• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
obdivujem EMILY

ja si neviem predstavit, ze by som mala mat druhe, nieto este stvrte
11. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershi ... ja to v podstate este zvladam .. uvidime, aka budem grogi po porode a ked sa budem vkuse starat o matyska ... zatial sa na neho tesim a bojim sa bat porodu, tak sa tesim, ze bude po. :wink:
11. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa porodu. to je nic oproti prvej faze. ale to tak rychlo ubehne, ze potom budes vnimat len tu bolest zo zasitia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale som povzbudiva co? ja som si tam celu dobu hovorila, ze ziadna panika, musi vyst von aj ked co bude... hned to bolo lahsie neboj
11. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdes do trnavy?
11. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak dnes som cely den nezapla Pc...vcera sme tu mali detsku party, a zostal u nas spat synovec...Misko spal v chalanskej izbe ale v noci pesiel k nam...ale uz nepije v noci, spi..hura..a dufam ze si coskoro zvykne na novu postel...
bershka aj ja by som tie deti niekedy vratila :sweat_smile: :wink: , ale inokedy zas vyboskavala...hlavne mareka je taky tvrdohlavy a na druhej strane sa chce tupil, je to este moj chlapec..Misko je tiez niekedy na zozratie a take ksichty struha ze sa nan nemozem hnevat... :wink:
dnes rano som Misa nechala bez plienky, ze ho dam na wc, ale som chystala Mon do skoly a uz som pocula ako mon krici ze sa mIso vykakal v jej izbe na koberec :sweat_smile: ..tak jej to tam pokrstil :grinning: ....
berska pozerala som fotky tvojej malej na facebooku je velmi rozkosna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ta prva faza, kym to budem moct vytlacit, aj draheho rozkusem. :unamused: uz aby boli 4 dni po a ja doma.
11. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uz pojdes za chvilku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaa stanislavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

emily. je to herecka, ale uvrestana jak hrom
neviem po kom. ja som ani nepipla ked som bola mala a muz tiez nie
11. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka? budes chodit plavat aj v septembri? ja chcem malu prihlasit a nechcem tam ist sama.
11. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim hlavne sa ty musis citit v pohode. myslim psychicky, priste si povecm ze to vydrzis a nepripustaj si paniku....pekne predychavaj a potom pekne tlac a bude to v pohode, :wink: :wink:
jaj ked osm rodila treti krat, a zacali tie kontrakcie, som si povedala ze je to tu zas...na tu bolest sa neda zabudnut, ale som si povedala ze budem disciplinovana rodicka a nebudem kricat ( pridruhom porode som jacala este horsie jak ciganka :sweat_smile: ) a bolo to v pohode...maly vybehol jak zo skolky :wink:
drzim palce aby si to zvladla
11. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co ste na facebooku, supnite mi mena do ip, ja si vas pridam
11. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bres mna mas nie?
11. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malu vytlacila na 15x asi. ale nevydala som ani hlaska. nechcela som traposit a hlavne sa vycerpat :sweat_smile:
11. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, mam, ale ostatek nemam
11. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ale ked som sa na druhy den kukla do zrkadla, esteze som bola na lacno. taka spatna som vzivote nebola :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlate :wink:
emily ja som kludas , uvidime, ako to bude tam ... ak mi vysvetlia co a ako a nebudu po mne vrestat a nadavat, tak budem posluchat :wink: ak budu na mna zli, budem trucovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budem rodit v TT --- jedine, z :wink: e by ma to chytilo niekde inde cestou ... este chceme ist na vikend k mojej mamine do martina.
a kricanie - hmmm z toho nemam zabrany ... sak uz hadam take poculi :grinning:
11. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ja som tam natrafila na fantasticke sestricky. a na novorodeneckom a sestonedeli som sa citila jak celebrita. boli ochotne, mile a vzdy mi vsetko pekne trpezlivo povysvetlovali a ukazali
11. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som bola po troch rokoch na masazi. juuuj, davali mi tie banky tam a som jak lienka bodkovana. v utorok idem zase. tesim tesim
11. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny tak ma vsetko boli, krize klby uz sa roztahuju a ledva sa hybem, aj ked som tak strasne nepribrala...neviem ci nestiham priberat, ked stale lietam s detvakmi, a ani brucho nemam take extra velke ako pri chalanoch...ale uz mam dost. :sweat_smile: uf...budem mat narocne leto..
11. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ked budes cakat piate, budes uz dokonale vycvicena :grinning:
11. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersaka rob si srandu s plasteliny :wink:
11. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze nas tata nema prasacu chripku, lebo dnes je nejaky uboleny, chorlavy. cely den mam krpatu na krku sama a ani sa nemozem ist osprchovat, lebo seci spia :angry:
11. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj emily. ty si pre mna jak matka tereza, alebo angelina jolie. :grinning:
11. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershi ja som na facebooku, ale nechce sa mi nan chodit, nejak sa mi to nepaci a nedoverujem mu ...
ja radsej pisem maily ... dam ti do ip.

a dufam, ze budem mat stastie na tie dobre sestricky tiez. :wink: .. massageeeeeeeeeeeee :sweat_smile:

emily krize, uz som si zvykla, tak uz ani nevnimam, ze ma bolia, aj s kostrcou ... ale ty aspon vies, ze to prejde. :slight_smile:
11. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja segra je v 12 tt a sediet uz ani poriadne nemoze, co ju boli kostrc, som zvedava co bude hovorit v 38 tt
11. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, za chvilu mi prdne baterka, tak dobru nocku
11. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby prosim vas potrebujem poradit. Cakam no cakala som dvojcata ale vcera mi povedal doktor ze to jedno nezije som 8tt. Porodila takto uz niektora z vas? dakujem
11. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zeny na buduci tyzden budem slamena vdova :cry: :pensive: ...manzel ide na sluzobku na cely tyzden... ( aj tak tomu nerozumiem, ma ist iba do Nitry s tym ze tam budu aj prespavat, vsak od Blavy to nieje 500km, preco by sa nemohol vecer vratiti domov?)
a to idem s Marekom a s Misom k ocnej a v stredu mam brutus skusku ...tesim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rentka tak neviem presne ale asi sa to da, ze druhe babatko prezije..drzim ti palce aby bolo vsetko vporiadku a druhe babatko zilo. :wink:
11. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renatka, ani ja osobne nemam taku skusenost, ale viem, ze je to mozne, ze sa da vynosit jedno v pohode do konca.

emily budem drzat palce, nech to v pohode zvladnes.
11. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok