Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
28. máj 2009

jasne,poskulujem stale,ale neviem aky si vyberiem 😒

petruci6
28. máj 2009

hlavne rozmyslaj nad kolesami,aby sa ti dobre chodilo po snehu v zime a tych nasich chodnikoch a nech ma otocnu sedacku,al rucku sportak,ked budes kupovat 3kombinaciu,lebo to mi strasne vadilo na mojom,na co som prisla,az ked som vytiahla sportak,ze nevidim na malu

lia
28. máj 2009

tak na to dosla aj moja sesterka az neskor a pritom kocik je paradny,aj na zimu,tiez sa mala narodila v decembri,som s nim odfotena v albume.
ale kazdy ma nejaku chybu 😒
tiez chcem urcite otocny kocik

petruci6
28. máj 2009

cica to kde hladas take vecicky aj tie stolicky? tak esom este nevidela nikde,to je ako scifi 🙂

mirip
28. máj 2009

ahojte chcem sa vás niečo spýtať, je to normálne, baby kopcuje ostošesť celé dni a včera len občas a dnes asi len raz ☹

lia
28. máj 2009

to som nasla na mmb 🙂
nevadi mirip,moze spinkat,je take pocasie spave,neznepokojuj sa prosim ta zbytocne

mirip
28. máj 2009

bárs by si mala pravdu liuš ☹

bianca
28. máj 2009

mirip mozno sa iba otocilo.Nasa to robila pravidelne.Otocila sa a kopala do plodovky a ja doma na prasky

mirip
28. máj 2009

dúfajme že je to tak, nerada by som už o našu malú gulku prišla 😔

lia
28. máj 2009

neboj,postras ju troska a hned pokope 🙂
kedy ides do poradne??

bianca
28. máj 2009

mirip ak by si mala akekolvek pochybnosti tak chod na pohotovost.Radsej vyzerat ako hystericka tehulka.Potom sa ukludnis a vsetko bude ok

mirip
28. máj 2009

2ho teraz je doktor aj tak odcestovaný, v Blave u čunderlíka som bola v pondelok ten hovoril že je všetko ok, tak dúfam že aj bude..........lebo v pondelok vegetilo a kopalo len popoludní asi bolo v strese čo mi tam povedia tiež ako aj ja v utorok kopcovalo ostošesť, včera párkrát a dnes takmer vobec maximálne 2x

stankatt
28. máj 2009

cafte, losssik to co je za lekara? ja som tiez mala posun o tt, tak srdiecko bolo az neskor a vsetko je OK... ci je posun by mal vidiet podla velkosti 😒

smejko1
28. máj 2009

lossik, neboj vsetko bude OK...... len sa nepoddavaj depke...... pocaj si a zmen doktora

tak co sa Vam paci viac, aupark alebo polus........ je to prasti ako uhod...... ale ja som za aupark, je tam viac miesta...... si myslim

a kto pride na tretiu? nech tam niesom sama...... lebo potom aj ja pridem na 4tu........

stanka prides?

cucuska
autor
28. máj 2009

mirip : no hej neboj si ešte len v 22 tt tak to sa sta´va, mne pom=ahala rocná chladná zem, na dlažbu som si vždy ľahla a asi ju to chlasilo a tak sa rozkopala 😀 vyskúšaj, u mňa to zaberalo alebo trošku sťuchni do bruška prstom 😉 možno naozaj len spinká

cucuska
autor
28. máj 2009

losss moja vôbec to neber vážne, ja som mala akciu až v 8tt aj mne nedavali nadej a pozri aku mam babu doma. a ja proste viem, ze tvoja fazulka to zvládne pretože Nelly sa na ňu už moc teši a ona sa v januári narodí a to presne na termín kedy sa nerodila Emka. a tak bodka konie na buduci tt bude srdiečko byť ako drak, veď to hovorim ja a to som nejaká ta tetka bosorka veď sa volám Lucia 😀

cucuska
autor
28. máj 2009

moja Emka ovrackala celú spálňu, periem 😢 Ona vždy vracá keď jej rastú zuby, takže tu mame super vôňu, chúďa moje 😔

sloniiicek
28. máj 2009

loss - drzkaj sa, vsetko dobre dopadne. moc na teba myslime.

trpezliva
28. máj 2009

adiiii..pridete na stretko?

emily3
28. máj 2009

ahojte ja som tiez radsej za aupark..z druhej strany sadu je detske ihrisko pripadne by sme mohli byt tam...
no my úprideme tiez neskor, lebo Mon ma prist okolo druhej zo skoly v pridody, tak aby sa trocha najedla a tak...a dufam ze bude pekne pocko.

sloniiicek
28. máj 2009

jeej, ahoj kika. tak ja sa chystam. aj som ti viackrat pisala tu na stranke, ale akosi sa neozvala. 🙂

lolka
28. máj 2009

caute, citam, ze rozoberate stretko. mne je to jedno, moze byt aupark 😉
smejko, mozem dojst na tretiu, tak tam nebudes sama 🙂 ok?
dufam, ze pocasie bude ako - tak, hlavne aby neprsalo 😅

lius, no konecne mas fotecku v albume, brusko sa uz crtaaaa 😉
emily, to tehu ti naozaj pristane, stastie ti srsi z tvare 🙂 len tak dalej 😀

sloniiicek
28. máj 2009

aj ja som kludne za aupark

sloniiicek
28. máj 2009

a navrhujem sa stretnut pri vchode, ako je to detske ihrisko. a potom by sme zbehli do sadu janka krala

svetluska.p
29. máj 2009

ahoj sojky, tak nemam dobru spravu. zajtra na stretko nepridem.zobudila som sa hrdlo bolave, teplota. spravili by sme si vylet tak o tri tyzdne. takze ak sa budete chciet stretnut aj potom, budem rada.

trpezliva
29. máj 2009

svtluska, cozee??to fakt? je mi to luto, sme sa tesili na teba velmi. o tri tyzdne budeme urcite doma, takze stretko mozme zopakovat.
takze baby, rekapitulacia, ZAJTRA v SADE JK je stretko od 15tej do xxx. Stretneme sa pri zadnom vchode, maju tam byt sice akcie a zadarmo trampolina, stena na lezenie atd.,ale snad sa tam najdeme. ja pridem urcite neskor, takze zavolam Lolke, ze kde ste.

emily3
29. máj 2009

Ahojte, dnes som bola s Miskom v matersko centre v karlovke oslavovali narodeniny..ustval sa a zaspal v aute
zajtra som za aupark, skusim presvedcit manzela aby isiel so mnou a nahanal tam deti...sice on nieje velmi za davove akcie a za stretka z netu 😒 , uvidime.
ako sa ma loss?

smejko1
29. máj 2009

plati.... zadny vchod auparku 15 00

svetluska liec sa 😉

habibi78
29. máj 2009

ahojte babule..
Dlho sme sa neozvali, boli sme na východe na tri týždne... noa domov sa malá vrátila so zápalom priedušiek.... paráda..... no a ja so silným zápalom nosových a čelových dutín...východ nám asi neprospieva.... 😀
a k tomu mi včera zubárka vytrhla zub.... nechcel ísť von, vysekávala ho..... 😠
neviete čím by som si to mohla kloktať? Podla zubárky ničím ale už druhý den to fakt poriadne bolí.......
Inak, čo je tu nové???????

lia
29. máj 2009

svetlus ☹ ☹
vy chcete byt vonku?? 😅 sak ma byt zase 15°C,dnes bolo 11°C,dva krat som zmokla s nelou ,ja asi nepridem v tejto zime baby,najmenej potrebujem prechladnut teraz.pridam sa o tri tt, ked dojde svetlus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre