Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
7. aug 2009

mam ten citak 😀

petruci6
7. aug 2009

cucus to si ty na tych fotkach? fiiiiiiiha ty robis modelku?
super fotky 🙂

smejko1
7. aug 2009

cucus, tie madeira su prenadjherne// a velmi Ti svedcia.. na tvojom mieste si ich kupim 😉

cucuska
autor
7. aug 2009

emily ďakujem, nie nedala len sm sa dala nahovoriť xixixixi

cucuska
autor
7. aug 2009

ďakujem ale nie , ja nie som modelka len som sa dala nahovoriť

loss
7. aug 2009

jej evitka ty si 2.8 ja tiez teda uz som v nedelu mala 35r.ale som staraaaaa
trakze srdecna gratulka a aj Monicke k rociku

cucka teda ty si krasotinka aj ja chcem tak vyzerat 😔

cucuska
autor
7. aug 2009

AHOJJJJJ Lossik všetko naj naj naj naj naj naj naj. nech si v živote šťastná, nechj ťa tvoje deti poslúchajú nech sú zdravé a nech ti robia len a len radosť
a prestaň, ja nie som krasotinka, keby si ma videla teraz som nevyspata a nenamaLovana a chastám sa do postele. papa

emily3
7. aug 2009

ahojte hlasim sa stale 2v1, dnes som bola v poradni, ale sa mi tam velmi nechce chodit 😒 sedelo nas tam mrte, este ma poslala na monitor, co som tam predtym nechodila...a to ma teraz caka kazdu poradnu, a na monitor sa objednava, takze na buducipiatok tam mam byt o 6.30 😒 🙄 😝 😖 a poradna zacina o 8.30hod..trosku ( dost) na hlavi postavene a este mi dr. nic nepovedala, len sa ma pytala ake som mala tehu, predosle tehotenstva a to bolo vsetko, skontrolovala a nic mi nepovedal, ci sa nieco deje, nedeje....ani ze mam prist na buduci tyzden, ani mi to nezapisali do knizi ( ten datum) nieco tam zapisala....a dovidenia..
nemam chut tam chodit, najradsej by som tam isla len odrodit a tie poradne ( o nicom) nemusim

stankatt
7. aug 2009

Emily tie poradne nezavidim 🙂 ale uz sa ti to krati, tak vydrz 😉
Lossik vsetko naj naj a krasne deticky, co ta budu posluchat 😉
cucus pekne fotky 🙂

smejko1
7. aug 2009

emily, povedz im svoje....... nech sa ti nasi namysleni lekari a sestricky zobudia....... ved robia s ludmi a nie s robotmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odkedy som zila v zahranici tak ma to hrozne vie vytocit........
mas pravo na informacie, tak sa pytaj......... 😉

emily3
7. aug 2009

a teraz som sama, manzel isiel do Tatier s kamosom, pokus c.2 chcu tam vyliest nejaku cestu..( horolozci...) a detvaky su teraz jak 😠 ...ja neviem asi naozaj uz pojdem k usnemu s MArekom, lebo sa mi to nezda..ci je naozaj taky ignorant alebo je hluchy a nepocuje....mozem mu nieco 100 razy v klude vysvetlit, on si to urobi aj tak po svojom.
idem ich ulozit a potom aj svoju malickost. Dobru nocku

cucuska
autor
7. aug 2009

ahojte zajtra preabame menime okná takže tu bide super 😅

emily3
8. aug 2009

ahojte hlasim sa stale 2v1 na porod to este nevyzera, aj ked mi tvrdne brucho, ale este to nie je ono
deti idu do tabora v pondelok, tak neviem kto sa tesi viac, ci oni alebo ja 😅 , v podstate su uz skoro zbaleni, len zajtra to dotiahneme dobalime a v pondelok idu..huraa. zostane doma len Misko a s jednym to uz je pohoda...le asi sa bude on torcha nudit, led tu nebude mat partakov 😅
idem ich dat do postele, lebo uz nevedia co od dobroty, dobru nocku 😉

petruci6
8. aug 2009

uzite si potom chvilku kludu len s jednym 😉

lia
8. aug 2009

emily 😀 😀 😀 pockaj ako budes za nimi plakat 😀

lia
8. aug 2009

Lossik vsetko najlepsie mojko 😵

cucuska
autor
8. aug 2009

ahojte , už mame poriadoko uiff

lia
8. aug 2009

fuuu,tak to si sikula,uz mate krasne okienka cucus??

emily3
8. aug 2009

jeej cucus nechces aj nam prist upratat? 😅 😉

lia plakat? mozno, ale sa tesim ze budem mat len jedno, to je slobodaaaaaaaaaaaaa..nebudem musiet stale nieco riesit, ich otazky " mozme pozerat rozpravky?" a budu otravovat kym odpoved bude Ano...nie to nepocuju, skusaju ci zmenim svoj nazor... 🙄 no vsetci uz spia, okrem najmladsieho..ten tu este vymysla, pokial som sedela pri nom na posteli, sa tvaril ze spi a ako som vysla z izby tak aj on 😠 opiciak maly...a dnes mal zvysenu teplotu a neviem preco..dufam ze sa z toho nevykluje nejaka choroba...
v piatok som bola u detskej dr. pre potvrdenie do tabora a dohodla som sa s nou ze pridem s Misom na ockovanie, stale sme to prekladali, lebo bol soplavy, teraz mal kiahne a on si zase ochorie.... dufam ze su to len zuby, tlacia sa mu trojky a vsetky naraz...

lia
8. aug 2009

emily 😀 😀 vy ste taka podarena rodinka 😀 😀 😀

cucuska
autor
8. aug 2009

veď to . emily vy ste super rodinka
lia ako sa citiš????

lia
8. aug 2009

dobre cucus 🙂 v pondelok mame morfologicky,uz nech je to za nami 🙂

emily3
8. aug 2009

hura uz aj ten maly spi..
lia tebe to tiez tak leti, a zajtra to bude ok, mala ti zamava 😀 😉

lia
8. aug 2009

dufam emily,ja som tak zvedava ako vyzera 🙂 dufam,ze ju aspon uvidime pekne,ked uz fotka nebude,uz som si zvykla.

emily3
8. aug 2009

li a ides na 3D?
a nemoze ti aspon vytlacit jednu fotku? to ho nic nestoji

lia
8. aug 2009

ideme 3.9. 🙂
vytlacil,ale nic tam neuvidis 😒
idem sa uz vystriet,uz sa tu neviem nijak usalasit 😒
dobru nocku 😉

emily3
8. aug 2009

dobru, idem aj ja hodit sa do sprchy a spat...a cakam ktore dieta prve dolezie za mnou do postele, minulu noc tam boli dvaja a stacilo to , MOn sa stale tocila a vykladala nohy na mna a Miso sa tiez stale prehadzoval a uspesne ma obaja vytlacali z postele.... 🙄 😀

svetluska.p
9. aug 2009

ahoj sojky, ako sa mate? konecne vikend. dnes ma mamka narodky, tak ideme gratulovat. co nove, ako sa mate?
liusik, brusino rastie? posli nejake fotos. chcem ta vidiet.
emilyy, uz sa ti to krati. si nevycerpatelna studna energie. klobuk dole.
kikusik, vas si s malickou pozeram casto. mala je chutnucka a tebe to velmi pristane. pekne brusko!
ostatne ako sa mate?
lolik, tesim sa, ze sa mate k svetu!

lia
9. aug 2009

ahoj svetlusssss 😵 😵 😵 😵
ja som ti pisala a neodpisali si,neviem teda na ktory mail ti to poslem,napis na ktory a poslem 😉
rastiem,ale aj do sirky 😅
a ty sa ako mas svetlusik??
uzi si oslavu 😉

lolka
9. aug 2009

ahoj babule, tento vikend sa nemem moc dobre 😖 boliiiiiiiiiiiiiiii ma zub od soboty rana a dnes mam aj horucku 😖
dala som si paralen - ten mozem, ale svagrinna mi poradila homeopatikum, tak ho ide muzik kupit do Auparku.

ahoj svetlus, som rada, ze ta "vidim" 😉
lius, secko bude v pondelok ok a mozno vam malinka aj nejake ksichtiky ukaze 😀
emily, uzi si to volno od pondelka, dlho to trvat nebude 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre