Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
5. aug 2009

jej,baby, dik, ze sa tak o mna starate.
inac my mame az 3 fusaky doma! ale ziadny sa neda zapnut do autosedacky a smykaju sa aj z kocika dole, ked su v sportovej casti..su to take stare typy. ja som ten novy chcela aj pre Lili, v zime bude chodit nas tatko behat s nou v bezeckom kociku a tam potrebujeme taky, ktory je dlhy a nesmyka sa. ten emitex je dobry preto, ze sa da spodna cast odpojit a moze tam mat spinave nozicky, da sa to samostatne prat. a je dlhy pre 3rocne dieta, tak preto ten vyber. petru, ten druhy link je super, paci sa mi ten fusak, len ked vsade pisu o tych emitexoch, tak ja neviem...
no dobre, uz sme doriesili moj problem s fusakom.
a co, kde su ostatne baby???? smejko, nakoniec si isla k moru?

trpezliva
5. aug 2009

emily, ved to vynosi aj tvoja lucka!

smejko1
5. aug 2009

este nie, ale chystam sa s nasimi 😉 ....... pocuj, ako riesis ten overalik do vody...... damienko je v nom super, len strasne dlho schne....... mam mu ho potomjm obliect aj mokry ci si mam kupit este jeden? 😕

emily3
5. aug 2009

kika ale nasa lucka bude v decembri uz velka do toho fusaku, je to 59...to mas tak na mesiac dva 😉

emily3
5. aug 2009

a baby potrebujem poradit aj ja....pre Miska a Lucku ci dvojickovy kocik, alebo sedacku ku kociku alebo kiddy board--
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1068080
http://www.babybazar.sk/destsky-skejtikkidydboa...
http://www.babybazar.sk/baby-sedacka-ku-kociaru...

petruci6
6. aug 2009

emily ten prvy urcite nekupuj,je zlomeny,neda sa polohovat a je to len sportak
lucinka sa tam nevyspi
aj tu je na MK inzerat na taky ako ma kika
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

skus vyjednat popripade cenu

a nechces moj kocik? 😀

petruci6
6. aug 2009

ako ti spava Misko v kociku? este spi,alebo len sedi?
v zime by ti este zaspal v kociku?

loss
6. aug 2009

caute
takze poradna OK mame uz 16cm tak sa tesime 🙂

evitkamalicka
6. aug 2009

ahoj kocky

lossik super, uz 17tt parada

loss
6. aug 2009

evi dakujem celkom to leti 🙂
a co vy ako sa mate?

evitkamalicka
6. aug 2009

my super, maly uz chodi pekne za ruky a velmi sa mu to paci, si mysli ze som asi na baterky a budem s nim chodit vkuse

stankatt
6. aug 2009

lossik super 🙂
a my mame dnes rok !!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pesne rok a 16 minut 🙂))))))))))

evitkamalicka
6. aug 2009

jeeej gratulujeme Monike k 1. rociku 😵

ja som mala narodky v nedelu 😅

stankatt
6. aug 2009

evi vsetko naj 🙂 ja mam narodky 17teho

evitkamalicka
6. aug 2009

stani dakujem 🙂

lolka
6. aug 2009

evitka, dodatocne vsetko najlepsie k narodkam 😉
stani, gratulujem Monike k prvemu rociku 🙂 🙂 a keby som zabudla, tak takto v predstihu aj tebe prajem vsetko naj, naj, naj, nech ste zdravi a mate sa dobre 😉 🙂

smejko, takze idete ? aku fintu si na draheho pouzila ? 😀 😀

trpezliva
6. aug 2009

smejko, ved kup este jedny tie plavky, teraz stoja 70 SK, to je niiiiic....ja som kupila trojo do zasoby, aj pre druhe mimco aj pre Lili na buduce leto 🙂 . ja tiez ked vylezeme z vody tak jej ich dam dole, aby nahodou neprechladla...
stanka, vsetko naaaaaaj Monike! 🙂
jaj, viem co som chcela..smejko, kedy ma damienko meniny?? nie je vam luto, ze vase deticky nie su v kalendari??
my mame pripravenych kopec mien, len ja neviem ci dat take ktore nebude mat chudatko meniny... 😕
fiha, petru, ty si odbornicka na kociky... 🙂

trpezliva
6. aug 2009

emily, tu maju veky vyber kocikov http://www.prenasedeti.sk/produkty/kociky-surod... mozno by sa ti oplatilo kupit novy a potom predat, to by si urcite viac "zarobila", ako ked by si isla predavat uz pouzity z druhej ruky..a mas istotu, ze nema vady...
ale tvoj misulko je sikovny a chodi od 9tich mesiacov, tak podla mna jemu staci aj ten skejtik alebo take sedatko co ma lante...nasa Lili sice chodi ale je dost pohodlna, nevydrzi dlho, potom si uz sada na zem...preto som chcela dvojkocik, aby sme mohli ist z domu aj na dlhsie prec, keby si chcela oddychnut, moze v kociku sa opriet a tak.

evitkamalicka
6. aug 2009

lolka dakujem 😉

petruci6
6. aug 2009

evitka gratulujeme dodatocne k narodeninam 🙂

Monike vsetucko naj naj k prvemu rociku 😵 😵 😵 😵

lossik super spravy,to leti no nestiham ani sledovat ako vam tie tt krasne pribudaju 😵

kika ty potvora,budes mat babu,vsak? 😀

petruci6
6. aug 2009
stankatt
6. aug 2009

ahojte a dakujeme 🙂
ako to rychlo leti 🙂 a vam tie tt tak krasne pribudaju 🙂

emily3
6. aug 2009

ahojte, dnes sme boli cely den u kamaratky, ma dve deti 5a 2 rocne a caka tretie o mesiac neskor ako ja..takze sme tam mali 5 drobcov, cela skolka... 😀
jeej dik za typy na kocik, ale asi nebudeme kupovat, len som pozerala, Misko sa sice rad vozi, ale uz prejde toho dost a manzel povedal ze taky skejtik urobi..aj nasiel navod na nete a cele nas to vyjde tak do 200Sk...esteze mam takeho sikovneho muza,----alebo male budem mat v babytaske a Misa v kociku 😉 ..no neviem uvidime potom..

cucuska
autor
6. aug 2009

ahojte
niečo vám pošlem, len sa moc nesmejte 😉
http://www.salonregina.sk/pozicovna-spolocensky...

emily3
6. aug 2009

cucus wau..aka kocka 😉

emily3
6. aug 2009

cucus dala si sa na drahu modelky? 😉 ..ty si mamina? ako perfektne vyzeras

trpezliva
7. aug 2009

jej, cucus, krasne fotky! som nevedela, ze tu mame aj modelku. 🙂
petru, petru...ze babu....hmmmm..preco si to myslis 😎 😎 ?
emily, super, ze mas sikovneho muzika...my tu uz byvame pomaly rok a obrazy si nie sme schopni zavesit 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre