Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
26. júl 2009

jej Lius, pekna bruskata fotka 🙂 tehu ti veelmi pristane 🙂

petruci6
26. júl 2009

lius jej ty si uz v polovicke 🙂 😵 😵 to letiiiiiiiiiiiiiiiii
krasne brusko 🙂

mne krvacalo cele tehu z nosa,tiez som mala upchaty a preslo az po sestonedeli 😒

evitkamalicka
26. júl 2009

ahoj kocky

petru kde mas foto a album? 😲

lia
26. júl 2009

dakujem babulenky 🙂
co si si vymazala aj fotku peti??

evitkamalicka
26. júl 2009

ja som mala tiez cele tehu upchaty nos

petruci6
26. júl 2009

mam na to dovody...

lia
26. júl 2009

hmmm,chapem 😖
aj ja za chvilku mazem

evitkamalicka
26. júl 2009

petru no takych nas je tu asi viac, ja som tiez vymazala vsetky ostatne albumy

petruci6
26. júl 2009

mali by dat vyhradne pravo ukazovat albumy iba tomu komu chces a nie vsetkym,hoci kto !z ulice! si to tu otvori

petruci6
26. júl 2009

baby neviete o niekom kto by chcel kombinovany kocik twister?neviem sa ho zbavit,mne len zavadzia

lia
26. júl 2009

dala si ho do bazaru petru??

petruci6
26. júl 2009

jasne,uz dva mesiace ho mam vo vsetkych inzerciach 😒

lia
26. júl 2009

do rici a nist??

petruci6
26. júl 2009

nist,uz som mala 3 kupujuce,ale vymyslali,alebo kupili nakoniec nove
ked teraz je tolko lacnych kocarov,ze kazdy kupi radsej novy a tomuto fakt nic neni

lia
26. júl 2009

ved je peknunky

petruci6
26. júl 2009

on je super,lahucky,teplucky,len nam je uz vanicka na nic a sportak mame novy,tak sa ho potrebujem zbavit,lebo mame total preplneny byt

lia
26. júl 2009

to ti verim,ani ja neviem kam budem vsetko davat 😖

petruci6
26. júl 2009

no ja uz som predala vsetko okrem kocika
lehatko,klokanku,kolotoc nad postielku,teplomer do vody 😀 ,odsavacku,secko
to je tak,ze nakupis plno zbytocnosti ako prvorodicka a nakoniec nemas kde skladovat
pri druhom by som uz vedela,co kupit a co je zbytocne

smejko1
26. júl 2009

baby ja som z vas hotova.... chcem kuk liine brusko a nikde nic...... sa tvaroite vsetky akoby vasa identita bola statne tajomstvo.... no ak mate dovody OK..... ja tam mam synceka a aj seba, aby si ti co si so mnou pisu vedeli predstavit s kym si pisu a tak..... neviem, zatial som negativne zazitky s tym chvalabohu nemala.......

dobru nocku

lia
26. júl 2009

super,tak sikula si 🙂
a kolotoc je zbytocne??ved to je mile

petruci6
26. júl 2009

mile je vela veci a su na prd 😀

petruci6
26. júl 2009

resp iba na chvilku 😉

lia
26. júl 2009

smejko,ak si tu,vlozim ti na chvilu,ale mam na to dovody,fakt,inak by som to tu mala od zaciatku.
bud rada
si tu??mam vlozit??

petruci6
26. júl 2009

napr taketo
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
cista hovadina a za tie peniaze?? 😀

lia
26. júl 2009

no tak to je velka hovadina 😀

petruci6
26. júl 2009

idem si lahnut k malej
bru nocku a pohladkaj dievcatko 🙂

lia
26. júl 2009

ok,pomaly uz idem aj ja,lebo ma uz stadialto aj tak kope 😵
dobruuu a aj ty pohladkaj malu Lindušku 😵 😵 😵 😵

petruci6
26. júl 2009

vykonam 😉

emily3
26. júl 2009

Ahojte zienky..hlasim sa z dovolenky..teda aj z materskej ale dnes sme sa vratili z dovolenky...nakonoiec som rada ze nas manzel vytiahol aspon na chalalkupúu, aj ked detvaky mali horucky..bolo tam super, neboli tam take horucavy ako v Blave a nebolo tam tolko komarov...dom je so zahradou, takze deti rano rozlepili oci a uz boli vonku...a nemuseli sme sa bat ze niekoho nakazia...Misko tam prekonal kiahne , dve noci sme nespali co mal horicky, nemala som ani odvahu mu odmerat..urcite by sa mu to vysvihlo ku 40 ☹ ..ale zvladli sme to..Monika s Misom rozkvitli..mali tie pupaky vsade, kde si len zmyslite...vyzerali hrozne...ale uz je dobre, hoji sa im to a mizne.. zoznamili sme sa tam s jednou rodinou co tam byvaju, a oni uz kiahne mali, tak sme sa citili trosku slobodnejsi...

Boli sme v Stiavnici, pozreli sme si banu, Misko to prespal, aj sme boli na tych jazerach, detvaky sa trocha kupali, Misko namocil len palec do vody a to mu stacilo...uz sme ho tam nedostali, ale MOn sme nemohli dostat z vody..., na zahrade im ocko spravil hojdacky, opekali sme si, a urobil im na strome bunker..tak tam boli vylezeni...a urobil nam prekvapko, v piatok prisli za nami kamarati s dvoma detmi ( mali kiahne za sebou) tak detska boli v siedmom nebi..a v sobotu nas ocino vsetkych vytiahol na Sitno..zvladli sme to az na to ze cestou dole som myslela ze porodim...bolo nam super, a nechcelo sa nam pat, ale ocino ide do prace, a uz musim zacat chystat veci pre babo 😉

este pojdeme na buduci vikend do Ciech a potom deti Mo Ma do tabora a to sme asi tak skoncili s nasimi vyletmi..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre