Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
23. jún 2009

petru, dik za vyvestenie...suska sa, ze ty to vzdy dobre odhadnes. musim kuknut tu tipovaciu tabulku, co som robila pri Lili...ak si vtedy tipovala babu,tak by to malo vyjst aj teraz. 🙂
lolka, preco chces dievcatkooooo??? lepsie prvy chlapec a druha baba. 😵

sloniiicek
23. jún 2009

caute kocky. tak som sa spojila so svetluskou. a pozdravuje vas.

sloniiicek
23. jún 2009

v robote ma strasny frmol. bola teraz na sluzobke dvodnovej a pred hodkou sa vratila. takze nemala cas riesit ba. a navyse ked nakukla na kona, tak vsetky ste pisali, ze nemozete prist. v praci nemoze chodit na net, lebo ich sleduju - kontroluju. a vsetky vas pozdravuje a nie je urazena na nas. skor, ci sa my na nu nehnevame.

loss
23. jún 2009

ahojte trpezlivka ako sa mate?
bozinko mne je stale zle kedy to uz prejde 😔

lia
23. jún 2009

lossik chudatko prejde,este maximum dva tyzdne a bude lepsie.
mne bolo dnes po dlhej dobe hrozne uz od 4tej rana az doteraz,ale asi to bude aj pocasim 😒

svetluuusss,ozvi sa nam aspon z domu 😉

lia
23. jún 2009

jeeejjj emilyyy krasne babbenkooooo 😵
a ukazalo sa v plnej krase??kto ti robil v gynfive 3D??

emily3
23. jún 2009

ahojte lia si ma predbehla 😀 , este som tam robila nejake upravy, robil mi moj dr. Drabek, ale mala sa velmi nechcela ukazat, schovavala sa 😅 😉 je presne tak ako ma byt, koniec 30tt termin vychadza 2.9.09 a vazi 1500g. kopkala o 106 a zivala..bola zlata 😉

lolka
23. jún 2009

ahojte,
emily, tak supeeeer, je to baba 🙂 Monika bude mat partacku k dvom surodencom 😀
kika, je mi to v podstate jedno, ale kedze chcem 2 deti a chcem aby jedno bolo dievcatko, tak pre istotu nech je to uz prve 😀 ale budem brat vsetko co porodim 😀 😀

mna dnes tak inak boli brusko, tak kramovo a aj krize ma pobolievaju. je to ok, co myslite ? 😅 zaludok je dnes na tom lepsie, aj ked je stale "na vode"

emily3
23. jún 2009

lolka mozu ta boliet krize aj v podbrusku..no ale sa sleduj. teraz je to kriticke obdobie. drzkajte sa obaja 😉

lolka
23. jún 2009

emily, dik, uz len lezkam a pozeram telku 🙂

emily3
23. jún 2009

lolka spravne, nic nerob, pekne vylozene nohy a nechaj sa obskakovat...mas na to pravo 😉
tesim sa ze sa vam to podarilo a snad to dotiahnete aj do konca 😉

cucuska
autor
23. jún 2009

ahojte. dlho som tu nebola mala som v oprave PC ale co tu nevidim LOLKA gratulujem 😀

cucuska
autor
23. jún 2009

lucim gartulujem MALY je krásny

emily3
23. jún 2009

ahoj cucka, no vyzera to tak, ze ked mozem byt pri Pc tak tu nik nieje

lia
23. jún 2009

emily,tak je potvrdene dievcatko 😵 😵 jeejjjj

loli,presne ako pise emily,vylozit nohy a nic nerobit!!toto je najkritickejsie obdobie

loli,ty beries duphaston??kolko denne??aj ja si este davam,ale neviem dokedy,kedy ho mam ukoncit,ale asi koncom 16tt s nim skoncim.mne ho nechcel dat moj dr.,hlavne,ze obidve pohotovosti mi povedali,ze to mam brat,tak to beriem a kupujem si ho cely.

emily3
23. jún 2009

lila hej dr. potvrdil dievcatko a podarilo sa aj 3D par foto som dala do albumu 😉

duphason som brala pri piatom tehu ale aj tak mi to nepomohlo ☹ , a pri Miskovi ani teraz mi nedal ziadne lieky a deti su v pohode..tak u mna to nebolo asi o liekoch.

lucim
23. jún 2009

emily jeeeeej 🙂

kocky, este neviem do kedy budeme v nemocke , vzdy rano zmeraju bilirubin a ked dostatocne klesne, tak nas pustia.

petruci6
23. jún 2009

luci a uz malickeho pri sebe?

emily3
23. jún 2009

lucim ahoj mamina tak ako sa mate? drzim palce aby ste isli coskoro domov, aby maly nemal tu zltacku..( nas tam vzdy drzali dlhsie kvoli tomu 😒 )
jeej sa tesim na take male rozkosne 😀 😀

lucim
23. jún 2009

peti dnes 2 hodky tu, 2 tam. 😉 emily , vsak solarkujeme o106, nech to klesa.

petruci6
23. jún 2009

mas na izbe niekoho,alebo si sama?

emily3
23. jún 2009

lucim to by malo zabrat. 😉

lucim
23. jún 2009

dnes som sama.

emily3
23. jún 2009

jde ? na izbe?

lucim
23. jún 2009

jo 🙂 idem tusim sprchovat kozy a odsavat ...

emily3
23. jún 2009

ja som zase sama, manzel isiel teraz doprace, mal to rozdele bol do 12 v robote, potom mal volno ateraz isiel na 22. nieco robia, natahuju kable a internet a da sa to ked je firma mimo prevadzky...tak to je v noci .
Misko zaspal prvy a tych dvoch som nahanala este pred 10. min, ale uz vyzera ze su ticho..konecne.
zato nase babo ma cely den nejaky skakaci, stale sa mrvi vrti a kopka s mini. prestavkami...nic som take nepila ani kavu tak neviem co je taka hyperaktivna 😅

emily3
23. jún 2009

lucim tak si to uzi 😉 a dobru nocku

petruci6
23. jún 2009

len odsavaj,nech sa ti nezapalia 😉

lia
24. jún 2009

lucim,mas elektricku odsavku??
emily,bola si aj s manzelom na 3D?? 🙂
ako casto treba odsavat na zaciatku??to nejak citit ked sa naplnia??
inak emily,lucka sa ma narodit na moje meniny 😵

emily3
24. jún 2009

dobre ranko,
lia manzel bol so mnou na 3D..bola som objednana poobede a kedze mal volno vynimocne, bol so mnou.
a prsia sa na zaciatku naleju kym sa upravy tvorba mliecka, to budes citit, a je dobre dat si studeny obklad ( plienka namocena vo vode) aby to tak nepalilo, no je to neprijemne, bohuzial porodom to nekonci...po porode sa zacina maternica stahovat a cistit a to su krce a tecie to ako vodopad...a najviac sa stahuje ked babatko pije 😅 , a potom ked sa naleju prsniky tak to je zase nieco ine...nic moc. ale nechcem ta strasit, da sa to prezit. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre