Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
3. aug 2009

kika, urcite tam nabehnem, ked sa brusko trochu zagulati 🙂 po lete uz urcite moje nohavice nezapnem - uz teraz mam problemy 😅 na kupku si to uzite, ja som rada, ze som doma v chladku, slniecka a vody som si uzila az - az 🙂

lia
3. aug 2009

ahojte 🙂
jej loli,uz 13tt??gratulujem 😵

cucuska
autor
3. aug 2009

ahojte
zúrim MS nikde a ak sa mi to posunie na dovolenku tak ma picne

lia
3. aug 2009

cucus,tebe meskava??

lia
3. aug 2009

kam idete??to by som si dala radsej posunut ako travit dovolenku s mrchou 😒

cucuska
autor
3. aug 2009

veď to , že nie, prave naopak o deń dopredu, hádam je to tým teplom , veď to, mam tam ešte rezervu ale no nech sa už dostaví
a ideme do tatier ale na welnws týždeň, bazeny, masaže a ....

lia
3. aug 2009

to vam bude fajnovo 😵 vyborne sa zregenerujes 😉

cucuska
autor
3. aug 2009

verím tomu, hádam tam nepôjdeme štyria 😅

lolka
3. aug 2009

lius, ja som nevidela tvoju bruchatu fotecku ☹ vloz ju sem na chvilku, nech kuknem, pls 😅
cucus, to vam bude uuuuuzasne, len relax a oddych, to je dovolenka 😉 a ta mrcha by do bazenov bola len otrava 😖

lia
3. aug 2009

no mozno,to by si ma potesila cucusik 😵 😵
a ty mi ukazes loli?? 😀 idem vlozit,jo??

lia
3. aug 2009

kuk 😉

lolka
3. aug 2009

jeeej, ake krasne fotecky, pekne satky mas a v nom tehulkovske bruseno 😉
idem teda aj ja nejaku pozriet, ale moje je este male

lia
3. aug 2009

jejjj ,zlatunke majinke brusinko.ty uz nevracaj,ved si jak palicka.nie jak ja 😀
dakujeeeemmmmeeeee 😵

cucuska
autor
3. aug 2009

idem to popozerať
no neviem koho by som potešila

lolka
3. aug 2009

kuk 😉
baby, od rana periem a jedno biele muzikove tricko som zafarbila na zlto, taka jemna zlta 😒 to tricko je nove......pomoooooc, co mam robit ??? mam ho svihnut do nejakeho odfarbovaca alebo sava ? jeeezis, uz sa mi to dlho nestalo 😠

cucuska
autor
3. aug 2009

daj to jna hodinu hneď do vanishu a potom do práčky na 60 tku a tam ešte prilej vanish

lia
3. aug 2009

loli,mas vanish a ariel alebo persil??skus to namocit a potom vyprat na viac stupnov,ale negarantujem 😖

lolka
3. aug 2009

lius, dnes sa odvazim u doki, tak som zvedava ako som na tom, ci sa aspon drzim na tom co som mala pred 4 tyzdnami 😅 ved ja uz necem vracat !!! idem si dat melonik, mnam. vcera som mala na neho strasnu chut, tak som poverila nasich nech mi kupia a oni doteperili 10 kg melon !!! ak mate niektora chut - dojdite 😉

cucuska
autor
3. aug 2009

ja melon nemusím a bruškaté ste obe krásne 😅 🙂

lolka
3. aug 2009

ked som to zafarbila, tak som to supla este raz s bielym pradlom na 60 (s persilom) a este je to furt do zlta 😒 idem skusit po troske to savo 😒

cucuska
autor
3. aug 2009

😒 lolka savo ja neoporúčam, ale skús 😒

lolka
3. aug 2009

preco cucus ? je moc silne ?

lia
3. aug 2009

savo som nikdy neskusala.
ja mam teraz hroznovu maniu 😉
vanish by ti asi pomohol alebo teraz ten novy ariel

cucuska
autor
3. aug 2009

hej savo je moc silné a nahodou ho naleješ na tričkpo a to už potom nezmažeš

emily3
3. aug 2009

ahojte
lolka tak ako si dopadla na kontrole? dufam ze je vsetko ok 😉

kika prosim ta nestras ma d terminom porodu, vcera vecer som mala takych poslov, ze by som myslela ze uz rodim..ale este to nebolo ono a z hrozou som zistila ze som nepripravenaaaaaaaaaaaaa....dnes som si kupila tie podlozky pod seba a nohavicky a vlozky..a chcela som este plienky pre babo, ale tam som sa nedostala a uz sa idem vrhnut na veci a dat to prat...
Misko mi prave teraz zaspava na kolenach...nechcel zaspat ked mal, a tych dvoch som vyhodila von za dom, ale neviem neviem , vyzera to na dazd....

lia
3. aug 2009

emily,tie podlozky nedavaju v nemocke??a vlozky??ked som bola ,tak tam bolo milion vloziek
kolko treba plienok emily??su aj vselijake velkosti,ktore sa pouzivaju??

emily3
3. aug 2009

lia zalezi kde budes rodit, ale sa to stale meni..pri prvej som si priniesla nocnu koselu...ostatne som dostala tam..
a teraz si musim brat vsetko..podlozky na postel, vlozky, a pre babatko jednorazove plienky aj platene pod hlavicku..nemoznice uz nemaju sponzorov...
plienky by mal stacit jeden balik pre novorodencov..znaciek je milion...my pouzivame tesco plienky fialove, vyrovnaju sa pamperskam a su lacnejsie, ale pre novorodencov som nevidela...kupim jeden balik pre novorodenca v DM znacka babylove a potom uz 2jky max. 2baliky a najviac sa potom pouzivaju 3..inak na baliku mas napisane od do kolko kil to je.

lia
3. aug 2009

a kde budes rodit??
oblecenie pre babatko davaju oni kym si tam??to sa musi??
myslim platene plienky

emily3
3. aug 2009

na Kramaroch...oni maju take kosielky pre babatko a balia do perinky, je tam velmi horuco, takze babo viac nepotrebuje..a mala som svoju ciapocku a deku...mala by si dostat zoznam co si priniest pre seba aj pre babo...a tie platene plienky sa ti oplati mat, babatku pod hlavicku, a ked to ogrcka aby si mala cistu a pripadne aj pre seba, lebo ked sa naleje mlieko do prsnikou dost do boli, tak na studene obklady.....

emily3
3. aug 2009

9000 😉 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre