Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
4. aug 2009

pozerala som si labum. mala je krásna, boze ako to letí aká je už veľká

petruci6
4. aug 2009

koho?ja nemam album 🙄

cucuska
autor
4. aug 2009

len necháoem prečo si dalaa album preč, bola krásna

petruci6
4. aug 2009

videl to tu hocikto

cucuska
autor
4. aug 2009

aha ,ale proste čo sm videla naposledy, no krásna je 😉 máś šťastie že ju máš 😀

petruci6
4. aug 2009

to ano,je to moje vsetko 🙂

cucuska
autor
4. aug 2009

viem si to predstaviť 🙂

petruci6
4. aug 2009

idem k nej hajat mam dost
bru nocku 😉

cucuska
autor
4. aug 2009

pa a brúuuu

lolka
5. aug 2009

cafte babule 😉
baby, v ktorom tt je najlepsie sa objednat na ten 3D ultrazvuk ? aby uz bolo babetko dobre viediet a aj co ma medzi nozkami 😉
kika, ty si spominala, ze si bola u dobreho dokiho, ktory podrobne pozrel na mimi, dr.Holan ? ci tak nejako....das mi na neho kontakt pls. dakujem 😵

bershik, juuj to je blbe, ze je taky zriarlivy 😖 ja sice tiez neviem ako bude reagovat nasa Lola, ale dufam, ze ked je fenka, tak to skor "pochopi", aj ked samych ich asi velmi nebudem nechavat 😅 sice jej verim na 99% ze by nic nespravila, ale co ked jej hrabne ?? 😕

lia
5. aug 2009

loli,chodi sa aj tusim v 14 alebo v 16tt a potom okolo 24tt.skus zavolat do gynfivu ,tam robia tieto dva spolu za 63eur
aka si poistovna loli??holan je dost drahy 😒
my ideme o mesiac do gynfivu k mojmu znamemu
no veru, s tymi nasimi havkacmi je to take blbe,su to nase cecky a ked pride babatko,su troska odstrcene

lolka
5. aug 2009

lius, mam spolocnu zdrav. poistovnu, ta myslim preplaca nieco u toho Holana 😕 uz si nepamatam co to stalo - co pisala kika. chcem aby mimi fakt dobre a dôsledne pozreli, lebo v centre po UO odporucaju amniozentezu (ked je oplodnenie pomocou ICSI) a na to teda nechcem ist 😒

lia
5. aug 2009

skus si dat do vyhladavaca holana a dopracujes sa k cenniku
kika tam bola aj na morfologickom tusim a to sa robi neskor,mne ho bude robit az v pondelok
tak bud holan alebo cunderlik,obidvaja su dobri odbornici a ja som chcela ist k cundrovi keby mi vysli vysledky zle

lolka
5. aug 2009

ok dakujem, pozrem neskor, idem makat 😒 booooze tak sa mi nechce, najradsej by som doma spala 😔

lia
5. aug 2009

aj ja som nejaka unavena

petruci6
5. aug 2009

lolka najlepsie 3D je od 20-24tt
my sme boli v 19tt a este bolo skoro,ale uz bolo vidiet co ma medzi nozkami,lebo prave cikala 😀
my sme boli v HC a tam je to super,venoval sa nam 1hod,vsetko pekne popozeral,dala sa nahrat aj hudba aku sme chceli na DVD a paltili sme 1000Sk 😉

petruci6
5. aug 2009

tu sme boli,keby ste chceli kontakt
http://www.4dultrazvuk.sk/contact
😵

petruci6
5. aug 2009
trpezliva
5. aug 2009

lolkaaa....jednoznacne chod k Holanovi. mas to blizucko a myslim ze teraz by ta to stalo okolo 10 eur. kamoska bola unho v 13tt, vsetko podrobne pokukal, pomeral...aj muzik bude mat zazitok. ked mas spolocnu poist., tak ani nerozmyslaj o inom 😉 . ja si tretie tehu dam zmenit poistovnu a usetrim kopeeec penazi.
kontakt najdes na www.medifera.sk, je to v auparku, len tam zavolaj uz teraz, predpokladam ze maju stale plne. 🙂
petru, dik, idem prestudovat linky. tej babe som nepisala, ja skor objednam tuto z obchodu, aj kvoli zaruke.
boi sme dnes v zooooo....je tam super!!! nabuduce nepojdete s nami, smejko, emily, adka..atd.?

trpezliva
5. aug 2009

petru, tie som kukala, ale nemaju ich na sklade ani v akcii..len tych pat farieb maju..tak z tych si musim vybrat. ale dik.

lolka
5. aug 2009

kika, dakujem a za nejake 2 tt tam zavolam a objednam sa uz dopredu.
ja som tiez tipovala tie farebne kombinacie, co dala petru, ale ked nemaju 😖
do ZOO by som tiez s vami, ale zatial mam zoo v robote 😅

emily3
5. aug 2009

kika ahojko radi, ale teraz neviem...zajtra ideme ku kamaratke, a v piatok idem do poradne a v pondelok odprevadzam detvaky do tabora..sa tesim, budem mat len jedno dieta 😉

cucuska
autor
5. aug 2009

ahojte, aj u vás je tak teplo?? 😅

emily3
5. aug 2009

cucus, vcera tu bola brutalna burka ale dnes uz vyzera teplo. misko spi tak pojdeme potom von.

petruci6
5. aug 2009

kika ty si nejaka opacna 😀 kocik kupis v zahranici,kt sa najviac reklamuje a fusak kupis tu,kvoli reklamacii 😀
este som nevidela nikoho reklamovat fusak 😀

petruci6
5. aug 2009

tak potom tu 107 z akcie
alebo pozri aj ine linky,ci niekde nemaju akcie

petruci6
5. aug 2009
emily3
5. aug 2009

kika vsak ti mozem pozicat mam taky pre male babatko, Misko ho dostal na narodky a ja ho v tom case nebudem potrebovat..je velmi teplucky, ze nemusis don dieta velmi obliekat...a mam vselijake..skusim ti to pofotit a dat na net...zbytocne budes kupovat....teda ak chces. 😉

emily3
5. aug 2009

mam v albume pozri si, ja som ho vyuzila malo, lebo Misko bol dost velky ale je dobry, teply, a da sa dat do autosedacky..je to pre take mini babatko 😉 my sme ho v tom krstili, dostal to od krstnych...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre