Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
11. jún 2009

lucim dik, idem sa tvarit ze sa ucim, velmi dobre sa pri tom zaspava 😅 ..Misko spi v chalanskej, tak mame spalnu pre seba, to je taka sloboda...(do septembra)

lucim
11. jún 2009

dobruuuu

emily3
12. jún 2009

Ahojte 😉

stankatt
12. jún 2009

bre rano 😉

trpezliva
12. jún 2009

ahojte, vidim, ze nie som jedina, kto sem chodi malo. 😵 asi si vsetky uzivate mamickovske povinnosti, baby, tento vek nad 1rok je tusim ten najnarocnejsi. vkuseee nieco Liluska vymysla, a ked sa nekukam, tak uz robi zle. dnes sme boli na cviceni, tak je teraz poriadne unavena a spinka.
pozrela som fotky Lante, su kraaasne. dufam,z e sa uz aj mliecko rozbehlo.
niekto sa tu este davno pytal, ze kolko lili vypije UM. tak ona sa donho zamilovala, keby mohla tak ho pije cely den. dostava vacsinou rano, doobeda a pred spanim. ale fakt ked uvidi flasku, tak uz mrnci, ze chce mliecko. z pohara vodu nechce ani za svet, len to mlieko. ale uz jej davam aj kravske, normalne z krabice, plnotucne, ani neprevaram, len nalejem do flasky. a velmi jej chuti.
no a este rozmyslam, co mame noveho, ale asi nic. komu drzite v nedelu v Lets DAnce?? ja Mokremu. 😅

bershka
12. jún 2009

baby, co mate dievcatka. nemali vase babulky niekedy taky zelenkavy vytok? nasa buchta dnes mala, aj vcera. pokakanu ju nenecham ani minutu, kadi totiz presne kazdy den o tej istej dobe. vzdy jej ritku vyspliecham s vodou, nikdy jej to neutieram.
ak mate s tym skusenost, supnite mi to do ip

petruci6
12. jún 2009

bersh chod s tym k dr

petruci6
12. jún 2009

lucimka moja,ty si sa tu ukazala? no musis uz chodit castejsie,lebo ta zachvilu odrodime ako vsetky 😀 😀

juuuuuuj tak sa tesim na Matyska 😵

stankatt
12. jún 2009

bersh s tym ozaj chod k doktorke

emily3
12. jún 2009

bersh myslim ze babatka mavaju zelenu stolicu, ale ked mas pochybnosti zavolal dr. a porad sa..na to dr. je 😉

smejko1
13. jún 2009

ahojte, zelam peknu sobotu.

Musim sa pochvalit, ze som podla knizky kazde dieta sa vie naucit zaspat same....... zaviedla samotne spavanie, lebo uz mi nielenze nevedel zaspat pi kojeni, ale musela som pri kojini s nim aj hopkat, takze som to skusila . a aj ked mi islo srdce roztrhnut...... uz na druhy den sme videli vysledky..... ja sa tak tesim..... este ten cumel vynechat a bude to super...... aj kedmy sme neni cumlikovy, len pri spani........

papa

emmaelzer
13. jún 2009

Smejko aj Eliza uz spava sama, trvalo nam to tyzden, ale uz krasne prespi celu noc...asi cim dlhsie sa to necha, tym je to tazsie naucit.

stankatt
13. jún 2009

Smeji super... nasa spava sama od narodenia, tak taky problem sme nastastie nemali a dudkame aj my 🙂 ale nech, ked ju to ukludni a v noci si ho drzi v rucicke, tak uz si ho dava sama 😉

cucuska
autor
13. jún 2009

ahojte tak ja vam hrdo oznamujem že už mam poskúškach 😅 😀 😀 😀 sa tešim od zajtra sa venujem naplno Emke a rodine žoiadne knihy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smejko1
13. jún 2009

cucuska blahozelam z celeho srdca........ poriadne si uzi malinku a naber sily na dalsi semester

emma - tyzden....... uf to je iny boj..... ale ved ani ja nemam vyhrane... ved sa mi v noci budi...... Ty si malej nedala ani cumlik? a blahozelam..... viem co to stoji nervov

stanka - tak to mas super, asi preto ze nebola prskova..... a kedze si sikula vie dat dudku sama mas po starostiach...

dobru nocku

lia
14. jún 2009

dobre ranko 🙂
cucus,velikanska gratulacia ti patri,klobuk dolu 😉 si sikula 😉 😵
ako si ho to oducila smeji??plakal moc??

trpezliva
14. jún 2009

cucuska, gratulujeeem k ukonceniu studia.velka ulava, vsak? mne by sa do ucenia uz nechcelo, stacilo 5rokov doma a potom 2roky v USA. ale mozno sa raz na stare kolena dam na doktorandske..
smejko, sikovna si, ze uz tak skoro si ho naucila sameho spavat. nam sa to az teraz podarilo a to sme skusali tu metodu uz daaavno. teraz zaspava tak, ze k nej nesmiem vobec chodit, lebo ju to vyrusi a potom place. takze ju ulozim, trosku mrnka a potom sama stichne a spi. vccera jej to trvalo dlhsie, mali sme u nas grill party/aj minuly vikend/, zase tu bolo kooopec ludi a riadna makacka, tak asi kvoli tomu bola rozrusena.
cakam na Friends na Markize a potom pojdeme s Emilom k nejakemu jazeru, aby sa okupal, chudak, este tento rok nebol plavat.
nenapisali ste, komu drzite v Lets Dance.ci nekukate??

smejko1
14. jún 2009

mokremu drzim kikuska........

lia metoda, je taka ze das babo {ale musi mat viac ako pol roka} do postielky {napane, suche} pohladkas a das spinkat....... a uz ho z postielky nevyberies, len prides v stanovenych intervaloch pohladkach pihovoris sa...... ono placka ale potom pochopi, ze sa musi naucit zaspavat sam....... 😉

petruci6
14. jún 2009

mate ho aj v inej izbe,alebo len v postielke v spalni?

zuzkaprofant
14. jún 2009

cafte ja tak maleho uz teraz ucim 😀 😀 dievcata mam asi malo mleka co robit ja kojim vkuse 2 hodky a on je stale hladnucky ☹
inac ma to mesiac christianko a je vybity ako poistky ked chce cicik tak hladka mi ho u ma otvorene usta a robi hadika...xixiiii..terraz mi je na rukach a kuka na obraz dnes sme sami mm je v robotke ☹

petruci6
14. jún 2009

zuzi kup si homeopatikum ricinus a kojenecke caje,vela pi tekutin,tvorba sa ti zvysi

lia
14. jún 2009

tak sikula si smejus a Damienko uz velka statocna chlapina 😉 😀
mne povedala kamoska,ze tie vitaminy co sa beru v tehu,ze je dobre ich brat aj pocas celej doby kojenia.

cucuska
autor
14. jún 2009

ahojte , konečne som sa sem aj ja dopracovala. Akurát som uložila Emku, predtým noc sme boli stále hore, ani som to nerátala. ale verím že dnes to bude lepšie teda verím že to bude normálne a zobudí sa až nad ránom na mlieko
a vy čo ako????
lia tie t krásne pribúdajú 😀

emily3
14. jún 2009

ahojte..cucuska gratulujeeem k ukonceniu a zavidim..ja sa mordujem s posledymi troma, ale mam ich u toho isteho, myslela som ze na jeden termin si to vybavim, ale realita je ina a este chce dve seminarky, nemam ani carku..v stredu jeden termin a v sobotu druhy..ak by sa mi to podarilo, tak prazdniny mam o tyzden.
zuzka nemas malo mliecka, je to normalne ze papa kazde dve hodky, je este malicky..ono sa to casom ustali a nepanikar... 😉

cucuska
autor
14. jún 2009

no ja som skončila včera keď si pomyslím čo ma čaká na rok, radžej nemyslím 😅 Budem ti držať palce nech už máš pokoj, aj tak si v mojich očiach hviezda a keď sa mi naozaj neche užiť, hne%ď si pomyslím na teba ana tvoje už skoro 4 deti a hneď to ide od ruky 😀
Zuzka to nie je malo mliečka, mne Emka papala každe 3 hodiny a to stále aj v noci proste to je jedák a to som nemala ani nejaké veľké prednosti ale mliečka bolo dosť a bolo by aj keby sa sama neodstavila 😀 Vydrž ono sa ten čas natiahne

cucuska
autor
14. jún 2009

už som tu zostala sama??? ☹

lia
15. jún 2009

ahojte 🙂

cucus,pribudaju 😵 😵
emily,drzim palce nech mas uz aj ty pokoj 🙂

zuzkaprofant
15. jún 2009

dobre ranecko no dala som si 2 dni pifko a som sa az pripila ale mliecko dako stuplo sa mi zda mam aj zasobu v chladnicke a maleho som vcera plno kojila a mu to stacilo si myslim zaspinkal bez flasky co som rada

takze od dnes kazdy den 2 decka pifka ale idem si kupit nealkoholicke 😀
dievcata ake kakanka je zla u babatka vcera moj mal taku silno oranzovu akoby a poriadne nalozil az 3 krat ta mu skvrkalo hlasno po brusku tak neviem ci ho nahodou aj nebolelo bo vcera len na rukach chcel byt a v kociariku sa vozit iba tak spinkal

dnes ideme do mesta ja uz som aj oblecena len cakam kym mi vlasy uschnu a troska sa vonku otepli 😀

lia
15. jún 2009

a nemal to z toho piva zuzi??

emily3
15. jún 2009

lia dik, dnes manzel odisiel na sluzobku 😖 , detvaky su v skole skolke, a Miso tu demoluje co sa da...po vikende je tu jak po vybuchu ( neboli sme doma, neupratovali sme, a ked sme prisli tak kde to dali to nechali..takze klasika, umyt riady, poupratovat, povysavat...a upratovat po Misovi tie jeho vylomeniny...a zase sopli, ale mu zacinaju hnisat aj ocka, rano ich mal zalepene ☹ ...a spal v chalanskej izbe, pri posteli ma maly madrac, keby spadol a dnes rano sme ho nasli spat na to madraci 😀 😅 skotulal sa dole...ale spal vo svojej izbe..ale za to sa k nam nasackovala Mona...akoby vedela ze Miso nepride tak musi niekto iny...( asi budeme smami v spalni az ked opustia nase " hniezdo"

zuzka super ze mas dost mliecka..a ta stolica je normalna. pokial tam nie je krv je to ok...aky prijem taky vydaj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre