• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
vevka - hrozne ma mrzi co ste vsetko museli obetovat........ ale ak sa adka nezlakne tak tam bude 100% lepsieeee :wink:
30. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nezabudnite fotaky, sme na vas zvedave,pekne sa pofote :wink:
30. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
napadlo ma kikus ci nas nemozete trhnut mozno naspat aby sa brat nemusel dlho potulovat po okoli a mozem zostat dokedy chcem.
30. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veva,rada vas zoberiem, len si tam nechaj sedacku. a neber kocik, lebo mame mini,pidi auticko. :dizzy_face:
30. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, tesim na vas
30. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak caute kocky. akurat som sem opat nakukla. super, ze pridete. :grinning: tesime sa a ideme hned poupratovat. :grinning:

byvame v rodinnom dome, ale na podkrovi, dole byvaju svokrovci a miestnosti su celkom dost velke. aspon podla mna. :grinning:

a priniest mi nic nenapada. mozno nieco na pitie, lebo my si kupujeme len sirup a zarabame s vodou, tak neviem, ci kazdemu take nieco vyhovuje. :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, tak donesieme nieco na pitie a mozno dake chrumky..... jupiiii
30. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trochu som sa odmlcala, lebo martinka bola hladna a potom mi odkvecla, tak som ju isla uspat. :wink:
30. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak jedine coho sa nezlaknite, su trosku strme schody k nam na podkrovie, ale to absolvujete len pri prichode a odchode. :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak mi kika napadlo, ze ak mas cislo na lolku, emily a liu, ci im nedas vediet, nech kuknu na net. :wink: ze sa to zmenilo. aby vedeli.
30. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok babule, zatial idem varit, ja sem este nakuknem, ze ci sa niekto dalsi pridal, aby som mu presne vysvetlila cestu. :grinning:
30. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, tak super adi, prijdeme k tebe :wink: adresu si najdem a snad trafim, keby nie , zavolam.
takze o 15.00 hod :grinning:
30. máj 2009 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne az teraz zaspal damienko tak my prideme nieco po tretej....... lebo to budeme mat druhy spanok..... no ved dako bude....... cmuky
30. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze lolka - aj tebe som poslala este ip.

smejko pohoda. aj moja zaspala dnes skoro. takze by mala mat poobednajsi spanok!!! je to mala potvorka. :grinning:
30. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slonik, popis je dobry, najdem to :wink:
smejko, nebudes bludit, vzhladom na tvoj orientacny zmysel ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: vezie ma pre istotu muzik :wink:
30. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata co si myslite je to normalne ked mi maly vracka dost casto nie po kazdom jedle ale cez den podla mna je to casto, a nie stale po jedle hned niekedy aj hodku po jedle sa pogrcka hlavne ked ho prebalujem a vtedy sprickuje a cka potom a sem tam slinta mm vravi ze len vtedy ked je hladny ale mne sa nezda ci len vtedy alebo aj castejsie :frowning2:
aj vase babatka sa tak pucili a plakali ked sa zobudzaju a sermovali rucickami a nozkami ale ked sa zobudi uz je oki a ked dame hned cicik tak je najsamlepsie inac pustime taky vreskot ze az na konec ulice nas musi byt pocut :grinning:
30. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzka ahoj :slight_smile:
čo sa tyka grckania tak je to asi normalne, ja som s tym oriblem pri Emke nemala ale moja suseda má LEu , má 9 mesiacv a to dieťa bolo stale ogrckane a doktorka povedala že je to ok a ona z toho vyrastie e mala prvadu do 9 mesiacov sa to upravilo. a slintanie???? Emka slintala a to jej ostalo až do dens stale, normálen nam idu z ust vidopady , dobre teraz jej idu zuby ae a j ked bola mala tak to bol sama slina až jej to tieklo presne ako vodopady takže by som na tom asi nič nevidela- :slight_smile:
a no mas doma poriadneho hladosa, nesa ema keď bola hladna tak len tak "krochkala" ale ked som to ignorovala tak tiez spustila vreskot pleskot :grinning: :grinning: :grinning:
a inak ako sa mate???? uz ste urcite poriadne zohratá rodinka všakže :wink:
30. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
si ma upokojila cucuska bo ja ze daopc je s maly, no akurat som sa varitla s prechadzky obehla som velke kolecko okoli domu a som spotena bo u nas je dusno ako pred dazdom a nikoho nikde na ulici akoby bola pol noc nemci su zalezeni :grinning: :grinning:
maly mi este spinka tu nachodbe v kocariku a ja by som si lahla ku nemu hned :grinning:
30. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi,oddychuj troska :wink:
baby,tak vy ste stretko na koniec vybavili u adky??my sme sa teraz vratili od nasich,nafutrovana som poriadne,bleee,mala som vsetko,aj dezert :rolling_eyes: ,ale tie xrumky od smejka by som este zvladla :sweat_smile: .idem si schlofnut a ja vas vsetky pozdravujem a z domu zavidim,ze ste sa stretli,dufam,ze sa coskoro este stretneme :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hello
30. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi za chvilku ma maly mesiac :astonished: to strasne leti.Inak nasa grcala stale.No des.Pokial tie nie je prud do obluka tak by to malo byt ok.Inak slintala od malinka tiez.
30. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ja len rychlo.stretko dopadlo super, len skoda, ze ste nemohl prist vsetky. adka pripravila pohostenie, maju krasny dom, deti sa citili ako v herni. Tomko, Damienko,Adka aj Lili sa pohrajkali, pofotili a maminy poklebetili.
skoda, ze ste neprisli.emily, lia, chybali ste nam.
30. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babky.
kupete? ci uz hajate? My sme boli doteraz este von,aby som tomaska dorazila :grinning: no dorazila som akurat seba,ten beha o dusu dalej po byte :grinning:
adka este raz vam vdaka bolo fajn :dizzy_face:
je super v klude si pokecat :grinning:
30. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, my už hajáme. konečne. dnes spala tak dve hodiny
30. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte u nás tak strašne leje normálne padaju xxxxxxl kvaply :grinning:
dali ste aj nekaky albumcek zo stretka???
30. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak konecne zaspal. my ked nejdeme na cely den von tak ho nie a nie ulozit
30. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cucka ja som nemala fotak a vlastne by som aj nefotila ,lebo tomko ako najstarsi spomedzi deti potrboval ukazat svoju silu a len co som polavila v striiehnuti uz dakoho capol. Jeho frajerecka riadne utrzila .No to urcite z lasky :grinning:
30. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru nocku
zajtra sme v zoo,tak ak niektore idete tak ma vyzerajte
30. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

no ako bolo??zurcite supis :slight_smile: nemate nikto foto??
kika,tebe uz neni zle??
mne je hrozne ,dufam,ze to uz prejde,ja uz pomaly ani nejem,lebo sa bojim,ze mi bude zase zle,ale samozrejme,ze si dam potom a zas mi je a stale dokola.a som nafuknuta furt jak balon :rolling_eyes:
tot moje stazovanie,ale vsetko je krasne,nadherne a tesim sa :grinning: :grinning: :grinning: hrabe mi,ze??
30. máj 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok