Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
6. júl 2009

jaj cucus, potom bude zas nieco ine 😉 . ale aj Mon ma niekedy neskutocne vytaca... a mozem jej anjelskym hlasom hovorit.... robi si po svojom krpec.... a tie sceny a nervicky..... ale co uz, aj tak ju lubime 😉

petruci6
6. júl 2009

to je tazke,na jednej strane si ich rozmaznavame,lebo su dlho ocakavane a vytuzene deti a na druhej... 😒 sa otoci proti nam
ktovie kde je ta spravna mierna? nepomohlo by druhe dieta??emily taky problem urcite nema pri tolkych detickach

emily3
6. júl 2009

petruci myslis? ja to mam trojnsobne 😅 prezila som si to s kazdym a kazdy ma trocha ine maniere, Mona bola a je tiez tvrdohlava ale nebolo to az take strasne. najhorsi na tom Marek, on je tak tvrdohlavy ze s nim nepohne ano desat parov volov..hej spominam ze Mon mala take tahy ze celu cestu zo skolky revala kvoli niecomu a ked ju to preslo, spomenula si na nieco ine ( kvoli cukriku, ze chce zuvacku, ze nechce istam ale ta...) a ked to preslo tak tam prisiel Marek a mali sme to znova, ale MArek sa zatal a stal na mieste...a bolo mu jedno ci mu dohovaram , alebo som ho nechala sameho a odisla dokonca tak ze ma nevidel, on tam stal ako kvol plote 😠 a ja som najprv bojovala so seboui a rozmyslala ako mam reagovat..niekedy som prisla za nim a vyvapala po riti ( ale on potreboval objat, a povedat...pod...ale mna to vzdy tak vytacalo...) inokedy sme ho s Mon nechali tak a po 10min som poslala MOn za nim aby mu povedala " Pod" a on potom isiel. a hlavne nepocuva, on si stale melie to svoje a strasne jaci...to je taka skola trpezlivosti...niekedy by som ho ......

no Misko zatial nie je v takom stadiu ale uz nema daleko, ale uz mi nerobi problemy mu capnut, ked na nastve a robi co nema( ale on potvorka on sa este tak usmeje ze ma ozbroji, ale uz ma s tim nevinnym tvarenim nedostane...)

petruci6
7. júl 2009

bre ranko,
baby prosimeeeeeeeee si hlasy,mame 2 fotky,dakujemeeeeeee
http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?kate...
😅

petruci6
7. júl 2009

ab ysme nezabudli aj na nasho hava 2 fotky Joey
http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?kate...
😅

evitkamalicka
7. júl 2009

petru zahlasovane 😉

petruci6
7. júl 2009

dakujem evit 😉
uz mate auto?

evitkamalicka
7. júl 2009

petru ete nie, 24.jula zaciname vodicak

petruci6
7. júl 2009

kde v Sali?

evitkamalicka
7. júl 2009

hej v Sali v Hileku

petruci6
7. júl 2009

tak potom sa ozvi,ked budes brazdit cesty po GA,nech nelezem na cestu 😀

evitkamalicka
7. júl 2009

petru hej dam vediet 😀 😀 😀

petruci6
7. júl 2009

ok 😀
idem ja na UPSVaR kym neni taky hic,konci mi MD,musim im dat papiere na RP
zatial pa a dakujeme za hlasy 😉

trpezliva
7. júl 2009

zahlasovane aj od nas.
🙂 🙂
kukala som, ze niektori tam maju vyse 200 hlasov, to bude zase nejaky podvod 😠 .
na kupku vcera bolo supeeeeeeeeer, len skoda, ze nemam s kym chodit, lebo sama s Lili sa nudim, a musim ju vlacit so sebou vsade, na wcko, do bufetu..atd. nabuduce sa uz pridajte, napr. Emily, nesla by si?
dnes to vyzera tiez na pekne pocko, aspon doobeda...poobede nas caka asi opat burka..

lucim
7. júl 2009

peti zahlasovane 😉

sloniiicek
7. júl 2009

kika - ja by som sa kludne pridala. uz nam skoncil kurz plavania, takze mame viacej casu.

mm1
7. júl 2009

ahojte babulky.....nebola som tu sto rokov....
Lucim gratulujeme k Matejkovi....
Adi vy mate za chvilku rok.... 🙂
Emily tebe k Lucke v brusku....
Kika, ty este nevies?????
a co je tu vlastne nové,??????

petruci6
7. júl 2009

dik baby

kika to je o tom,kto ma kolko znamych a hlasovat sa da kazdy den,tak asi preto
ja som to dala len zo srandy

mm1
7. júl 2009

aj my sme zahlasovali Peti.

petruci6
7. júl 2009

dakujem 😉
vy este nechystate druhe kolo?? zac sa tu znovu rodit 😅

mm1
7. júl 2009

no vsimla som si a veselo... my nie ani zdaleka.... 🙂

petruci6
7. júl 2009

preco?Natalka vam dava zabrat?

mm1
7. júl 2009

nie nie, ale my sme ani neplanovali druhe babatko... Natalka je v pohode, je to rozumne zlaticko.... 🙂

petruci6
7. júl 2009

tak si ako ja
druhe uz tiez neplanujem 😀

mm1
7. júl 2009

hej???? tak to sme dve 🙂

lolka
7. júl 2009

petru, zahlasované 😵 mala je s tym melonom uuuuzasna 😉 inak, hned by som si taky sladky melon dala, mnam 😝
magdi, druhe babo by bolo urcite certik, ked je Natalka dobrucka 😵
kika, tak to muselo byt v hotely veselo 😀 hlavne, ze ste sa vy oddychli a dobre sa citili......kaslat na ostatnych 😀
vcera sme boli na kontrole, vsetko ok, len mi byva zle, griam a schudla som asi 2 kg. doki mi dala cipky, ale nejako mi to nepomohlo 😒 lius, kika....keby som uz mala aspon tu 18 ako vy 😅

petruci6
7. júl 2009

neboj loli aj to bude 😉
este chvilku a prejde grckanie a budes si tehu uzivat 😉

petruci6
7. júl 2009

baby vy ste take leniveeeeeeeeeeee
ja ze idem kuk fotku bruska,alebo aspon odfoteneho testu s // a vy tam nic nemate

smejko1
7. júl 2009

spravne petru len im vynadaj, lemry lenive su to 😀 a ty mas krasnu fotecku na nicku

loli, super, ze je vsetko super 😉

emily3
7. júl 2009

lolka super, mas uplne normalne tehu...len sa drzkaj dalej aby drobcek rastol..neboj tie tyzdne ti tam tak rychlo naskacu ze nebbudes stihat 😉

jaj zeny depka ma chyta, cele dni s detmi, nikam poriadne nemozme lebo je Marek chori ( uz sa ma lepsie a krasne sa mu to hoji) a teraz zas cakame kedy to chytia ti dvaja a nemozme ist na dovolenku , lebo su este infekcni( ak su nakazeni, to nik nevie) proste kriza.. ☹ manzela nevidim ako je den dlhy, je v praci a potom pride a ide s kamosmi na pivo...aj ja chcem ...akoze ulozi deti a odide...no stazujem sa...viem ze chce zrelaxovat ...ale aj ja chcem.
a uz sa pohybujem slimacim tempom, vsetko ma boli, brucho mi tvrdne...no nic...podme nekam von a deti zavesim na klinec.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre