• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
loli,to dojde az neskor,aj ja som doteraz v pohode spavala.ale mozno ty s tym problem nebudes mat.
cely den sa aj mne ziva a dojde vecer a ja som vystrelena a neviem sa ulozit.
loli :rolling_eyes:
17. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja az na vas vidim ako to leti :sweat_smile:
lossik,tak parada,asi to budu obidve baby,teda tri a s kikou styri:wink:
17. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, deti sa vratili z tabora, davame sa do starych kolaji..zas neviem co skor..to bola taka pohoda s jednym...ale som rada ze su doma. vcera sme boli na jedne grilparty...kaoska sa prestahovali do Rakuska..a pozvali nas..plny dvor deti :grinning: :grinning: ..uplne som bola vypluta...
s tym spanim, nemozem spavat, bud zaspim az o nejakej 2:00 alebo ked s ami podari zaspat skor tak potom sa zas zobudim okolo 3- a nezaspim do 6.--a ked zaspimk konecne, je rano a treba fungovat s detmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miskom som bola na ockovani konecne, vobec neplakal, len sa zaskaredil. potom reval lebo chcel jedno auticko...preto reval..

dalsia super vec, opravuju cestu na Kramare, takze z nasej strany sa tam nedostaneme..co nam to trvalo 10 min, teraz budeme musiet ist cez cele mesto :confounded: ..neviem si predstavit ako tam pojdem do poradne a uz vobec nie ked budem rodit...asi fakt zavolame zachranku a porodime doma....
17. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik, ano, uz sa aj ja zagulatujem a ked sa este aj dobre najem, hned bruseno riadne vykukne :dizzy_face:
lius, tak som zvedava aky spac budem ja o par tt :sweat_smile: ked ja taaaaak rada spim :dizzy_face:
emily, s tou dopravou je to des, skoro kazda hlavna cesta je rozkopana a vsade su len zapchy :angry: :confounded:

boli ma hlava, kurna :confounded: :unamused:
17. aug 2009 o 16:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes doobeda bola uz vytrasena z tych nasich ciest,musela som ist uz domov len kvoli tomu,doktor mi zakazal dlho sa vozit v aute a dnes mi to fakt nerobilo dobre.a mam zapchu :frowning2:
emily,tak uz ste vsetci domka,uz mozes rodit :slight_smile:
17. aug 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my mame za sebou dnes prve cistenie zubkov so zubnou pastou.Chutila

lia ja som stale jedla susene slivky uvarene a pomahalo na milion % a navyse je to vyborne
17. aug 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem zajtra kupit bia :wink:
17. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka to je super ze rastiete
ozaj zajtra idem na 4D o 14h takze potom dam vediet co je v brusku a co skusite hadat?som zvedava na vase nazory co to bude :wink:
ja si myslim ze baba
lius ja chvalabohu zapchu nemam len na zaciatku len keby mi nebolo tak zle :pensive:
zelam vsetkym krasny dnicek :dizzy_face:
18. aug 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tipujem dievcatko lossik :wink: co by ste chceli??
raz to prejde lossik,v januari urcite :sweat_smile:
18. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tipujem dievcatko. :dizzy_face:
18. aug 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem dievca hlavne pre vecicky a Nelly je proste poklad ale Tono chce chlapca nech ma nastupcu v polovnictve :sweat_smile: tak uvidime
tak som zvedava sme 3 ci mame pravdu
18. aug 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
lossik, aj ja tipujem babu :slight_smile: v mojom okoli je momentalne rozsirene, ze druhe babo je rovnakeho pohlavia ako prve :dizzy_face:
prevladaju tu dievcatka, asi by som mala mat chlapca, aby si mohol vyberat :grinning:
lius, ja nastastie zapchu nemavam, mne stacia grcacky :sweat_smile:
lossik, a aj nieco zjes, ked ti je tak zle ? mne robi problem aj vypit napr.2dcl na ex :confounded: musim pomaly po hltoch
18. aug 2009 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli ja uz ked nic aspon mozem pit ale len mineralku
som zvedava ako sa popasujem v 24tt s glukozou :grinning:
18. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete dokedy sa mozu robit glukozove testy??
18. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, jasne, chlapi chcu vzdy aj syna, hlavne ked uz baba je :slight_smile:
lius, to ani netusim :confused:
18. aug 2009 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vobec nespomenul doktor a idem tam az v 25 tt
18. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia ja som bola asi az 27 tt a da sa asi do 28tt

no moj mazel si nevie predstavit ze by Barca bola chlapec
18. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sojky :slight_smile:
ako sa mate tehulky moje?
na zapchu dobre slivky ako radi bianca. lius, kup si balicek susenych slivak, pred spanim ich v misticke zalej vodou a nechaj postat celu noc. rano na lacno slivky zjedz a vypi aj vodu. uvidis, ako ti to zrychli krok.
18. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetlus,
tie slivky su fakt dobre
teraz som za posledne dni par dojedla a niekedy som len tak tak dorazila na wecko :grinning:
aj malej davam slivkovu vyzivku,lebo pri tych mrkvach a zemiakoch ma total tvrde kako
18. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte co lius zapcha na ceste.xixixi..........mne slivky nepomahali ale jogurtove mliecko a broskyne a pomarance

co je tu nove moj malicky sa mi tu natahuje s hrackami
dievcata do kolko mesiacov ste pochudli
18. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem svetlus,vyskusam,mne moc slivky teraz nechutia,tak dufam,ze to zvladnem.
18. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAF liuska moja ako sa mi mas ako sa citis uz ti to rychlo lezi, ja uz mam obeik navareny dnes som si privstala o 5 tak som stihla uz aj upratat :grinning:
18. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeejda Zuzi ty nemozes spat? Si fakt sikulka. Na to sa mnechytam :sweat_smile:
Lossik ja nikdy neviem odhadnut pohlavie, ale nech je vacsia sranda, tak ja tipujem chalana. :grinning:
18. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zuzi ,dobre sa mame,pomaly zariadujeme a nakupujeme,objednavame :slight_smile:
ty si sikula,ja sa neviem nakopnut :confounded:
18. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lius ja sa uz ani nenakopujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus, ja sa tiez nenakopavam :unamused: ked dojdem z roboty, idem na prechadzku so psom, potom nieco malo zjem a inak uz na nic nemam silu :unamused: ak nieco treba porobit, tak zapriahnem muzika alebo to pocka na vikend.
baby, poradte nieco aj na nevolnosti, nie len na zapchu :sweat_smile:
18. aug 2009 o 10:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolka chodila tu jedna baba Emaelzer tusim tak to bolo a ona si kupila nejaky naramok proti nevolnosti, ak sa dobre pamatam. Inu radu uz neviem :confounded:
18. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska, naramok ? to som este nepocula.... :confused:
18. aug 2009 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius aj mne sa zda ze do 28tt
teuska supis zajtra sa rozhodne
18. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli mna jedine homeopatika napadaju pri nevolnosti
18. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok