Ideme na to
cucuska
15. okt 2008

Mamičky z missediek

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😃 😃 😃 😃
emily3
10. jún 2009
a Misko tuto noc spal v chalôanskej izbe, sice vecer stale odtial utekal, ale ked zaspal, dala som ho tam a k nam prisiel az rano 😃 ,ale zato sa k nam okolo 2hod, dokotulala Monika :-| , tak jedneho dietata sme sa zbavili a druhe sa dokotulalo...teraz miso beha v slipoch po byte a cakam kedy spravi kalamitku, na wcku sa mu paci ze moze splachovat...expert. tak uvidime ake pokroky urobi.
loss
10. jún 2009
ahojte 🙂 konecne teplo
emily3
10. jún 2009
ahoj konecne niekto, vzdy ked mozem tak tu nikto nesedi 😉
emily3
10. jún 2009
loss ako sa citis? tak rychlo nabiehaju tie tyzdne 😉
cucuskaautor
10. jún 2009
ahojte babulem aj ja som tu 😃
lia
10. jún 2009
ahojte,

ako sa mate??co tu je nove??
mala som pc v oprave
emily3
10. jún 2009
ahojte tehulky 😃 😉 .
doteraz sme tu mali navstevu, dokopy tri dievcata a 5chlapcov :-N , susedia na stastie neklopali, a ak ano tak sme to nepoculi :-N no uz sa tesim ked vsetci zalahnu a bude chvilku ticha
lante
10. jún 2009
Ahoj dievčene,

hlásim sa, že žijem....teda žijeme. Konečne som odcievkovaná, odkanilovaná a oddrenovaná (zase som mala dva vývody z jazvy) takže mi ku šťastiu chýba iba nabehnutie mlieka a vybratie stehov. Na stehy idem v pondelok a mlieko dúfam, nabehne zajtra.....teda aspoň pri Vilkovi to tak bolo.

A toto sa mi podarilo pridať.........budú aj iné, keď prídem z pôrodnice domov.

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
petruci6
10. jún 2009
je krasnucky,este raz gratulujeme 😉 x-)
smejko1
10. jún 2009
lante je sladunkyyyyyyy, blahozelam....... podla toho co pises, si spokojna a vsetko je v norme....... hlave nech ste zdravunki 😉
stankatt
10. jún 2009
lante je naaaadhernyyyyyyyyyyyyy, blahozelam
lolka
10. jún 2009
lante, maly chrustik je nadherny 🙂 😉
emily3
10. jún 2009
lante gratulujeeeem je krasny, 😉 😃
cucuskaautor
10. jún 2009
Lante Miško je krásny, zamilovala som sa 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Naozaj - A GRATULUJEM !!!!!!!
lante
10. jún 2009
ďakujeme babulky, budem sa teraz hrdo nosiť po svete 😃
lia
11. jún 2009
jeejejjj lante gratulujem x-) x-) x-)
prajem,aby sa mliecko rozbehlo 😉
loss
11. jún 2009
jeeeej ste krasnucky aj my GRATULUJEME x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
svetluska.p
11. jún 2009
ahoj sojky
lantik gratulujem. malicky je naadherny 🙂. hlavne nech ste zdravi.
cucuskaautor
11. jún 2009
Pekný slnečný deň prajeme. AKo sa máte??? čo máte nové??? a Ja tu niekto? či som tu zas sama :-N
lia
11. jún 2009
cucus,ja tu 🙂 ale pojdem si dat schlofika |-| 😃
lucim
11. jún 2009
lante gratulujeeeem, misko je krasnucky, na spapanie. 🙂 nech sa vam stastne a zdravucko dari. 🙂
bershka
11. jún 2009
lante to ma za sebou? gratulujeeeeeeeeeeeeeem. drzkajte sa..

lucka, ty za chvilu. boze to leti
lucim
11. jún 2009
bershi no sak to... uz sa to fakt blizi a matej tu bude o chvilu vrestat a kakat a ... a robit radost ... uz by som ho vybozkavala, vycmukala mu nozickyyyyy 🙂
bershka
11. jún 2009
jaj lucka, ja by som zas tu nasu niekedy strcila naspat do brucha. hlavne dnes. revala cely den a spala max 3 hodiny
cucuskaautor
11. jún 2009
xixixixi baby to je naozaj sranda vás čitať, inak aj ja by so niekdy Emku vybozkávala a vyobímala až až až, ale niekedy by som ju aj ja najradšej strčila do brucha :-N

a keď bude v puberte a bude mi papuľovať a ja si sponemiem koľko horúčok, plienok, nocí a chorôb sme prežili, tak ju asi tie%z budem chcieť strčiť späť do brucha :-N 😃 😃 😃 😃 😃
lucim
11. jún 2009
bershi uz by sa ti tam nezmestila 😃 a co jej je, ze revala? brusko?
cucuskaautor
11. jún 2009
lucim ako sa cítiš?
bershka
11. jún 2009
bola unavena herecka. ona si nevie len tak lahnut a spat. najprv koncert... ]-(
lucim
11. jún 2009
cucus ako hrosica sa citim .. este mam energiu, ale veeelmi rychlo sa zadycham ... nozky puchnu len tak trosku. 😉 a samozrejme zle spim.
bershka
11. jún 2009
luci, pokial nemas nohy jak ja v albume, tak je super 😃

ani ja som spavat nemohla. a odvtedy som s a ani nevyspala