• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
jeeeeeeeeeeeeej lossik super spravicka :slight_smile:
4. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte táni nie je zač ja som bola rada že som to mohla zverejniť, ja tvojim tehu normálne žijem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
losssss super.Ja som taka happy
5. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pri Nellynke,ze?Keby ti este mohlo byt za mna zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik to prejde :slight_smile:
5. jún 2009 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. vsetko najlepsie smejko k dnesnemu sviatku. vela zdravicka, stastia, lasky, rodinnej pohody a hlavne splnenie vsetkych tvojich snickov. prajeme cela rodinka a martinka posiela pusinku.
5. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maaam novinkuuuuuuuu. martinka zacala vcera konecne plazit dopredu a dnes stvornozkovaaaaaaaat. taka som stastnaaaaaa. jupiiiiiii.
5. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej losssik - co to citam. tak strasne moc gratulujeeeem. a tesim sa s vami. supeeeeer. dobra spravicka.
5. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinke gratulujeme,sikovnica :wink:
5. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru - ved uz som bola z toho na nervy. skoro rok a nist. :grinning:
5. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ako sa máte???
5. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee :slight_smile:
citam, ze tu su same dobre spravicky, vsetkym gratulujemeeeeeeeee :slight_smile:
5. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
lucim,tebe sa to krati :slight_smile: ako sa citis??
5. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka je sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: supis,to si asi zobrala priklad z kikinej Lily :grinning: a co je s kikou??
5. jún 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate cislo na Lante? uz je chuda v nemocke,vsak?
kedy sa dozvieme o malinkom?
5. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ma smejko??sviatok??
tak aj ja sa pridavam,vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
lante drzim palce aby ste boli zdravi a vsetko dobre dopadlo
slonicek gratulujem k pokrokom... :grinning:

luci fakt ty to uz mas za par...tak to zvladni

ja uz teraz funim, sice som pribrala 9 kg ( som podla knizky) ale nestiham uz lietat za Misom, a on teraz praveze zacina lietat po vonku, a liest na vsetky preliezky, esteze MOn da nanho pozor alebo Marek...no je to o drzku
a urobila som dnes skusku ani neviem ako..koktala som ale stacilo jej hovorit k veci a jedno slovo..( boli sme dve naraz a sme jej to hovorili v omackach a ona chcela jedno slovo :sweat_smile: ...ale mam to A tak sa tesim) hned sa mi zlepsila nalada...a dnes som mala skoro predpoposlednu hodinu na flaute...dala mi nove skladby, a odporucila len prerusit a o rok sa vratit :grinning: :sweat_smile: tak uvidim ako to budem zvladat, ale dala mi konecne nieco poriadne a rychle ..Vivaldyho...mam to aj na cd je to brutus..to ked zahram tak ako na CD tak to bude super..
a Poznate LEt cmeliaka..dalsia brutalita... :sweat_smile: ..no mam na to rok.
5. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, smejko co mas? vsetko naj teda :wink:
sloni gratulujeme, ani Monike sa nechce stvornoskovat... plazi sa trochu- ona sa skorej gula :grinning:
5. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko tak vsetko naj :grinning: :grinning: , nech ta chlapi posluchaju :wink:
5. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Vam dievcata........ dnes som teda oslavila svoju 30siatku. Dostala som nadherne dary, od draheho 30 ruzi a krasnu supravu z bieleho zlata s ametystami {aj za damienka} a od nasich zas supravu z peral....... ja ani neviem ci si to vsetko zasluzim.... ale asi ano :wink: ked mi to dali.......

zajtra to oslavime v restike spolu s Damienkovym zapisom na urade....... tak stale neviem co sebe a milacikovi obliect.....

adka, blahozelam k lozeniu....... vidis, Martinka na party videla Lili ako vsade lozi a naucila sa od nej :wink:

este raz Vam dakujem...... Vasa aleska :wink:
5. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej smeji vitaj medzi nami 30tnickami :grinning: , a jasne ze si vsetky darceky zasluzis :wink:
5. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik stanka........ ja viem ze zasluzim, len som sa hrala na skromnu...... pridala som dake fotos. :sunglasses:
5. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko . tak krasne darceky si dostala. to sme boli v stredu u sesterky elisky a ta uz chodi. ale ked videla martinku na styroch, tak sa aj ona dala na styri a zacala jej ukazovat ako ma lozit. bola strasne podarena.
5. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej alesia - ty mas novy uces. skoro by som ta nespoznalaaaaaaaa. a tie ruze si prenadherneeeeeee. a maly ma novu stolicku, gratulujem. super vyber.
5. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily - tusim gratulujem ku skuske. :grinning:
5. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej...... trosku som to skratila :grinning:

emily aj ja blahozelam ku skuske :wink:
5. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla fotiek ti to sekne. len ta tam nie je az tak dobre vidiet. :grinning:
5. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko, dostala si moju sms-ku k narodkam ? :slight_smile: uces ti sekne, v lete to budes mat prakticke, nebude ti teplo :wink:

lossik, gratulujem k srdiecku :wink:
slonik, martinka je sikulka, za chvilku nebudes za nou stihat, ako ti bude vsade lozit :grinning:
emily, velka gratulaciu ku skuske :wink:
6. jún 2009 o 16:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule :grinning:
od stredy si tu v nemocnici váľam kosti :grinning: no pondelok sa blíži :sunglasses:
gratulujem smejkovi a lossíkovi k akcií a ďakujem za držanie palcov.

dnes ma boli pozrieť po prvý raz moji chlapi.........tak mi srdce pišťalo, keď odchádzali.
6. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smejuš na začiatku septembra ťa dobehnem :grinning:...........s tou 30-kou :wink:
6. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok