙂 tak tfuj, tfuj, tfuj, nech to uspesne dobojujes do 9m 😉
nie som tu dva dni a co to tu vidim, dve nove tehulky 🙂
kika, tak uz mas aj ty tt v pase, vidis, dobre to dopadlo a uz bude len brusko rast a coskoro bude mat Lili surodenca 🙂
a ozaj, dakujem za tehu virusiky
😀 prijmam ich s otvorenou narucou 🙂

zuzi a co ty ? este stale ste 2 v 1 ako pozeram 😵
bershik, nehovor, ze Sarinka je posledne babo, za par rokov uz budes inak vraviet ! 😵

petruci6
29. apr 2009

loli ved pockaj ako ty budes vraviet,ked porodis 😀 😀
u mna to este stale trva,ze prve a posledne 😀

no mne uz chyba zhodit 2kg a som na povodnej vahe,dost mi pomaha to niekolko hodinove denne kocikovanie a teraz aj ta dieta,ze ziadna coko,kakao....

zuzi no ako???????? uz ta odrodime ci chces alebo nie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre